Viessmann ir Jums piemērotākā risinājuma piedāvātājs jebkurā pielietošanas jomā

Viessmann uzņēmumu grupa viens no vadošajiem starptautiskajiem apkures, rūpniecības un dzesēšanas tehnikas sistēmu ražotājiem. Viessmann piedāvā individuālus risinājumus ar efektīvu sistēmu un ar jaudu no 1,5 līdz 120.000 kW visām pielietošanas nozarēm un visiem enerģijas lietotājiem.

Komplettangebot.jpg

Apkures sistēmas

Lai apkures tirgū atkal būtu vērojama modernizācija, mums nepieciešams viss pieejamais tehnoloģiju klāsts. Ierīkojot efektīvu apkures sistēmu, katrā situācijā ir nepieciešama cita pieeja – apkures sistēmas veids ir atkarīgs no nepieciešamās jaudas, pieejamā enerģijas avota un, visbeidzot, individuālām iekārtas apsaimniekotāja prasībām.

 

Brennwerttechnik_605x341.jpg

Šķidrā kurināmā un gāzes augstais ietaupīšanas potenciāls un "zaļā perspektīva"

Vācijā ir aptuveni 20 miljoni apkures sistēmu, 65 procentus no tām darbina, izmantojot gāzi, 30 procentus – šķidro kurināmo. Tas nozīmē: Fosilie enerģijas avoti vēl ilgu laiku ieņems nozīmīgu lomu. Ierobežotā izplatība un ar degvielas un gāzes patēriņu saistītās CO2 emisijas pieprasa ne tikai saudzīgi apieties ar šiem dabīgajiem resursiem, bet arī attīstīt "zaļo perspektīvu", vairāk izmantojot biogēnās vielas. Lielais ietaupīšanas potenciāls un zemās kopējās investīcijas padara apkures tehniku par saimnieciskās darbības risinājumu. Izmantojot mūsdienīgu, efektīvu degvielas vai gāzes katlu, patēriņš, salīdzinot ar novecojušām apkures iekārtām, var būt pat līdz 30 procentiem zemāks.


Stirling-Motor_605x341.jpg

Īpaši efektīva – koģenerācija

Koģenerācija ir efektīva tehnoloģija ar īpaši lielu potenciālu, tādējādi saražotā elektroenerģija un siltumenerģija tiek izmantota lietderīgi. Pretēji tradicionālajiem elektroenerģijas un siltumenerģijas ieguves veidiem (elektrība no galvenās spēkstacijas, siltums no centrālās apkures sistēmas, piemēram, katlu mājas) ar dabasgāzi darbināmā koģenerācijas sistēma aptuveni par trešdaļu samazina primāro enerģijas patēriņu un par 50 procentiem samazina CO2 emisijas.

Svarīgs priekšnoteikums saimnieciskajai darbībai ar koģenerācijas sistēmu ir iespējami ilgs darbības laiks. Tādēļ centrālās apkures stacijas līdz šim pārsvarā tika izmantotas objektos, kur visu gadu nepieciešams liels elektroenerģijas un siltumenerģijas daudzums, piemēram, slimnīcās, rūpnīcās vai rūpniecības uzņēmumos.

Vienģimenes un divģimeņu mājām, arī atjaunotām dzīvojamajām ēkām ar mazu siltumenerģijas patēriņu ieteicamas ir apkures sistēmas, kas balstās uz kurināmo elementu izmantošanu. Modernizējot vienģimenes un divģimeņu mājas ar lielu siltumenerģijas nepieciešamību, īpaši izdevīga ir mikrokoģenerācijas sistēma ar Stirlinga dzinēju.


Pellets_605x341.jpg

Biomasa: CO2 neitrāls, patīkams siltums

Biomasa veido 70 procentus no visas atjaunojamās enerģijas,un tam ir labs pamatojums: piemēram, koka pagales un granulas nav nepieciešams importēt, tās ir pieejamas visu gadu, ir viegli uzglabājamas un nerada CO2 izmešus. Modernie biomasas katli ir piemēroti ne tikai ērtai ēku centrālai apkurei un dzeramā ūdens sildīšanai, bet arī ražošanā un rūpniecībā. Šie siltuma ģeneratori ir tikpat komfortabli un ērti izmantojami kā degvielas vai gāzes apkures sistēma.


Druck

Gaisa un ģeotermālais siltums: bezmaksas un dabai draudzīgs

Siltumsūkņiem ir izcila veiktspēja, tādēļ tos var ierīkot ne tikai jaunbūvēs un dzīvojamo ēku modernizēšanai, bet izmantot arī rūpniecībā. Papildu āra gaisa siltumam, ģeotermālajam siltumam vai ledus glabāšanas sistēmai, arī ražošanas procesā radies siltums var tikt izmantots kā enerģijas avots. Salīdzinoši zemās ekspluatācijas izmaksas, dabas aizsardzība un neatkarība no degvielas un gāzes ir iemesli šo uzticamo tehnoloģiju izmantošanai. Īpaši inovatīvs risinājums ir hibrīdsistēmas ar iebūvēto siltumsūkņa moduli. Ar to iespējams aizvietot novecojušus degvielas vai gāzes katlus. Tas attiecas arī uz gāzes absorbcijas apkures iekārtām, kas, apvienojot kondensācijas boileri un ar gāzi darbojošos absorbcijas siltumsūkni, patērē par 40 procentiem mazāk kurināmā materiāla.


Waerme von der Sonne 06-2013_D.indd
Komplettangebot_Industriesysteme.jpg

Dzesēšanas sistēmas

Viessmann piedāvā inovatīvus dzesēšanas risinājumus, piemēram, dzesēšanas un saldēšanas iekārtas ar centrālo dzesēšanu un pārvietojamās dzesētavas, iekārtas ar lamelēm, savienošanas iekārtas, dzesēšanas telpas ar temperatūras kontroli, saldētavas un saldētavu detaļas un piederumus, arī pakalpojumus, kas saistīti ar uzstādīšanu un uzturēšanu. Pateicoties stabilajiem sadarbības partneriem, Viessmann saviem klientiem piedāvā visaptverošus dzesēšanas risinājumus. Klientiem ir pieejama galvenā kontaktpersona izplatīšanā, mārketingā un apkalpošanā. Ražotnes Vācijā un Somijā apstiprina gadiem krātas zināšanas dzesēšanas iekārtu jomā. Iegūto zināšanu dēļ vislielāko labumu gūst klienti, kas visaptverošos dzesēšanas risinājumus var saņemt no viena vienīga piegādātāja.

Kuehlzellen.jpg

Kuehlmoebel.jpg

Dzesēšanas risinājumi mazumtirdzniecībai

Viessmann dzesēšanas risinājumi atbilst visām tirdzniecības prasībām. No tām lielākā prioritāte ir elastīga visu klienta prasību izpilde. Visi dzesēšanas risinājumi tiek pielāgoti individuālām klientu prasībām, lai viņu pozīcija tirgū starp konkurentiem izceltos ar neatkārtojamām idejām un jauniem dizaina risinājumiem.