Granulu apkure: Vitoligno 300-C – efektīvs risinājums

Gūstiet labumu no šīm priekšrocībām

  • No laika apstākļiem atkarīga, digitāla katla un apkures loka vadības ierīce Ecotronic
  • Zemas putekļu emisijas vērtības, pateicoties inovatīvām tehnoloģijām
  • Sagatavots kombinācijai ar solāram iekārtām
  • Automātika degsanas kameras tīrīšana
  • Pelnu tvertnes iztukšošana vienu - divas reizes gadā

 

Nepieciešams maz vietas un darba

Pilnībā automatizētais granulu katls Vitoligno 300-C ir efektīvs apkures risinājums privātmājām, jaunceltnēm un modernizācijai. Kompaktais, vietu taupošais katls kurināšanu ar granulām ļauj veikt ļoti komfortabli: sākot ar vēdināšanu līdz pat tīrīšanai - viss fukncionē gandrīz automātiski, bez tam katls ir vienkārši vadāms un apkalpojams.  

Saules enerģijas izmantošana un karstā ūdens sagatavošanai

Bez tam - kombinācijā ar solāro iekārtu aktuālos solāros datus var redzēt uz vadības bloka Ecotronic displeja. Tā ir informācija par kolektoru un akumulācijas temperatūru, ka arī solāras iekārtas darba stundām.  

design-award-vitoligno-300-c.jpg

2015 | German Design Award uzvarētājs

Vācijas Dizaina apbalvojumu pasniedz Vācijas Dizaina padome. 30 ekonomikas, izglītības un zinātnes dizaina eksperti ir izvērtējuši kopumā 1900 pieteikumus un pieņēmuši lēmumu par šī kārotā apbalvojuma piešķiršanu.

Kategorijā „Excellent Product Design – Building and Energy“ (Lielisks produkta dizains - būvniecība un enerģija) Viessmann apkures katls Vitoligno 300-C  ir apbalvots ar German Design Award WINNER 2015 balvu (Vācijas dizaina apbalvojums).vitoligno-300-c-48kW-video.jpg
Vitoligno 300-C, jaudas no 6 - 48 kW

Izstrādājuma šķērsgriezums, jauda no 6 - 48 kW

Pārskats

Jauda
No 6 līdz 48 kW
Lietderības koeficients
līdz 95,3%
Kurināmais
icon-biomasse.png
Koksnes granulas
Pielietošanas joma
icon-wohngebaeude.png
Vienģimenes mājas, jaunbūve un modernizēšana
Vadība
Ar laikapstākļiem saistīta, digitālā Ecotronic vadība ar grafiskiem rādījumiem un labi nolasāmu displeju ar vairāku līniju teksta rādījumiem.
Karstā ūdens sagatavošana
Pieejams papildu rezervuārs-ūdens sildītājs, kas nodrošina lielāku ūdens sagatavošanas komfortu
Citas pazīmes
Automātiska pelnu izvākšana no sadegšanas kameras Lieliski piemērots ēkām ar labu siltumizolāciju un zemu siltuma patēriņu (zema enerģijas patēriņa un pasīvās mājas)
Vitoligno-300-C_48kW-Schnitt.png

warmwasserspeicher.jpg

Nodrošināta saderība: Sistēmas tehnika

„Kopums ir vairāk nekā atsevišķu tā daļu summa." Atbilstoši šim pamatnoteikumam, Viessmann nepiedāvā tikai atsevišķus apkures komponentus, kas pilnībā atbilst augstajiem Viessmann kvalitātes, drošības un efektivitātes standartiem. Atsevišķi produkti turpretim ir savienoti saskaņotā pilnīgā sistēmā, kurā visi elementi precīzi atbilst viens otram. Tā kā tikai izcila sistēmā integrēto elementu mijiedarbība izvērš visu inovatīvās vadošās tehnoloģijas jaudas potenciālu.Viessmann sistēmu tehnika paveic it visu, ko sola uzticama un ekonomiska apkure. Vitotronic vadības bloks ar bezvadu tālvadību, tāpat kā produktīvais Vitocell karstā ūdens rezervuārs vislabākajam karstā ūdens komfortam līdz augstvērtīgām solārām iekārtām nodrošina ekonomisku apkures atbalstu.