Hibrīda apkure - energoresursu kombinācijai, kas nodrošina nākotni

Pieprasiet ekspertu konsultāciju tagad

Viessmann kompaktās hibrīda iekārtas apvieno divus enerģijas avotus vienā ierīcē: ļoti efektīvu ar modernu kondensācijas katlu gāzei vai šķidrajam kurināmajam un siltumsūkni atjaunojamiem energoresursiem, izmantojot bezmaksas vides enerģiju. Inteliģentais enerģijas pārvaldnieks Hybrid Pro Control var automātiski izvēlēties visizdevīgāko un efektīvāko darbības režīmu.

Hibrīda sistēma nodrošina vislielāko iespējamo daudzpusību

Attiecībā uz enerģiju un apkuri ir daudz risinājumu. Izvēlēties vienu vai otru apkures sistēmu nav viegli. Viens ir skaidrs: fosilā kurināmā un elektroenerģijas cenas ilgtermiņā ir pakļautas spēcīgām svārstībām. Ir labui ,ja apkurei nav jāpaļaujas tikai uz vienu enerģijas avotu, bet tā vietā var ieguldīt līdzekļus nākotnē izmantojamā hibrīdā sistēmā.

Izmantojot hibrīda iekārtas, vienā ierīcē ir integrēti divi neatkarīgi siltuma ģeneratori: gāzes vai šķidrā kurināmā kondensācijas katls ir apvienots ar siltumsūkni, kas lielāko daļu enerģijas iegūst no gaisa vai ūdens. Šāds enerģijas apvienojums apvieno "atjaunojamo" enerģiju ar "augsti efektīvu" enerģiju un nodrošina vislielāko iespējamo brīvību izmantot to enerģijas avotu, kas attiecīgajā brīdī ir visizdevīgākais. Vadības bloka iestatījumus var pielāgot jebkurai enerģijas tirgus situācijai, lai enerģijas cenu svārstību laikā vienmēr tiktu izvēlēts vislētākais un visefektīvākais darbības režīms.

  

Augsta efektivitāte un atjaunojamie energoresursi

Viessmann siltumsūkņi piedāvā augstu efektivitātes līmeni, kas ir noderīgs ne tikai attiecībā uz ekonomiju. Atjaunojamo enerģijas avotu izmantošana no apkārtējās vides arī ietaupa vērtīgus resursus un samazina CO₂ emisijas. Kopā ar augstas efektivitātes Viessmann kondensācijas katliem Jūs vienmēr varat paļauties uz ekonomiskas darbības sasniegšanu, kas patērē mazāk enerģijas.

Līdz ar to to ekspluatācijas laikā vienmēr tiek panākts optimāls atjaunojamās un tradicionālās enerģijas apvienojums. Viedo Hybrid Pro Control var individuāli iestatīt tā, lai jebkurā brīdī tiktu izvēlēts efektīvākais - un līdz ar to ekonomiski izdevīgākais - siltuma ģenerators. Pastāvīgi svārstīgās enerģijas cenas vairs nekad nebūs problēma.

Hybrid Pro Control - inteliģentais enerģijas pārvaldnieks

Apkures sistēmas parasti tiek regulētas atkarībā no telpas vai āra temperatūras. Inteliģentais enerģijas pārvaldnieks Hybrid Pro Control domā uz priekšu un regulē sistēmu ar mainīgiem iestatījumiem. Šos iestatījumus var pielāgot un jebkurā laikā mainīt:

 • Enerģijas cenas
 • CO₂ emisijas
 • Pašpatēriņš
 • Energoefektivitāte
 • Siltuma pieprasījums
Hybrid Pro Control hibrīda pārvaldnieks

Pareiza enerģijas kombinācija efektīvai darbībai

Pateicoties Hybrid Pro Control, vadības bloks atpazīst, piemēram, cik ilgi siltumsūknis spēs pats apmierināt visu siltuma pieprasījumu. Ja šis laiks tiek pārsniegts, tas pieprasa rezerves jaudu no kondensācijas katla. Hybrid Pro Control automātiski nosaka laiku un attiecīgi reaģē: tā izmanto pašlaik noteiktās elektroenerģijas un gāzes vai šķidrā kurināmā cenas, lai aprēķinātu, kuru kurināmā veidu jebkurā brīdī var izmantot visefektīvāk. Tomēr Hybrid Pro Control nekad neaizmirst par sistēmas efektivitāti kopumā. Ja viens no siltuma ģeneratoriem ir mazāk ekonomisks nekā otrs saskaņā ar izvēlēto atsauces vērtību, tas tiek izslēgts.

Hybrid Pro Control

Ērta darbība saskaņā ar jūsu idejām

Izvēle ir jūsu ziņā: hibrīdsistēma var darboties gan resursu taupīšanas, gan izmaksu optimizācijas režīmā. Vienkārši iestatiet to: Hybrid Pro Control paveiks visu pārējo.

 1. Ekonomiska darbība
  Tikpat ekonomisks, cik tas ir iespējams: atkarībā no enerģijas cenām un sistēmas versijas ekonomiskajā režīmā varat ietaupīt līdz pat 40 % apkures izmaksu.

 2. Ekoloģiska ekspluatācija
  Šis iestatījums nodrošina, ka sistēma darbojas ar viszemāko CO₂ emisiju uz vienu siltumenerģijas kWh. Neatkarīgi no tā, vai ir izvēlēts ekonomiskais vai ekoloģiskais režīms, funkcija "komforta režīms" vienmēr dos priekšroku karstā ūdens sildīšanai.

Izmantojiet šīs priekšrocības

Nākotnē jūs vienmēr apsildīsiet savu māju hibrīda veidā, izmantojot pieejamāko enerģijas avotu.
Tās ir gatavas nākotnes elektroenerģijas tirgum (SmartGrid ready).
Hibrīda iekārtas ir pieejamas lietošanai ar gāzi vai šķidro kurināmo, kā arī modernizācijai, lai tās atbilstu jebkurām prasībām.
Pilnīga sistēma, kas aizņem maz vietas.
Labākais ErP vērtējums: A++

Aprēķinot visizdevīgāko darbības režīmu, enerģijas pārvaldnieks Hybrid Pro Control ņem vērā arī elektroenerģiju, ko uz vietas saražo fotoelementu sistēma.

Informācija par fotoelementiem

Pat tad, ja neesat mājās, jums vienmēr ir piekļuve apkures sistēmai un tās vadības ierīcēm. Ērti uzraugiet visu tiešsaistē. Bezmaksas Vitotrol Plus lietotne nodrošina drošu un vienkāršu piekļuvi jūsu sistēmai, izmantojot viedtālruni vai planšetdatoru.

Vienmēr tiek nodrošināta efektivitāte. Tāpēc visas trīs hibrīda ierīces ir klasificētas A++ energoefektivitātes klasē.

Video pasaka vairāk nekā 1000 vārdu.

Noklikšķiniet uz pogas atskaņot, lai skatītos videoklipu. Lūdzu, ņemiet vērā, ka, skatoties videoklipu, dati tiks nosūtīti YouTube. Sīkāku informāciju par to var atrast mūsu konfidencialitātes politikā.

Cilvēki kuri jau ir izvēlējušies Viessmann gāzes hibrīda ierīci un ir apmierināti ar neatkarību no enerģijas cenām un politiskajiem apstākļiem. Uzziniet, kā darbojas hibrīda apkure.

Apkure ar hibrīda ierīcēm - standarts, kas nodrošina nākotni

Noklikšķiniet uz pogas atskaņot, lai skatītos videoklipu. Lūdzu, ņemiet vērā, ka, skatoties videoklipu, dati tiks nosūtīti YouTube. Sīkāku informāciju par to var atrast mūsu konfidencialitātes politikā.

Hibrīda apkure - optimāls atjaunojamo un tradicionālo enerģijas avotu apvienojums

Viessmann apvieno augsti efektīvu kondensācijas tehnoloģiju ar brīvas vides enerģijas izmantošanu. Vitocaldens 222-F kompaktā hibrīda iekārta ļauj atrast optimālu atjaunojamo un tradicionālo enerģijas avotu kombināciju. Ja nepieciešams modernizēt esošos kondensācijas katlus ar brīvās vides enerģijas izmantošanu, Viessmann piedāvā piemērotu sistēmu: Vitocal 250-SH hibrīda siltumsūkni var kombinēt ar pie sienas vai uz grīdas uzstādāmu kondensācijas katlu.

  

Kā mēs varam jums palīdzēt?

Mūsu eksperti jums palīdzēs izvēlēties piemērotu apkures sistēmu jums.

Atrast ekspertu padomi