Vitodens 222-F - grīdas gāzes kondensācijas katls ar ūdens akumulācijas tvertni


Gūstiet labumu no šīm priekšrocībām

  • Kompakta uz grīdas stāvoša gāzes kondensācijas iekārta
  • Augstāks siltā ūdens komforts, pateicoties integrētai karstā ūdens akumulācijas tvertnei
  • Ilgs kalpošanas laiks un augsta efektivitāte, pateicoties Inox radiālajam nerūsējošā tērauda siltummainim
  • Energoefektīvs augstas efektivitātes sūknis
  • Vitotronic vadības bloks ar krāsainu skārienjutīgu displeju, vadāma arī no aplikācijas (opcionāli)
  • Energoefektivitātes klase: Energoefektivitātes klase ar karstā ūdens sagatavošanu: A 

Alternatīvi risinājumi dažādām ūdens cietībām

Augstu karstā ūdens komfortu nodrošina emaljētā karstā ūdens akumulācijas tvertne ar tilpumu 100 vai 130 litri. Šis karstā ūdens daudzums ir pielīdzināms atsevišķi uzstādītai 350 litru tvertnei. Akumulācijas tvertnē esošais ūdens tiek pastāvīgi uzturēts vēlamajā temperatūrā un ir pieejams tūlītējai lietošanai. Vienmērīgu temperatūru nodrošina tvertnē uzstādītie sensori. Reģionos ar lielāku ūdens cietību ir pieejama iekārtas versija ar emaljētu 130 l karstā ūdens tvertni ar apsildes spirāli.

Komfortabla vadība ar aplikācijām 

Aplikācijas un interfeiss Vitoconnect 100 nodrošina ērtu apkures sistēmas vadību. Tas veido savienojumu ar mājas rūteri un caur internetu no viedtālruņa vai planšetdatora ļauj piekļūt Vitodens 222-F. Ar aplikāciju ViCare var regulēt vienu apkures loku, savukārt ar Vitotrol Plus – līdz pat trīs apkures lokiem.

Ērta iekārtas uzturēšana un apkalpošana

Izvēloties šo katlu, apkures sistēmas apkalpošanas izmaksas būs nelielas. Visas iekārtas komplektējošās detaļas ir pieejamas katla priekšpusē, tāpēc nav nepieciešams paredzēt piekļuvi apkalpošanai sānos.  Izmantojot aplikāciju ViCare vai Vitotrol Plus, jebkurā laikā ir iespējams iegūt informāciju par iekārtas darbību un traucējumu gadījumā – nekavējoties sazināties ar aplikācijā iestatīto servisa meistaru.

 

Gas-Brennwert-Kompaktgerät Vitodens 222-F

Kompakta grīdas gāzes kondensācijas apkures iekārta ar augstu karstā ūdens komfortu un krāsainu skārienjutīgu displeju, opcionāli vadāma arī caur aplikāciju

Vitodens 222-F ir piemērots risinājums apkures modernizācijai un veco gāzes apkures katlu nomaiņai.

Pateicoties iekārtas mūsdienīgajam dizainam, to viegli var integrēt, piemēram, virtuves aprīkojumā. Iekārtai ir zems trokšņu līmenis un augsta energoefektivitāte darba režīmā, ko nodrošina nelielais ventilatora apgriezienu skaits.

Inox-Radial-Wärmetauscher

Inox radiālais siltummainis

Vitodens 222-F ir aprīkots ar augstvērtīga nerūsējošā tērauda Inox radiālo siltummaini, kas garantē drošību un ilgstoši augstu kondensācijas efekta izmantošanu. Tas ir attiecināms arī uz MatriX cilindrisko degli no nerūsējošā tērauda sieta. Vitodens

222-F patērē mazāk enerģijas, jo papildus tiek izmantots arī kondensācijas siltums no dūmgāzēm. Ieguvumi: augsts lietderības koeficients – līdz pat 98% un enerģijas efektivitātes klase A, kas ļauj samazināt apkures izmaksas un saudzēt apkārtējo vidi.

MatriX-Zylinderbrenner

Videi draudzīgs MatriX cilindriskais deglis

Automātiskā sadegšanas kontrole samazina izmaksas

Integrētā degšanas vadības sistēma Lambda Pro Control Plus automātiski kontrolē iekārtu un pielāgo degli dažādiem gāzes veidiem (dabasgāzei E/LL, sašķidrinātajai gāzei, biogāzei) un nodrošina nemainīgi augstu energoefektivitāti. Bez tam šī sistēma samazina arī katla apkopes izmaksas, jo katla pārbaudes intervāls var palielināties līdz trim gadiem.


Komfortable Vitotronic Regelung

Komfortable Vitotronic Regelung

Anwender und Fachbetrieb profitieren gleichermaßen von der einfach zu bedienenden Vitotronic Regelung: Die menügeführte Steuerung ist logisch und verständlich aufgebaut.

Regelung Vitotronic 200 mit Farb-Touch-Display

Katla vadība Vitotronic 200 ar krāsainu 5 collu skārienjutīgu displeju

Katla vadība Vitotronic nodrošina ērtu katla apkalpošanu un vadību gan iekārtas lietotājam, gan arī servisa meistaram - tā ir balstīta uz vienkāršām izvēlnēm, veidota loģiski un saprotami, ērti vadāma, izmantojot piecu collu krāsaino skārienjutīgo displeju. Asistēšanas funkcija pēc katla montāžas atvieglo tā nodošanu ekspluatācijā.

Energie-Cockpit

Resursu bilances vizualizācija

Enerģijas bilances programma dod informāciju par apkures iekārtas gāzes un elektrības patēriņu tieši uz displeja. Kombinācijā ar solāro iekārtu tā informē par akumulētās saules enerģijas daudzumu kopējā enerģijas bilancē, akumulatora stāvokli un temperatūras svārstībām, kā arī par temperatūru karstā ūdens tvertnē.

ViCare App

ViCare App

Neue Möglichkeiten der Heizungsregelung über das Internet bietet die ViCare App. Sie ermöglicht dem Anlagenbetreiber per Smartphone seine Heizungsanlage zu steuern. Der Betriebsstatus kann jederzeit eingesehen werden und im Störfall kann schnell und einfach Kontakt mit der vorher in der App hinterlegten Fachfirma aufgenommen werden.

fernbedienungen.jpg

Nodrošināta saderība: Sistēmas tehnika

„Kopums ir vairāk nekā atsevišķu tā daļu summa." Atbilstoši šim pamatnoteikumam, Viessmann nepiedāvā tikai atsevišķus apkures komponentus, kas pilnībā atbilst augstajiem Viessmann kvalitātes, drošības un efektivitātes standartiem. Atsevišķi produkti turpretim ir savienoti saskaņotā pilnīgā sistēmā, kurā visi elementi precīzi atbilst viens otram. Tā kā tikai izcila sistēmā integrēto elementu mijiedarbība izvērš visu inovatīvās vadošās tehnoloģijas jaudas potenciālu.

Viessmann sistēmu tehnika paveic it visu, ko sola uzticama un ekonomiska apkure. Vitotronic vadības bloks ar bezvadu tālvadību, tāpat kā produktīvais Vitocell karstā ūdens rezervuārs vislabākajam karstā ūdens komfortam līdz augstvērtīgām solārām iekārtām nodrošina ekonomisku apkures atbalstu.

Izstrādājuma šķērsgriezums, tips B2TB

Übersicht

Leistung in kW (modulierend)
2,4 bis 35 kW. Typ B2SB 3/2019: Leistungsstufen: 2,4 - 13,0; 2,4 - 19,0; 4,5 - 26,0 kW. Typ B2TB 3/2019: Leistungsstufen: 2,4 - 13,0; 2,4 - 19;0; 4,5 - 26,0; 4,5 - 35,0 kW
Norm-Nutzungsgrad
98 % (Hs)
Energieeffizienzklasse
energieeffizienklasse.png
A
Brennstoff
icon-gas.png
Erdgas und Flüssiggas
Einsatzbereich
icon-wohngebaeude.png
Gasheizung im Einfamilienhaus, im Zweifamilienhaus sowie in der Etagenwohnung | Neubau und Modernisierung
Bedienung
icons-vitotrol-app.gif
Vitotronic 200 Regelung mit Klartext- und Grafikanzeige, Bedienung über ViCare App möglich
Warmwasserbereitung
Emaillierter Ladespeicher mit 100 Litern Inhalt (35 kW: 130 Liter), Rohrwendel-Warmwasserspeicher mit 130 Litern Inhalt für hohen Warmwasserkomfort
Weitere Merkmale
Passt perfekt ins Raster Ihrer Küchenmöbel
Produktschnitt Gas-Brennwert-Kompaktgerät Vitodens 222-F

Gasumstellung - mit Viessmann kein Problem
Gasumstellung in Nordwestdeutschland

Gasumstellung - mit Viessmann kein Problem