Vitodens 222-F - grīdas gāzes kondensācijas katls ar ūdens akumulācijas tvertni


Gūstiet labumu no šīm priekšrocībām

  • Kompakta uz grīdas stāvoša gāzes kondensācijas iekārta
  • Augstāks siltā ūdens komforts, pateicoties integrētai karstā ūdens akumulācijas tvertnei
  • Ilgs kalpošanas laiks un augsta efektivitāte, pateicoties Inox radiālajam nerūsējošā tērauda siltummainim
  • Energoefektīvs augstas efektivitātes sūknis
  • Vitotronic vadības bloks ar krāsainu skārienjutīgu displeju, vadāma arī no aplikācijas (opcionāli)
  • Energoefektivitātes klase: Energoefektivitātes klase ar karstā ūdens sagatavošanu: A 

Alternatīvi risinājumi dažādām ūdens cietībām

Augstu karstā ūdens komfortu nodrošina emaljētā karstā ūdens akumulācijas tvertne ar tilpumu 100 vai 130 litri. Šis karstā ūdens daudzums ir pielīdzināms atsevišķi uzstādītai 350 litru tvertnei. Akumulācijas tvertnē esošais ūdens tiek pastāvīgi uzturēts vēlamajā temperatūrā un ir pieejams tūlītējai lietošanai. Vienmērīgu temperatūru nodrošina tvertnē uzstādītie sensori. Reģionos ar lielāku ūdens cietību ir pieejama iekārtas versija ar emaljētu 130 l karstā ūdens tvertni ar apsildes spirāli.

Komfortabla vadība ar aplikācijām 

Aplikācijas un interfeiss Vitoconnect 100 nodrošina ērtu apkures sistēmas vadību. Tas veido savienojumu ar mājas rūteri un caur internetu no viedtālruņa vai planšetdatora ļauj piekļūt Vitodens 222-F. Ar aplikāciju ViCare var regulēt vienu apkures loku, savukārt ar Vitotrol Plus – līdz pat trīs apkures lokiem.

Ērta iekārtas uzturēšana un apkalpošana

Izvēloties šo katlu, apkures sistēmas apkalpošanas izmaksas būs nelielas. Visas iekārtas komplektējošās detaļas ir pieejamas katla priekšpusē, tāpēc nav nepieciešams paredzēt piekļuvi apkalpošanai sānos.  Izmantojot aplikāciju ViCare vai Vitotrol Plus, jebkurā laikā ir iespējams iegūt informāciju par iekārtas darbību un traucējumu gadījumā – nekavējoties sazināties ar aplikācijā iestatīto servisa meistaru.

 

Gas-Brennwert-Kompaktgerät Vitodens 222-F

Kompakta grīdas gāzes kondensācijas apkures iekārta ar augstu karstā ūdens komfortu un krāsainu skārienjutīgu displeju, opcionāli vadāma arī caur aplikāciju

Vitodens 222-F ir piemērots risinājums apkures modernizācijai un veco gāzes apkures katlu nomaiņai.

Pateicoties iekārtas mūsdienīgajam dizainam, to viegli var integrēt, piemēram, virtuves aprīkojumā. Iekārtai ir zems trokšņu līmenis un augsta energoefektivitāte darba režīmā, ko nodrošina nelielais ventilatora apgriezienu skaits.

Inox-Radial-Wärmetauscher

Inox radiālais siltummainis

Vitodens 222-F ir aprīkots ar augstvērtīga nerūsējošā tērauda Inox radiālo siltummaini, kas garantē drošību un ilgstoši augstu kondensācijas efekta izmantošanu. Tas ir attiecināms arī uz MatriX cilindrisko degli no nerūsējošā tērauda sieta. Vitodens

222-F patērē mazāk enerģijas, jo papildus tiek izmantots arī kondensācijas siltums no dūmgāzēm. Ieguvumi: augsts lietderības koeficients – līdz pat 98% un enerģijas efektivitātes klase A, kas ļauj samazināt apkures izmaksas un saudzēt apkārtējo vidi.

MatriX-Zylinderbrenner

Videi draudzīgs MatriX cilindriskais deglis

Automātiskā sadegšanas kontrole samazina izmaksas

Integrētā degšanas vadības sistēma Lambda Pro Control Plus automātiski kontrolē iekārtu un pielāgo degli dažādiem gāzes veidiem (dabasgāzei E/LL, sašķidrinātajai gāzei, biogāzei) un nodrošina nemainīgi augstu energoefektivitāti. Bez tam šī sistēma samazina arī katla apkopes izmaksas, jo katla pārbaudes intervāls var palielināties līdz trim gadiem.


Regelung Vitotronic 200 mit Farb-Touch-Display

Katla vadība Vitotronic 200 ar krāsainu 5 collu skārienjutīgu displeju

Katla vadība Vitotronic nodrošina ērtu katla apkalpošanu un vadību gan iekārtas lietotājam, gan arī servisa meistaram - tā ir balstīta uz vienkāršām izvēlnēm, veidota loģiski un saprotami, ērti vadāma, izmantojot piecu collu krāsaino skārienjutīgo displeju. Asistēšanas funkcija pēc katla montāžas atvieglo tā nodošanu ekspluatācijā.

Energie-Cockpit

Resursu bilances vizualizācija

Enerģijas bilances programma dod informāciju par apkures iekārtas gāzes un elektrības patēriņu tieši uz displeja. Kombinācijā ar solāro iekārtu tā informē par akumulētās saules enerģijas daudzumu kopējā enerģijas bilancē, akumulatora stāvokli un temperatūras svārstībām, kā arī par temperatūru karstā ūdens tvertnē.

Izstrādājuma šķērsgriezums, tips B2TB

Pārskats

Jauda (kW)
1,8 līdz 35 kW / 1,9 līdz 26,0 kW
Standarta lietderības koeficients
98 % (Hs)/109 % (Hi)
Energieeffizienzklasse
energieeffizienklasse.png
A
Kurināmais
icon-gas.png
Dabasgāze un sašķidrinātā gāze
Pielietošanas joma
icon-wohngebaeude.png
Vienas/divu ģimeņu mājas, dzīvoklis daudzģimeņu mājā, jaunbūve un modernizēšana
Vadība
icons-vitotrol-app.gif
Vitotronic 200 vadība ar skārienjutīgu ekrānu, iespējama vadība ar Vitotrol aplikāciju
Karstā ūdens sagatavošana
Emaljēta akumulācijas tvertne ar 100 litru tilpumu (35 kW: 130 litri), spirālveida karstā ūdens tvertne ar 130 litru tilpumu lieliskam siltā ūdens komfortam
Citas pazīmes
Lieliski ievietojams Jūsu virtuves iekārtas skapītī
Produktschnitt Gas-Brennwert-Kompaktgerät Vitodens 222-F

fernbedienungen.jpg

Nodrošināta saderība: Sistēmas tehnika

„Kopums ir vairāk nekā atsevišķu tā daļu summa." Atbilstoši šim pamatnoteikumam, Viessmann nepiedāvā tikai atsevišķus apkures komponentus, kas pilnībā atbilst augstajiem Viessmann kvalitātes, drošības un efektivitātes standartiem. Atsevišķi produkti turpretim ir savienoti saskaņotā pilnīgā sistēmā, kurā visi elementi precīzi atbilst viens otram. Tā kā tikai izcila sistēmā integrēto elementu mijiedarbība izvērš visu inovatīvās vadošās tehnoloģijas jaudas potenciālu.

Viessmann sistēmu tehnika paveic it visu, ko sola uzticama un ekonomiska apkure. Vitotronic vadības bloks ar bezvadu tālvadību, tāpat kā produktīvais Vitocell karstā ūdens rezervuārs vislabākajam karstā ūdens komfortam līdz augstvērtīgām solārām iekārtām nodrošina ekonomisku apkures atbalstu.