Sistemātiski rūpnieciskie risinājumi

Pieprasīt bezmaksas konsultāciju

Viessmann rūpnieciskie risinājumi - ekonomiska tvaika, siltuma, elektroenerģijas un dzesēšanas enerģijas piegāde

Efektīvas enerģijas sistēmas un iekārtas rūpnieciskiem lietojumiem sniedz būtisku ieguldījumu piesārņojošo vielu emisiju, kā arī ekspluatācijas izmaksu samazināšanā, tādējādi radot konkurences priekšrocības. Šajā sakarā Viessmann piedāvā plašus sistēmu risinājumus, kas nodrošina ekonomisku tvaika padevi līdz 70 tonnām stundā, siltuma līdz 44 MW, elektroenerģijas līdz 530 kWel un dzesēšanas enerģijas līdz 600 kW. Risinājumi tiek veidoti individuāli, balstoties uz integrālām enerģijas koncepcijām, kuru pamatā ir enerģijas ražošanas, piegādes struktūras un patēriņa kopējās sistēmas novērtējums. Potenciāla noteikšana, kā arī visu sistēmas komponentu saskaņošana balstās uz visu procesu padziļinātu analīzi. Viessmann piedāvājumu klāstu papildina visaptveroši pakalpojumi, kas aptver visu, sākot no projektēšanas līdz nodošanai ekspluatācijā un turpmākai apkopei.

Uzziniet vairāk par veiksmīgi īstenotiem projektiem ar Viessmann industriālajiem risinājumiem. Izmantojiet mūsu atsauces projektu datubāzi un filtrējiet pēc nozares projektiem.

Rūpnieciskajos procesos iegūtā ūdeņraža efektīva izmantošana

Viessmann Vitomax katli, kas aprīkoti ar atbilstošiem degļiem, ļauj izmantot līdz pat 100 % ūdeņraža. Tas ļauj izmantot ūdeņradi, kas var būt ķīmisko procesu blakusprodukts, un tādējādi palielina kopējo efektivitāti. Tajā pašā laikā var samazināt klimatam kaitīgās CO2 emisijas.

Produktu klāsts

Efektīvi risinājumi rūpnieciskiem lietojumiem līdz 44 MW siltuma un 70 t tvaika/h.

Kā mēs varam jums palīdzēt?

Mūsu eksperti jums palīdzēs izvēlēties piemērotu apkures sistēmu jums.

Atrast ekspertu padomi