Modernizējiet savu apkures sistēmu un gūstiet ilgtermiņa ieguvumus

Pieprasīt bezmaksas konsultāciju

Gandrīz divas trešdaļas no Vācijā uzstādītajām siltuma ģenerējošam iekārtām mūsdienās vairs nav pietiekami efektīvi. Lielākā daļa no tiem ir novecojuši un neatbilst mūsdienu tehnikas līmenim, jo to vidējais vecums ir vairāk nekā 17 gadi. Šie sildītāji bieži vien nav spējīgi izmantot savu fosilā kurināmā enerģijas avotu ar mūsdienās ierasto lietderību. Rezultātā tiek zaudēts siltums, kas ievērojami palielina ekspluatācijas izmaksas laikā, kad kurināmā cenas pieaug, nemaz nerunājot par ietekmi uz vidi. Salīdzinot ar citiem renovācijas pasākumiem, apkures sistēmu modernizācija piedāvā vislielāko enerģijas ietaupījuma potenciālu. Mēs esam apkopojuši jums svarīgākos punktus.

Kāpēc ir vērts modernizēt apkures sistēmu

Ir daudz labu iemeslu, kāpēc modernizēt vai nomainīt apkures sistēmu. Svarīgs ir ne tikai apkures sistēmas vecums un tās efektivitāte. Svarīgi ir arī vides aizsardzības, apkures izmaksu un komforta aspekti. Turklāt jauna apkures sistēma var būt lietderīga arī tad, ja esošajā ēkā pēc daudziem gadiem tiek renovēta. Atkarībā no darbu apjoma tad var vairs nepietikt ar apkures regulēšanas iestatījumu, piemēram, apkures līknes, maiņu.

Samazināt emisijas

Emisijas var samazināt, jo īpaši, mainot apkures sistēmas uz atjaunojamo energoresursu apkuri.

Ietaupīt resursus

Modernās apkures sistēmas ir ļoti efektīvas un patērē ievērojami mazāk resursu nekā novecojušās apkures tehnoloģijas.

Samaziniet apkures rēķinus

Lielāka efektivitāte un atjaunojamo energoresursu izmantošana ļauj samazināt degvielas izmaksas.

Palielināt ērtības

Jaunā apkures tehnoloģija nodrošina siltumu un karsto ūdeni atkarībā no pieprasījuma. Pēc izvēles ir pieejama ērta vadība, izmantojot lietotni.

Izmantojiet subsīdijas

Atjaunojamo energoresursu subsidēšanas iespējas samazina iepirkuma izmaksas, modernizējot apkures sistēmu.

Īpašuma vērtības palielināšana

Ieguldījumi apkures sistēmas atjaunošanā ilgtermiņā ietaupa enerģiju un vienlaikus palielina īpašuma vērtību.

Dabas resursu saglabāšana un emisiju samazināšana

Klimata aizsardzība un energoapgāde par pieņemamām cenām nākotnē ir divi no mūsdienu lielākajiem izaicinājumiem. Izmantojot modernas apkures iekārtas, ikviens mājsaimniecības īpašnieks var dot aktīvu ieguldījumu. Galu galā, aizstājot novecojušās sistēmas ar modernām siltumu ģenerējošam iekārtām, tiek taupīti dabas enerģijas resursi un samazinātas emisijas - īpaši, ja tiek izmantoti atjaunojamie enerģijas resursi Modernizējot apkures sistēmu, var ietaupīt vidēji vienu tonnu CO₂ gadā. Kopumā tas ir nozīmīgs ieguldījums enerģētikas pārejas procesā.

Samazināt apkures rēķinus

Ir daudz veidu, kā taupīt enerģiju jūsu mājās. Tomēr vislielākās iespējas piedāvā apkures sistēmas modernizācija. Kā redzams nākamajā grafikā, jauna apkures sistēma vai saules enerģijas sistēmas uzstādīšana uz jumta var ietaupīt gandrīz trešdaļu patērētās enerģijas, tādējādi samazinot arī apkures rēķinus. Lai to panāktu, nav obligāti jāveic vērienīgi renovācijas pasākumi. Tikai izolējot ārsienas, ietaupījumu potenciāls ir ievērojami mazāks. Tas attiecas arī uz logu vai durvju nomaiņu.

Palielināt komfortu mājās

Papildus ietaupījumu iespējām, ko sniedz jauna apkures sistēma, vēl viens modernizācijas ieguvums ir lielāks komforts. To nodrošina apkures sistēmas digitalizācija, kas, cita starpā, ļauj to kontrolēt, izmantojot lietotni. Iedzīvotāji var iestatīt vēlamo temperatūru, izmantojot viedtālruni vai planšetdatoru, no jebkuras vietas - mājās vai ceļā no darba. Viessmann ViCare lietotne parāda, cik vienkārši un ērti tas var būt.

Ieguldiet gudri un palieliniet īpašuma vērtību

Izmaksu un patēriņa ziņā nav tāda modernizācijas pasākuma mājoklī vai uz tā, kas atmaksātos ātrāk par apkures modernizāciju. Turklāt, modernizējot veco apkures sistēmu, jūs varat palielināt sava īpašuma tirgus vērtību. Ņemot vērā pieaugošās enerģijas izmaksas, daudzi pircēji vairāk pievērš uzmanību pakalpojumu izmaksām.Gatavība maksāt par energoefektīviem īpašumiem ir attiecīgi augstāka.  

  

Modernizācijai piemēroti klimata risinājumi

Kura apkures sistēma ir piemērota modernizācijai, ir atkarīgs no dažādiem faktoriem. Papildus ēkas celtniecības gadam un izolācijas stāvoklim tas ietver arī iedzīvotāju individuālās apkures paradumus. Visu to Jums ļaus saprast kāda no Viessmann partnerfirmām. Kad kopā ar speciālistiem būsiet noskaidrojuši svarīgākos datus par jauno apkures sistēmu, viņi jums sniegs kompetentu un individuālu padomu. Būtībā šeit var pieņemt lēmumu atkarībā no enerģijas avotiem. Tālāk piedāvājam apkures sistēmas modernizācijai piemērotas sistēmas.

Zemes, gruntsūdeņu vai gaisa siltums ir izmaksu ziņā izdevīga alternatīva fosilajam kurināmajam. Viessmann siltumsūknis īpaši efektīvi un videi draudzīgi izmanto dabas enerģiju. Vitocal 250-A un Vitocal 252-A ir īpaši piemēroti apkures modernizācijai. Tie sasniedz plūsmas temperatūru līdz 70 grādiem pēc Celsija un tādējādi efektīvi apgādā arī vecākas esošās ēkas ar ekoloģisku enerģiju.

Augstas efektivitātes saules termiskās sistēmas savrupmājās un daudzdzīvokļu ēkās tagad sedz līdz pat 60 procentiem no gada enerģijas pieprasījuma karstā ūdens uzsildīšanai. Līdztekus karstā ūdens sagatavošanai saules kolektori var sniegt atbalstu   arī apkurei , īpaši tas attioecas uz vakkumcauruļu solārajām sistēmām. Tāpēc saules siltumenerģija ir ideāls papildinājums, ja vēlaties modernizēt apkures sistēmu.

Izmantojot ūdeņraža elementu apkures sistēmu, jūs ne tikai ražojat siltumu, bet vienlaikus arī elektroenerģiju, ko varat izmantot savās mājās. Tas nozīmē lielāku neatkarību no vietējā enerģijas piegādātāja. Viessmann Vitovalor PT2 ir kompakts un piedāvā ievērojami augstāku elektrisko efektivitāti nekā pašreizējie koģenerācijas risinājumi. Līdz ar to siltuma ieguve ir zemāka, kas padara to piemērotu izmantošanai gan jaunbūvēs, gan renovētās un modernizētās esošajās ēkās.

Atjaunojamiem energoresursiem nav obligāti jāsedz viss siltumenerģijas pieprasījums. Arī esošo sistēmu papildināšana ir labs veids, kā palielināt kopējās sistēmas efektivitāti. Energoresursu kombinācija piedāvā vislielāko iespējamo brīvību enerģijas avota izvēlē. Tas ir tāpēc, ka hibrīda iekārtas ļauj elastīgi izmantot dažādus enerģijas avotus. Tādējādi tās vienmēr nodrošina rentablu un efektīvu darbību.

Fotopaneļu sistēmā moduļos esošie gaismjutīgie kristāli pārvērš saules gaismu elektrībā. Vislabāk šo elektroenerģiju patērēt pašiem, piemēram, lai darbinātu darbināmu siltumsūkni. Lai nodrošinātu, ka elektroenerģiju var izmantot arī dažādos laikos, ideāls papildinājums ir akumulatoru uzglabāšanas sistēma, piemēram, Vitocharge VX3. Tas palielina pašpatēriņu, kā arī pašražošanas ekonomisko efektivitāti.

Vietējais finansējums

Viessmann kā uzticams modernizācijas partneris

Ja runa ir par apkuri un modernizāciju, Viessmann ir spēcīgs un pieredzējis partneris:

 • Jau vairāk nekā 100 gadus mēs esam viens no vadošajiem starptautiskajiem apkures sistēmu ražotājiem, kas nodrošina kvalitāti "Ražots Vācijā".
 • Mūsu tirdzniecības partneri piedāvā Jums pirmklasīgu servisu un var sniegt visaptverošu piedāvājumu visiem enerģijas avotiem, kā arī visām kopējām apkures sistēmām.
 • Jaunbūve vai apkures sistēmas modernizācija - mēs koncentrējamies uz integrētiem, individuāli pielāgotiem risinājumiem, nevis atsevišķām sistēmām.
 • Ieguldījumu izmaksas, ekspluatācijas izmaksas, pašpietiekamība, vides aizsardzība, subsīdijas: lai kāds aspekts būtu uzmanības centrā, mēs nodrošinām skaidru pamatu lēmumu pieņemšanai.

Enerģijas pārbaude kā pamats apkures sistēmas nomaiņai

Enerģijas pārbaude ir ideāls pamats lēmumu pieņemšanai pirms apkures sistēmas modernizācijas. Viessmann piedāvā bezmaksas tiešsaistes ēkas energoefektivitātes pārbaudi, ko sertificējusi TÜÜV Rheinland un kas ir pozitīvi novērtēta attiecībā uz ticamību, metodiku, pieņēmumiem un aprēķinu datu avotiem. Pati pārbaude aizņem tikai dažas minūtes. Lai iegūtu vajadzīgo informāciju par savu ietaupījumu potenciālu, jums ir nepieciešami tikai šādi dati:

 • Ēkas tips (savrupmāja vai daudzdzīvokļu māja).
 • Dzīvojamā platība kvadrātmetros
 • Apkures sistēma (eļļa vai gāze)
 • Gada patēriņš
 • Personu skaits mājsaimniecībā

Modernizēt apkures sistēmu un izmantot pakalpojumus

Lai ilgtermiņā nodrošinātu netraucētu apkures sistēmas darbību, pat jaunai apkures sistēmai ir jāveic regulāra apkope. Ja, modernizējot apkures sistēmu, esat izvēlējies Viessmann risinājumu, ieteicams papildus noslēgt apkopes līgumu. To var izstrādāt individuāli, lai tas būtu pielāgots jūsu vajadzībām. Apkures sistēmas uzturēšanas priekšrocības:

 • Minimālas pūles - nemainīgi apstākļi bez nepieciešamības katru gadu salīdzināt cenas.

 • Augsts drošības līmenis - regulāra apkope nodrošina augstu darbības uzticamību.

Kā jau minēts sākumā, savu jauno Viessmann apkures sistēmu varat arī ērti kontrolēt, izmantojot lietotni. Tomēr, lai to izdarītu, apkures sistēmai jābūt pieslēgtai internetam un reģistrētai tiešsaistē.  

Kas jāņem vērā pirms apkures sistēmas modernizācijas?

Ja apkures sistēmai ir pilnīga nobeigusies   ir jārīkojas ātri. Šādos gadījumos gandrīz nav laika detalizētai jaunās apkures sistēmas plānošanai. Tāpēc par apkures sistēmas modernizāciju ir ieteicams domāt jau laikus.

Definēt mērķus un izpētīt iespējas

Viessmann apkures sistēmu klāsts ir ļoti daudzveidīgs. Jāņem vērā kurināmā veidi, tehniskās detaļas un uzglabāšanas iespējas. Tāpēc vēl jo svarīgāk ir iepriekš noskaidrot, kādus mērķus vēlaties sasniegt, modernizējot savu apkures sistēmu:

 • Samazināt patēriņu un izmaksas?

 • Aizsargāt vidi un samazinātCO2 emisijas?

 • Kļūt neatkarīgam no gāzes un elektrības?

Turklāt jaunajai apkures sistēmai ir jāatbilst arī mājas un individuālajām vajadzībām. Ja tas ir pilnībā visaptverošs risinājums, iespējams, būs jānomaina arī radiatori un cauruļvadi. Jānosaka ēkas siltuma pieprasījums. Tāpat arī jāņem vērā iedzīvotāju apkures paradumi . Tāpēc ir skaidrs, ka apkures sistēmas modernizācijas projekts prasa labu plānošanu un sagatavošanos. Jūsu Viessmann partneris ir gatavs jums palīdzēt visos šajos jautājumos. Ja vēlaties modernizēt savu apkures sistēmu, viņš parādīs Jums iespējas un palīdzēs Jums lēmuma pieņemšanas procesā un galīgajā īstenošanā.

Padomi: Jaunas apkures sistēmas iegāde

Šajā videoklipā ir apkopoti visi ar apkures sistēmas modernizāciju saistītie posmi - no lēmuma pieņemšanas, plānošanas līdz pat jaunās apkures sistēmas nodošanai ekspluatācijā.

Misija izpildīta: apmierināti klienti ir labākais ieteikums

Kā mēs varam jums palīdzēt?

Mūsu eksperti jums palīdzēs izvēlēties piemērotu apkures sistēmu jums.

Atrast ekspertu padomi