Viessmann One Base - Pielāgojiet savu mājokli nākotnei

Jūsu priekšrocības īsumā
plainpicture / Kniel Synnatzschke

Viessmann One Base nodrošina vienkāršu, uzticamu un ātru visas energosistēmas vadību, izmantojot lietotni. Jaunā platforma apvieno jūsu ierīces un elektroniskās lietojumprogrammas vienā vienotā klimata un enerģijas risinājumā jūsu mājai. Jūs patērēsiet mazāk enerģijas, samazināsiet oglekļa dioksīda emisijas un vienmēr būsiet lietas kursā par savām izmaksām. Sagatavojiet savu māju zaļai nākotnei ar Viessmann One Base!

Jums ir nepieciešama tikai viena sistēma

Platforma integrē visus jau izmantotos viedo māju risinājumus bezvadu režīmā. Un pēc vajadzības varat viegli pievienot papildu pakalpojumus un ierīces, piemēram, jaunu elektromobiļa uzlādes staciju. Viessmann One Base ir saderīgs ar visiem papildu digitālajiem pakalpojumiem. Jūs varat vienkārši izmantot balss palīgus, piemēram, Amazon Alexa un Google Assistant, lai pārvaldītu platformā integrētos pakalpojumus un ierīces. Ar Viessmann One Base Jūs aprīkojat savu mājokli ar paplašināmu, uz nākotni vērstu energosistēmu, kas piedāvā ilgtermiņa perspektīvas.

Vienmēr vislabākajās rokās

Viessmann One Base ātri un vienkārši lietojams ar ViCare lietotni.

Viss, kas jums nepieciešams, ir ViCare lietotne - par visu pārējo parūpēsies integrētā Viessmann Energy Management sistēma. Ar lietotnes palīdzību Viessmann One Base var lietot ātri un vienkārši. Jūsu servisa uzņēmums var arī attālināti sekot līdzi Jūsu sistēmai un nekavējoties novērst iespējamos bojājumus elektroniski. Jums vairs nav jāvienojas par laiku, kad jūsu servisa uzņēmums piezvanīs, un arī nevajadzīgi braucieni ir novērsti. Ļaujiet savam servisa uzņemumam rūpēties par jūsu sistēmu.

ViCare lietotnes enerģijas pilotu kabīne

ViCare lietotnes enerģijas kabīne un analīzes rīks

Izmantojot ViCare lietotnē esošo enerģijas vadības paneli, varat sekot līdzi visām enerģijas plūsmām savā mājoklī. Analīze parāda pašreizējo un iepriekšējo pašpietiekamības līmeni un patēriņu mājsaimniecībā uz vietas.

Viessmann One Base - jūsu priekšrocības īsumā

  • Ērtība: jūs pārvaldāt savu apkures sistēmu, izmantojot lietotni, un varat pieslēgt ierīces un pakalpojumus, kurus vēlaties izmantot, piemēram, Amazon Alexa, Google Assistant un daudzus citus.
  • Efektivitāte: platforma savieno un optimizē enerģijas plūsmas, lai nodrošinātu īpaši efektīvu un līdz ar to rentablu ekspluatāciju.
  • Pārliecinātība: jūsu apkures pakalpojumu sniedzējs tiek automātiski informēts par jebkādiem traucējumiem un var veikt korektīvus pasākumus, pirms situācija kļūst nekontrolējama.
  • Ilgtspēja: visu nepieciešamo digitālo pakalpojumu ilgtermiņa integrācija, modernizācija un produktu paplašināšana, piemēram, fotoelementu ar enerģijas akumulatoru un elektro uzlādes staciju e-mobilitātei.

Šajā videoklipā parādīts, kā One Base paaugstina jūsu klimata risinājumu efektivitāti, kā piemēru izmantojot jauno Vitocal:

Vadība, izmantojot mūsu ViCare radiatoru termostatus

ViCare termostatiskie radiatoru vārsti

ViCare termostatiskie radiatoru vārsti ļauj vienkārši kontrolēt atsevišķas telpas, izmantojot lietotni vai balss komandas, piemēram, Amazon Alexa.

Kā mēs varam jums palīdzēt?

Mūsu eksperti jums palīdzēs izvēlēties piemērotu apkures sistēmu jums.

Atrast ekspertu padomi