Vitodens 200 - efektivitāte ilgtermiņā

Gūstiet labumu no šīm priekšrocībām

  • Lieliska cenas un jaudas attiecība
  • Izmantotā kurināmā pārvēršana siltumā līdz pat 98 procentiem
  • Kluss darba režīmā, pateicoties mazākam ventilatora apgriezienu skaitam
  • Kompakti izmēri – platums tikai 450 mm (līdz 35 kW jaudai)
  • Pieejams gan kā kombinētais, gan arī kā tikai apkures katls
  • Energoefektivitātes klase: A

 

 

Inox-Radial-Wärmetauscher

Efektīvs pie sienas stiprināms gāzes kondensācijas katls ar nerūsējošā tērauda siltummaini, krāsainu skārienjutīgu displeju un opcionāli - ar katla vadības aplikāciju

Vitodens 200-W ir pie sienas stiprināms gāzes kondensācijas katls, kas ir ideāli piemērots gan dzīvoklim, gan arī vienas vai daudzģimeņu mājai. To vienkārši var uzstādīt nišā vannas istabā vai iebūvēt virtuves skapī.


Inox radiālais siltummainis

Vitodens 200-W ir aprīkots ar augstvērtīga nerūsējošā tērauda Inox radiālo siltummaini, kas garantē drošību un ilgstoši augstu kondensācijas efekta izmantošanu. Tas ir attiecināms arī uz MatriX cilindrisko degli no nerūsējošā tērauda sieta.

Vitodens 200-W patērē mazāk enerģijas, jo papildus tiek izmantots arī kondensācijas siltums no dūmgāzēm. Ieguvumi: augsts lietderības koeficients – līdz pat 98% un enerģijas efektivitātes klase A, kas ļauj samazināt apkures izmaksas un saudzēt apkārtējo vidi. Katlu kombinējot ar saules kolektoru, var iegūt augstāku energoefektivitātes klasi - A+.

Inox-Radial-Wärmetauscher

Kaskadenschaltung

Vitodens kaskādes līdz 594 kW

Vitodens 200-W kondensācijas katlus ir iespējams saslēgt kaskādē, lai iegūtu lielāku kopējo siltuma jaudu. Maksimālais katlu skaits kaskādē (8 gab.) Kaskādes katlu kopējā jauda ir 594 kW.

Modulējošā kaskādes sistēma ir ne tikai rentabla, bet arī piedāvā vietu taupošus risinājumus. Kaskādes no divām 49 kW katliem līdz sešiem 99 kW katliem var kombinēt arī zemās telpās ar griestu augstumu tikai 1,9 metrus.


Videi draudzīgs MatriX cilindriskais deglis

Automātiskā sadegšanas kontrole samazina izmaksas

Integrētā degšanas vadības sistēma Lambda Pro Control Plus automātiski kontrolē iekārtu un pielāgo degli dažādiem gāzes veidiem (dabasgāzei E/LL, sašķidrinātajai gāzei, biogāzei) un nodrošina nemainīgi augstu energoefektivitāti. Bez tam šī sistēma samazina arī katla apkopes izmaksas, jo katla pārbaudes intervāls var palielināties līdz trim gadiem.

MatriX-Zylinderbrenner
Komfortable Vitotronic Regelung

Katla vadība Vitotronic 200 ar krāsainu skārienjutīgo displeju

Katla vadība Vitotronic nodrošina ērtu katla apkalpošanu un vadību gan iekārtas lietotājam, gan arī servisa meistaram - tā ir balstīta uz vienkāršām izvēlnēm, veidota loģiski un saprotami, ērti vadāma, izmantojot piecu collu krāsaino skārienjutīgo displeju. Asistēšanas funkcija pēc katla montāžas atvieglo tā nodošanu ekspluatācijā.

Resursu bilances vizualizācija

Enerģijas bilances programma dod informāciju par apkures iekārtas gāzes un elektrības patēriņu tieši uz displeja. Kombinācijā ar solāro iekārtu tā informē par akumulētās saules enerģijas daudzumu kopējā enerģijas bilancē, akumulatora stāvokli un temperatūras svārstībām, kā arī par temperatūru karstā ūdens tvertnē.

Komfortable Vitotronic Regelung

Izstrādājuma šķērsgriezums

Pārskats

Jauda (kW)
1,9 līdz 32 kW
Standarta efektivitāte
98 % (Hs)
Energoefektivitātes klase
energieeffizienklasse.png
A
Kurināmais
icon-gas.png
Dabasgāze un saškidrinātā gāze
Pielietojuma joma
icon-wohngebaeude.png icon-gewerbe.png
Vienģimenes/divu ģimeņu mājas, daudzģimeņu dzivokli, daudzģimeņu mājās, jaunas ēkas un modernizētas ēkas
Vadība
icons-vitotrol-app.gif
7 collu krāsains skārienekrāns, integrēts WiFi interfeiss, tālvadība ar ViCare App
Karstā ūdens sagatavošana
Nepieciešama karstā ūdens sagatavošanas tvertne
Citas funkcijas
MatriX Plus deglis, Lambda Pro Plus degšanas procesa kontrole
Produktschnitt Gas-Brennwert-Wandgerät Vitodens 200-W