Modulārā Vitodens 200-W sienas gāzes kondensācijas katlu sistēma daudzdzīvokļu mājām, rūpnieciskām un sabiedriskām ēkām

Vitodens 200-W sienas gāzes kondensācijas katls ir ideāli piemērots izmantošanai daudzdzīvokļu mājās, rūpniecības un sabiedriskās ēkās. Šis katls, ko izstrādājis un ražojis uzņēmums, ir unikāls savā veidā pasaules mērogā. Moduļu kaskādes sistēmas veidā tas ir ne tikai rentabls risinājums, bet arī prasa maz vietas. Tas ļauj īstenot kaskādes no 2 × 49 kW līdz 8 × 150 kW, arī zemās telpās, kuru augstums ir 1,9 m.

Ieguvumi

  • Izturīgs un efektīvs, pateicoties Inox-Radial siltummainim
  • MatriXcilindru deglis ar plašu jaudas modulācijas diapazonu - augsta izturība, pateicoties MatriX starojuma režģim, nejutīga pret augstām termiskajām slodzēm
  • Viegli lietojams Vitotronic vadības bloks ar vienkārša teksta izvēlni un grafisku displeju
  • Lambda Pro Control Plus degšanas regulēšanas sistēma visu veidu gāzēm - katla darbība vienmēr ar maksimālu efektivitāti neatkarīgi no gāzes veida un kvalitātes
  • Viena katla un visas katlu telpas klusa darbība
  • Pilnībā samontēti kaskādes moduļi sienas un brīvi stāvošai montāžai rindā, blokā vai stūra izkārtojumā.
Inox-Radial-Wärmetauscher

Neliela telpas prasības

Kaskādes katlu telpa sastāv no vairākiem moduļiem, kurus ir viegli ievietot un uzstādīt. Ir iespējama moduļu sērijas, bloka vai pat stūra konfigurācija. Tādā veidā Vitodens 200-W ražo efektīvu apkures sistēmu, kas ir īpaši piemērota apkures modernizācijai.

Vitodens 200-W kondensācijas katlus ir iespējams saslēgt kaskādē, lai iegūtu lielāku kopējo siltuma jaudu. Maksimālais katlu skaits kaskādē (8 gab.) Kaskādes katlu iespējamā kopējā jauda ir līdz 1200 kW.

Modulējošā kaskādes sistēma ir ne tikai rentabla, bet arī piedāvā vietu taupošus risinājumus. Kaskādes no diviemm 49 kW katliem līdz astoņiem 150 kW katliem var kombinēt arī zemās telpās ar griestu augstumu tikai 1,9 metrus.


Inox radiālais siltummainis

Vitodens 200-W ir aprīkots ar augstvērtīga nerūsējošā tērauda Inox radiālo siltummaini, kas garantē drošību un ilgstoši augstu kondensācijas efekta izmantošanu. Tas ir attiecināms arī uz MatriX cilindrisko degli no nerūsējošā tērauda sieta.

Vitodens 200-W patērē mazāk enerģijas, jo papildus tiek izmantots arī kondensācijas siltums no dūmgāzēm. Ieguvumi: augsts lietderības koeficients – līdz pat 98% un enerģijas efektivitātes klase A, kas ļauj samazināt apkures izmaksas un saudzēt apkārtējo vidi. Katlu kombinējot ar saules kolektoru, var iegūt augstāku energoefektivitātes klasi - A+.

Inox-Radial-Wärmetauscher


Videi draudzīgs MatriX cilindriskais deglis

Automātiskā sadegšanas kontrole samazina izmaksas

Integrētā degšanas vadības sistēma Lambda Pro Control Plus automātiski kontrolē iekārtu un pielāgo degli dažādiem gāzes veidiem (dabasgāzei E/LL, sašķidrinātajai gāzei, biogāzei) un nodrošina nemainīgi augstu energoefektivitāti. Bez tam šī sistēma samazina arī katla apkopes izmaksas, jo katla pārbaudes intervāls var palielināties līdz trim gadiem.

MatriX-Zylinderbrenner
Komfortable Vitotronic Regelung

Vitotronic 300-K kaskādes vadības bloks

Katla kaskādi kontrolē Vitotronic 300-K vadības bloks. Displejs ar teksta izvēlni un grafisko atbalstu ir ļoti ērti lietojams. Pēc pieprasījuma apkures sistēmu var integrēt ēkas pārvaldības sistēmā.

Izstrādājuma šķērsgriezums

Pārskats

Jauda (kW)
10,9 līdz 150 kW
Standarta lietderības koeficients
98 % (Hs) / 109 % (Hi)
Energoefektivitātes klase
energieeffizienklasse.png
A
Kurināmais
icon-gas.png
Dabasgāze un sašķidrinātā propāna gāze
Pielietojuma joma
Vienas/divu/vairāku ģimeņu mājas , publiskās ēkas un komercobjekti .JaunbūveS un modernizācijas .
Vadība
Einfaches RGB
Katla kaskādi kontrolē Vitotronic 300-K vadības bloks. Displejs ar teksta izvēlni un grafisko atbalstu ir ļoti ērti lietojams. Pēc pieprasījuma apkures sistēmu var integrēt ēkas pārvaldības sistēmā.Tālvadība ar Vitocom 100 LAN1
Karstā ūdens sagatavošana
Nepieciešama karstā ūdens sagatavošanas tvertne
Citas funkcijas
MatriX Plus deglis, Lambda Pro Plus degšanas procesa kontrole . Iespēja uzstādīt arī zemās telpās ar augstumu 1,9 m . klusa viena katla un visas katlu kaskādes darbība, pilnībā samontētus kaskādes moduļus var montēt uz sienas vai brīvi stāvošus uz rāmja uzstādīšanai rindā, blokā vai stūra izkārtojumā .
Produktschnitt Gas-Brennwert-Wandgerät Vitodens 200-W