Laipni lūgti pie Viessmann

Ar lielu skaitu teicamu izstrādājumu un problēmu risinājumu Viessmann ir kļuvis par vadošo uzņēmumu siltumtehnikas jomā. Mūsu izstrādājumi virza apkures tehnikas vēsturi.

Kā viens no vadošajiem apkures tehnikas uzņēmumiem, kas apņēmies nodrošināt ilgtspējību, mēs saviem klientiem piedāvājam inovatīvus produktus, kas pārliecina ar augstākā līmeņa kvalitāti, energoefektivitāti un saderību ar vidi, kā arī ilgmūžību. Jau gadu desmitiem mēs piegādājam siltumsūkņus un saules kolektorus, īpaši efektīvas un ar zemo kaitīgo izmešu daudzumu apkures sistēmas šķidrajam kurināmajam, gāzei un atjaunojamiem resursiem. Taču ar sasniegto mēs nesamierināmies. Mēs vēlamies arī turpmāk radīt jauno un noteikt nākotnes attīstības virzienus. Tas ir mūsu pētījumu un izstrādājumu mērķis.

Kā ģimenes uzņēmums Viessmann seko ilglaicīgai un skaidri definētai uzņēmuma stratēģijai. Mēs esam gatavi uzņemties sociālo un sabiedrisko atbildību. Mūsu darbinieki domās un darbībā orientējas uz pircējiem un ir atvērti visiem. Uzticība, paļaušanas un elastīgums iezīmē mūsu sadarbību. Tādēļ mēs veicinām Jūsu individuālās stiprās puses, mērķus un spējas.

Izmantojiet iespējas, ko Jums piedāvā Viessmann. Mēs priecājamies par Jums!