Vitocrossal 300 CU3A - piepilda visas vēlmes


Gūstiet labumu no šīm priekšrocībām

  • Izmantotā kurināmā pārvēršana siltumā par līdz pat 98% Hs / 109% Hi
  • Kluss, ekonomisks un videi draudzīgs
  • Siltummaiņa pašattīrīšanās efekts ar gludām nerūsējošā tērauda virsmām
  • Lambda-Pro-Control-sadegšanas regulēšanas sistēma visiem gāzes veidiem
  • Energoefektivitātes klase A


Uz grīdas stāvošs augstas klases katls

Vitocrossal 300 ir augstas klases uz grīdas stāvošs gāzes kondensācijas katls.

Tā uzticamais MatriX-gāzes deglis ar Lambda-Pro-Control sadegšanas kontroli automātiski pielāgojas mainīgai gāzes kvalitātei, izmantojot dabasgāzi un sašķidrināto gāzi.

Vertikāli izkārtoto siltummaiņa plākšņu konstrukcija ļauj īpaši labi izmantot dūmgāzu kondensācijas siltumu. Tādējādi izmantotais kurināmais tiek pārvērsts siltumā par līdz pat 98% Hs / 109% Hi

Labi piemērots kompakts gāzes kondensācijas katls ar jaudu no 2,5 līdz 60 kW daudzģimeņu mājām, sabiedrisko un komerctelpu apkurei .


Komfortabla Vitotronic vadība

Vienkārši lietojama Vitotronic vadība: Vadības izvēlne ir loģiska un viegli saprotama, apgaismota, kontrastējoša un viegli nolasāma.

Palīdzības funkcija šaubu gadījumos informē par nākamajiem ievades soļiem. Grafiskā lietotāja saskarne parāda arī apkures līkņu rādījumus, kā arī solāro produktivitāti no pieslēgtās solārās termiskās iekārtas.

Gas-Brennwertkessel Vitocrossal 300

Vitocrossal 300 gāzes kondensācijas katls

Kondensācijas katla izmantošana jaunajās ēkās ir gandrīz pašsaprotama lieta, jo katlu un apkures sistēmu no paša sākuma var optimāli salāgot: Kondensācijas katls ir visizdevīgākais, ja to uzstāda apkures sistēmās ar zemu apkures sistēmas temperatūru. Pat modernizācijas laikā, izmantojot kondensācijas tehnoloģiju, var ietaupīt līdz 30 procentiem no apkures izmaksām.

Vitocrossal 300 ir augstākais produkts starp grīdas kondensācijas katliem. Inox-Crossal siltummaiņa apvienojums ar MatriX gāzes degli ir pagrieziena punkts Viessmann apkures tehnoloģijā: Izcila efektivitāte ļauj ietaupīt apkures izmaksas ar minimālām izmešu emisijām.

Vitocrossal 300 gāzes kondensācijas katls ir pareizs risinājums ikvienam pielietojumam - arī daudzdzīvokļu māju, kā arī sabiedrisko un komerciālo ēku apsildīšanai.

Darbība telpā no gaisa neatkarīgi

Ir iespējama telpas gaisa neatkarīga darbība, kas ļauj izvēlēties izdevīgāko vietu kondensācijas katla uzstādīšanai. 

Inteliģenta sadegšanas kontrole 

Pārliecinošais MatriX gāzes deglis ar LambdaPro Control degšanas regulēšanas sistēmu automātiski pielāgojas mainīgajām gāzes īpašībām un garantē nemainīgi augstu standarta izmantošanas pakāpi 98%(Hs)/109%(Hi) apmērā, un tas attiecas gan uz dabasgāzi , gan un sašķidrināto gāzi.

Komfortable Vitotronic Regelung

Ērts Vitotronic vadības bloks

Ērti lietojamā Vitotronic vadības ierīce gūst labumu gan speciālistiem, gan lietotājiem: vadības izvēlnei ir loģiska un viegli saprotama struktūra, tā ir izgaismota, tai ir augsts kontrasts un tā ir viegli lasāma. Šaubu gadījumā palīdzības funkcija sniedz informāciju par turpmākajām ievades darbībām. Grafisko lietotāja saskarni izmanto arī, lai parādītu apkures raksturlielumus un saules enerģiju.

fernbedienungen.jpg

Savstarpēji saskaņoti: sistēmas tehnoloģija

“Kopums ir vairāk nekā tā daļu summa.” Saskaņā ar šo principu Viessmann piedāvā ne tikai atsevišķus apkures komponentus, kas atbilst Viessmann augstajiem kvalitātes, uzticamības un efektivitātes standartiem. Drīzāk visi produkti ir integrēti saskaņotā pilnīgā sistēmā, kurā visi komponenti precīzi sader kopā. Tā kā tikai perfekta sistēmā integrētu komponentu mijiedarbība izmanto visu novatorisko modernāko tehnoloģiju veiktspējas potenciālu.

Viessmann sistēmas tehnoloģija ietver visu, kas padara uzticamu un ekonomisku apkures sistēmu. Vitotronic vadības bloks ar radio tālvadības pulti, kā arī augstas veiktspējas Vitocell karstā ūdens tvertnes, kas nodrošina vislabāko karstā ūdens komfortu, un augstas kvalitātes saules sistēmas, kas ļauj ietaupīt apkures izmaksas . 

Izstrādājuma šķērsgriezums

Pārskats

Jauda (kW)
2,5 līdz 60 kW
Standarta lietderības koeficients
98 % (Hs)/109 % (Hi)
Energo efektivitātes klase
energieeffizienklasse.png
A
Kurināmais
icon-gas.png
Dabasgāze un sašķidrinātā gāze
Pielietošanas joma
icon-wohngebaeude.png icon-gewerbe.png icon-kommunen.png
Vienģimenes/divģimeņu vai vairāku ģimeņu mājas, ražošanas ēkas, jaunbūve un modernizēšana
Vadība
Einfaches RGB
Vitotronic 200 vadība ar teksta un grafiskiem rādījumiem, iespējama vadība ar Vitotrol aplikāciju
Karstā ūdens sagatavošana
Pieejams papildu rezervuārs-ūdens sildītājs, kas nodrošina lielāku ūdens sagatavošanas komfortu
Citas pazīmes
Modulējams MatriX gāzes deglis ar plašu modulēšanas diapazonu.
Produktschnitt Gas-Brennwertkessel Vitocrossal 300 Typ CU3A