Apkure ar koksni – dabīgāko apkures izejmateriālu pasaulē

 

Fosīlās enerģijas augošās izmaksas un rūpes par apkārtējo vidi veicina pieprasījumu pēc atjaunojamas enerģijas. Apkure ar koksni ir laba alternatīva šķidrajam kurināmam vai gāzei – jo atbildīga attieksme pret apkartējo vidi ir svarīgs arguments par labu šim dabīgajam izejmateriālam. Koksne kā tepat iegūstams izejmateriāls cenas zina ir ļoti izdevīga un tas cenas svarstības ir nelielas.

Viessmann biomasas katliem ir augsta efektivitāte un tie taupa kurināmo materiālu. Šie katli der gan kā pastāvīgi siltuma ražotāji, gan arī kā papildinājums šķidrā kurināmā vai gāzes katliem. Bez tam biomasas katli dod ieguldījumu ilglaicīgai klimata aidzsardzībai – apkure ar koksni ir CO2 neitrāla. Tas nozīmē, ka oglekļa dioksīds gaisā nonāk tikai tik daudz, cik koks augšanas laikā to izdala.

Malka vai granulas - Viessmann piedavā dažādus risinājumus

Vai tā ir papildus vai arī patstāvīgā apkure, malka vai arī granulas: Viessmann produktu programmā ir visi iespējamie risinājumi. Argumenti Viessmann biomasas katla izvēlei:

  • uzticamība
  • ilgs kalpošanas laiks
  • konfortabls apkures siltums un karstā ūdens sagatavoša
  • neatkarība no šķidrā kurināmā un gāzes
  • izmaksu samazinājums, taupot kurināmo materiālu
  • granulu apkuri ir iespējams kombinēt ar solāro tehniku
Die Grafik zeigt Scheitholz, das als Energielieferant in einem Festbrennstoffe verwendet wird.

Malka


Auch die hier abgebildeten Pellets geben beim Verbrennen in einem Festbrennstoffkessel ihre Energie an das Heizsystem ab.

Granulas


Hackschnitzel sind auf diesem Bild zu sehen. Sie setzen ebenso wie Scheitholz und Pellets ihre Energie frei, wenn sie verbrannt werden

Skaidas


Das Bild zeigt die Brennstoffauswahl, die Besitzer eines Festbrennstoffkessels haben

Degmateriāls kombinētam katlam


Biomasas katls Heizen mit Holz

Mūsdienās, kad enerģijas cenai ir liela loma, malkas apkure, ņemot vērā kopējās investīcijas, ir saimnieciska alternatīva. Viessmann modernā apkures tehnika malkas apkuri ļauj veikt efektīvi un komfortabli. Viessmann piedāvā dažādus risinājumus, piemēram, malkas apkure var būt kā papildinājums apkures sistēmā, atkarībā no izvēlētā katla veida un apkures materiāla.

 

> Kas jums butu jāzin par koksnes kurināmo