Vitorond 200 VD2A - uz vietas montējams katls


Gūstiet labumu no šīm priekšrocībām

  • Zemu temperatūru šķidrā kurināmā/gāzes apkures katls, 125 līdz 1080 kW
  • Līdz pat 12 procentiem vairāk enerģijas, pateicoties kondensācijas izmantošanai ar nerūsējošā tērauda siltummaini Vitotrans 300
  • Izturīga lieto segmentu izolācija apkures pusē ar dubulto uzgriežņu sistēmu ar elastīgu blīvlauku
  • No priekšpuses pieejamās degkameras tīrīšana, atgāžot kameras durvis
  • Tālvadības uzraudzība Internetā ar Vitocom un Vitodata


Ieteicams vecu ēku modernizācijai

Ierobežota un tādēļ arī apgrūtinātā iekļuve vecajās ēkās rada īpašu izaicinājumu apkures sistēmas modernizācijai. Tādēļ lietais segmentētais katls Vitorond 200 ir tam vislabāk piemērots.

Tā segmentus iespējams ienest apkures telpā atsevišķi un uz vietas viegli un bez problēmām samontēt ar preses instrumentiem.

Eutectoplex sildvirsma veidota no sildvirsma ir no homogēna speciālā pelēkā čuguna. Vienmērīga materiālu atdzišana nodrošina saglabātu formu un izmērus. Tādējādi jau no paša sākuma tiek novērsta iekārtas nospriegošanās.

Rezultāts: augsta lietošanas drošība un ilgs kalpošanas laiks.


Ērta un jaudīga darbība

Par videi draudzīgu un drošu darbību rūpējas digitālā vadības sistēma Vitotronic.

Īpaši jaudīgs Vitotronic 300-K ir kaskāžu tipa katlu iekārtās ar līdz pat četriem apkures katliem un vienmērīgi samazinātu katla ūdens temperatūru. Vitotronic 200-H var regulēt līdz pat 96 citiem apkures cikliem.

Ir iespējams integrēt ēkas pārvaldības sistēmā. Tālvadības uzraudzībai Internetā ir pieejama TeleControl sistēma ar Vitocom un Vitodata.

Vitorond 200 | 320 līdz 1080 kW

Pārskats

Jauda (kW)
125 līdz 1080 kW
Standarta lietderības koeficients
ar šķidro kurināmo: 88 % (Hs)/94 % (Hi)
Kurināmais
icon-oel.png icon-gas.png
Dabasgāze E un LL. Izmantojami visi komerciāli pieejamie apkures degvielas veidi.
Pielietošanas joma
icon-wohngebaeude.png icon-gewerbe.png icon-kommunen.png
Daudzģimeņu māja, lielā dzīvokļu māja, ražošana, publiskie siltumtīkli, jaunceltnes un modernizācija
Vadība
icons-vitotrol-app.gif
Vienkārši lietojama Vitotronic vadība ar teksta un grafiskiem rādījumiem, atkarībā no regulēšanas tipa iespējama vadība ar Vitotrol aplikāciju
Karstā ūdens sagatavošana
Pieejams papildu rezervuārs-ūdens sildītājs, lielākam ūdens sagatavošanas komfortam
Citas pazīmes
Viegli ienesams arī grūti pieejamās uzstādīšanas vietās, pateicoties segmentētajai uzbūvei un zemam atsevišķo segmentu svaram.
Vitorond-200-VD2-Schnitt.png

warmwasserspeicher.jpg

Nodrošināta saderība: Sistēmas tehnika

„Kopums ir vairāk nekā atsevišķu tā daļu summa." Atbilstoši šim pamatnoteikumam, Viessmann nepiedāvā tikai atsevišķus apkures komponentus, kas pilnībā atbilst augstajiem Viessmann kvalitātes, drošības un efektivitātes standartiem. Atsevišķi produkti turpretim ir savienoti saskaņotā pilnīgā sistēmā, kurā visi elementi precīzi atbilst viens otram. Tā kā tikai izcila sistēmā integrēto elementu mijiedarbība izvērš visu inovatīvās vadošās tehnoloģijas jaudas potenciālu.

Viessmann sistēmu tehnika paveic it visu, ko sola uzticama un ekonomiska apkure. Vitotronic vadības bloks ar bezvadu tālvadību, tāpat kā produktīvais Vitocell karstā ūdens rezervuārs vislabākajam karstā ūdens komfortam līdz augstvērtīgām solārām iekārtām nodrošina ekonomisku apkures atbalstu.