Mobilās aplikācijas

Ir grūti iedomāties ikdienas dzīvi bez viedtālruņiem un aplikācijām. Viessmann piedāvā virkni noderīgu programmu saviem nozares partneriem un Viessmann apkures iekārtu lietotājiem.

Vicare-App.png

ViCare aplikācija - Vislabākais savienojums Jūsu Viessmann apkures iekārtai.

Pateicoties jaunajai ViCare aplikācijai, apkures regulēšana ir samērā vienkārša un intuitīva. Ar integrētā asistenta palīdzību, Jūs varat pielāgot apkures laikus individuālām vajadzībām. Kā papildinājums, tiešo apkures izmaksu ietaupījuma attēlojums.

Jūs jebkurā momentā varat pārliecināties vai Jūsu apkures sistēma darbojas pareizi. Kļūmju gadījumā Jums tiks nosūtīta automātiska ziņa. Kas vēl: jūs varat ievadīt savas servisa firmas datus aplikācijā. Tas aiztaupīs Jūsu laiku kļūmju gadījumā. Servisa speciālistam būs visa informācija par Jūsu apkures iekārtu uz rokas un varēs tikt nodrošināts ātrs atbalsts.

Vitotrol aplikācija

Izmantojot Viessmann Vitotrol, jūs varat izmantot Viessmann apkures sistēmas ar Vitotronic vadību. Pakalpojums ir vienkāršs, intuitīvs un ērts - iespējams no jebkuras vietas un jebkurā laikā. Papildus kontroles funkcijām, Vitotrol aplikācijai ir vispārīgas un ar kontekstu saistītas palīgfunkcijas. Programma Vitotrol ir pieejama mobilajām ierīcēm ar iOS vai Android operētājsistēmu.

Apps_Vitotrol_Plus-App.png

likācijas Viessmann nozares partneriem

Viessmann piedāvā saviem nozares partneriem virkni aplikāciju, kas ir noderīgas ikdienas darbā un klientu attiecībās. Lai izmantotu visu šo aplikāciju funkciju klāstu, ir nepieciešami piekļuves / pieteikšanās dati.

Vitoguide-Device-App-XL.png

Vitoguide - inovatīvo digitālo pakalpojumu galvenā pārvalde

Ar Vitoguide programmatūru Viessmann tagad nodrošina saviem nozares partneriem inovatīvu risinājumu apkures iekārtu uzraudzībai. Iekārtaslietotājam ir lielāka drošība, jo pakalpojuma partnerim vienmēr ir pieejams pilnīgs pārskats par apkures sistēmu, kas atrodas viņa aprūpē.

Savu klientu un saistīto apkures sistēmu dati tiek uzglabāti centralizēti un vienmēr pie rokas. Pateicoties Vitoguide, jebkurus defektus var konstatēt iepriekš - pat pirms klients pieprasa. Saņemiet kļūdu ziņojumus uzreiz un ietaupiet nevajadzīgas ceļa izmaksas. Vitoconnect montāža, ViCare nodošana ekspluatācijā un piekļuve Vitoguide mazāk nekā 15 minūtes.

Rezerves daļu aplikācija

Mobilā aplikācija "Spare parts" ir neatņemams mūsu partneru uzņēmumu instruments. Pateicoties pastāvīgai šī lietojuma attīstībai, tagad ir pieejamas jaunas funkcijas:

  • Svītru kodu skeneris
  • PDF formātā atbalstītās apkalpošanas rokasgrāmatas un rokasgrāmatas
  • Pilna teksta meklēšana
  • Spēja klasificēt meklēšanas rezultātus

Pieteikums "Spare Parts" ir bezmaksas, un to var lejupielādēt no App Store un Android Market lietotņu veikaliem ar nosaukumu "Viessmann ErsatzteilApp". Pēc programmas ieslēgšanas tiek parādīta sākuma izvēlne vācu valodā. Startējot programmu, jūs varat izvēlēties latviešu valodas versiju.

Apps_ET-App.png