Vitovolt 300 - augsta ražīguma fotoelektriskais modulis


Gūstiet labumu no šīm priekšrocībām

 • Augsta ražīguma tehnika
 • Lietošanas garantija - 25 gadi
 • Stingrs šūnu atlases process augstvērtīgam ārējām izskatam
 • Apstrāde pret nokrišņu ietekmi uzticamai darbībai
 • Pretatstarojošs stikls augstam ražīgumam


Ražīgi fotoelektriskie moduļi, bezkompromisu kvalitāte un garantēta drošība
 

Vitovolt 300 moduļi MSBC izceļas ar melnu anodētu rāmi un īpaši tumšām monokristālu šūnām.

Rezultātā: Neparasts dizains un augstākās veiktspējas īpašības. It īpaši apvienojumā ar plākšņu montāžu vienā līmenī ar jumtu, šī iekārta rada izcilu solāro arhitektūru.

Moduļi ir piemēroti uzstādīšanai uz vienas un vairāku ģimeņu māju jumtiem, kā arī komercēku un ražošanas ēku jumtiem.


Efektīvs pašpatēriņš ar siltumsūkni

Lai ievērojami paaugstinātu pašu saražotās saules enerģijas pašpatēriņa apjomu, papildus elektroenerģijas patēriņa nodrošināšanai ir jāpievieno arī siltuma patēriņš.

Efektīvākais elektriskā siltuma ražošanas veids ir siltumsūkņa uzstādīšana. Tādējādi no vienas kilovatstundas strāvas, izmantojot bezmaksas apkārtējās vides siltumu, iespējams iegūt līdz pat piecām kilovatstundām siltuma.

Pieaugot reģeneratīvās enerģijas sistēmu izplatībai, pieaug vēlme ražot elektroenerģiju. Augstas veiktspējas fotoelektriskā sistēma tagad piedāvā iespēju izdevīgi izmantot bezmaksas saules enerģiju. Uzstādot fotoelektriskos moduļus, operators signalizē, ka rīkojas atbildīgi pret vidi un sniedz aktīvu ieguldījumu klimata aizsardzībā, izvairoties no CO₂ emisijām.

Nepārtraukti pieaugot enerģijas izmaksām, fotoelementu sistēma palīdz ietaupīt naudu un arī samazināt atkarību no enerģijas piegādātājiem. Pašražoto elektroenerģiju var izmantot personiskām vajadzībām, īslaicīgi uzglabāt vai ievadīt publiskajā tīklā. Investīcijas atmaksājas samērā īsā laikā . 


Vitovolt 300 moduļu īpašās iezīmes

Pievilcīgs dizains un augstākās veiktspējas vērtības

Vitovolt 300 moduļi atšķiras pēc konstrukcijas un izmēriem. Dažiem moduļiem ir melns anodēts rāmis, īpaši tumši monokristāliski elementi un melna Tedlar plēve. Rezultāts: izcils dizains pievilcīgai saules arhitektūrai un augstākās veiktspējas vērtības optimālai ražībai.

Sertificēts kvalitātes process

Visaptverošs kvalitātes process nodrošina, ka Vitovolt 300 sērijas fotoelektriskajiem moduļiem izvirzītās augstās prasības vienmēr tiek izpildītas.Visi Vitovolt 300 moduļu ražošanas posmi tiek uzraudzīti, pamatojoties uz plašu piegādātāju kvalifikāciju komerciālajā un tehniskajā jomā noteikumiem. Katra atsevišķa produkcija tiek uzraudzīta uz vietas un tiek izlaista tikai tad, ja tiek izpildīti plašās Viessmann specifikācijas kritēriji. Ienākošo preču pārbaude noliktavā nodrošina Vitovolt 300 fotoelektrisko moduļu kvalitātes saglabāšanu transportēšanas laikā.

Vitocharge elektroenerģijas uzglabāšanas sistēmas padara jūs gandrīz neatkarīgu no publiskā elektrotīkla

Kombinētās siltuma un elektroenerģijas un fotoelementu sistēmas var saražot tikpat daudz elektroenerģijas vienai ģimenes mājai, cik četru cilvēku ģimene gada laikā izmanto. Vitocharge elektroenerģijas uzglabāšanas sistēmas noslēdz energosistēmu. Tie ļauj nodrošināt elektrību tieši tad, kad tā ir nepieciešama.

Tas padara efektīvu, decentralizētu barošanas avotu ar augstu pašpatēriņu un pašpietiekamības līmeni par realitāti. Viessmann ir vienīgais ražotājs, kas spēj piegādāt visus produktus no viena avota, lai varētu efektīvi un ekonomiski izmantot pašu saražoto elektroenerģiju. Tas padara lietotāju neatkarīgu no publiskā elektrotīkla.

Beratung - kostenlos & unverbindlich

Partner vor Ort

Eine individuelle Beratung erhalten Sie bei Ihrem Viessmann Fachpartner vor Ort. Bitte geben Sie für die Suche Ihre Postleitzahl, für genauere Treffer Ihre komplette Anschrift ein.


Ražojiet un izmantojiet savu elektrību

Palielinoties elektroenerģijas cenai, pašražotās saules enerģijas pašpatēriņš mūsdienās ir ļoti piemērots gan privātam , gan komerciālam patēriņam. Elektroenerģijas izmaksas par kilovatstundu parasti ir ievērojami augstākas nekā tarifa likme par pievadīto saules enerģijas kilovatstundu. Šī iemesla dēļ saražotā fotogalvaniskā elektroenerģija vispirms tiek patērēta vai īslaicīgi uzglabāta un tikai liekā elektrība tiek ievadīta tīklā.

 

Jūsu ieguvumi no uzstādītajiem fotoelektriskajiem paneļiem

 • Vides aizsardzība – fotoelektriskās sistēmas samazina piesārņojumu un saglabā dabas resursus.
 • Vērtības pieaugums – jūs paaugstinat sava īpašuma pievilcību un paaugstinat tā vērtību.
 • Izmaksas – Saules enerģija saražotot ir daudz lētāk nekā mājsaimniecības enerģijas iegādes izmaksas.
*Foto: Nākotnes māja Nagoldā © Photo Studio Hubert
Foto: Haus der Zukunft in Nagold © Fotostudio Hubert
Technologie im Dialog mit Architektur

Haus der Zukunft*


Monokristalline PV-Module

Monokristāliskie PV moduļi

Attēlā redzama saules sistēma ar PV moduļiem melnā dizainā, ar jaudu līdz 395 Wp.Druck

Efektīvs solārās enerģijas patēriņš

Tā kā pašu saražotā elektroenerģija ir ekonomiski izdevīgāka, nekā elektrība no sabiedriskajiem tīkliem, šāds enerģijas patēriņš sniedz finansiālu ieguvumu. Optimālā iekārtas koncepcija apvienojumā ar teicami pieregulētiem elementiem nodrošina šo augsto pašpatēriņu.

[1] Fotoelektriskās iekārtas
[2] Fotoelektriskais invertors
[3] Fotoelektriskais skaitītājs
[4] Lietotājs
[5] Siltumsūkņa mērījumu skaitītājs
[6] Siltumsūknis Vitotronic 200 (Tips WO1C)
[7] Ieguves un ievades skaitītājs
[8] Sabiedriskais elektrotīkls


Lai aktivizētu video, lūdzu, noklikšķiniet uz atskaņošanas pogas. Lūdzu, ņemiet vērā, ka dati tiek pārsūtīti uz YouTube, izsaucot videoklipu. Lai iegūtu sīkāku informāciju, lūdzu, skatiet mūsu privātuma politiku.

Bei Eric Frenzel zuhause

Elektromobiļa uzlāde mājās: šādi tas darbojas.

Zinot kā: Praktiski katra māja (jaunbūve vai modernizācija) var saražot zaļo elektroenerģiju ģimenei un elektromobilim - ar saules baterijām, kurināmā elementiem, elektrības uzglabāšanu un pareizo tehnoloģiju, elektrības un benzīna izmaksas var samazināt līdz maksimumam. Andreas Czylwick, mūsu elektrības un apkures sistēmu eksperts, paskaidro, kā tas darbojas un kā tas atmaksājas.


Vitovolt 300 fotoelektriskie moduļi piedāvā šīs priekšrocības

 • Viessmann fotoelementu moduļu veiktspējas garantija līdz 25 gadiem
 • Viessmann produkta garantija līdz 12 gadiem
 • Kā papildierīces ir pieejamas koordinētas sistēmas sastāvdaļas, apakšbūves, savienojuma kabeļi, invertori un jaudas uzglabāšanas sistēmas
 • Risinājumi pašu elektroenerģijas lietošanai, elektroenerģijas uzglabāšanai un ievadīšanai publiskajā elektrotīklā
 • Ātra montāža, pateicoties elektrisko savienojumu spraudņu risinājumiem
 • Augstas kvalitātes nodrošināšana ar sertifikātu saskaņā ar IEC, EEC 89/392 un II aizsardzības klasi
Vitovolt 300 fotoelementu moduļi

Silīcija solārās šūnas

Pārskats

Jauda
līdz 410 Wp
Moduļa lietderības koeficients
līdz 20,9 %
Pielietošanas joma
icon-wohngebaeude.png icon-gewerbe.png icon-industrie.png icon-kommunen.png
Dzīvojamās ēkās, komerctelpās, rūpniecībā, siltumtīklos | jaunceltnēs un modernizācijai
Citas pazīmes
Augsta mehāniskā izturība lielam sniega un vēja/vērtas noslogojumam, pateicoties nerūsējošam alumīnija rāmim. Investīciju atgūšanas nodrošinājums ar pagarinātu produktu garantiju uz 12 gadiem un līdz pat 25 gadu jaudas garantija līdz vismaz 80% nominālās jaudas ar Viessmann.
Aufbau einer Silizium-Solarzelle