Karstā ūdens katli rūpniecībai - enerģijas taupīšana un mazāk emisiju

Pieprasīt bezmaksas konsultāciju
Vitomax LW augstspiediena karstā ūdens katls Gräfelfing siltumnīcā

Energoefektīva un tīra siltumapgāde, kā arī augsta ekspluatācijas drošība un uzticamība ir būtiskas prasības ražošanas iekārtām un rūpniecības uzņēmumiem. Lai katlu mājas koncepcijas atbilstu pieprasījumam, ir jāņem vērā individuālās prasības attiecībā uz individuāli pielāgotiem sistēmas risinājumiem. Tādēļ ir nepieciešamas ekspertu konsultācijas, visaptverošs pakalpojumu klāsts un produkti, kas nodrošina rentablu un nākotnes prasībām atbilstošu siltuma ražošanu.

Vitomax karstā ūdens katli ir vispiemērotākie šo prasību apmierināšanai, pateicoties to konstrukcijai un konfigurācijai. Pateicoties daudzajām Vitomax karstā ūdens katliem raksturīgajām īpašībām, kā arī mūsu lielajai pieredzei lielu rūpniecisku/komerciālu katlu būvniecībā, mēs spējam nodrošināt izcilu kvalitāti, augstu darbības uzticamības līmeni un ilgu kalpošanas laiku. Mūsu rūpniecisko/komerciālo katlu komandas eksperti strādā kopā ar klientu un vietējiem partneriem, lai izstrādātu sistēmu, kas var darboties ar maksimālu efektivitāti un vienlaikus ir īpaši pielāgota klienta vajadzībām.

Viessmann rūpniecisko/komerciālo katlu tehnoloģijas izceļas ar kvalitāti, efektivitāti, ilgtspēju un servisu!

Līdz 100 % ūdeņraža

Ķīmiskajās operācijās, piemēram, hlora ražošanā un citos rūpnieciskos procesos, lielākā daļa ūdeņraža gāzes netiek izmantota un nonāk atmosfērā. Vitomax katli, kas ar atbilstošu degli var darboties ar 100 % ūdeņradi, piedāvā rentablu un efektīvu risinājumu. Tādējādi ar 1 MW uzstādītā katla jaudu var novērst > 400 tonnu CO₂ emisiju gadā.

Karstā ūdens katli

Viessmann plašais klāsts ietver zemtemperatūru un augsttemperatūru karstā ūdens katlus ar jaudu līdz 22 MW, utilizācijas siltuma katlus augsttemperatūras karstā ūdens sagatavošanai un jaudīgas karstā ūdens katlu sistēmas ar jaudu līdz 44 MW. Sortimentā ietilpst arī viss, kas nepieciešams pilnīgai energosistēmai, piemēram, perfekti saskaņotas sistēmas tehnoloģijas instrumentācijai un vadībai, sadegšanas sistēmas, spiediena uzturēšanas sistēmas, sūkņi, armatūra, siltuma atgūšanas sistēmas un dūmvadu sistēmas.

Kā mēs varam jums palīdzēt?

Mūsu eksperti jums palīdzēs izvēlēties piemērotu apkures sistēmu jums.

Atrast ekspertu padomi