Mūsu Viessmann sistēmas risinājumi dzīvojamām ēkām

Pieprasīt bezmaksas konsultāciju

Viessmann piedāvā individuāli pielāgotus sistēmu risinājumus visiem enerģijas avotiem, kas paredzēti izmantošanai savrupmājās un daudzdzīvokļu ēkās. Mūsu plašais klāsts ietver dīzeļdegvielas un   gāzes kondensācijas katlus , mikrokoģenerācijas iekārtas ar ūdeņraža elementiem un koģenerācijas stacijas.

Atjaunojamo energoresursu sistēmu klāstā ir saules termiskās sistēmas karstā ūdens uzsildīšanai un centrālās apkures atbalstam un dzesēšanas nodrošināšanai, kā arī īpaši katli, kas paredzēti malkas , šķeldas un granulu izmantošanai. Ir arī hibrīda iekārtas, siltumsūkņi un ledus uzglabāšanas sistēmas, kas izmanto enerģiju no zemes, gruntsūdeņiem vai apkārtējā gaisa, kā arī fotoelementu un ventilācijas sistēmas.

Viessmann modernizācijas kompass - norādījumi par optimālo modernizācijas risinājumu jūsu apkures sistēmai

Ir vērts modernizēt apkures sistēmu. Izmantojot mūsu modernizācijas kompasu, mēs parādīsim, kādas tehniskās iespējas jums ir un kā tās var atmaksāties, ietaupot apkures izmaksas un piešķirot subsīdijas attiecīgajiem enerģijas avotiem.

Produktu klāsts

Zemāk ir sniegts pārskats par Viessmann plašo produktu klāstu. Noklikšķiniet uz virsraksta, lai uzzinātu vairāk.

Siltumsūknis

Siltumsūkņi ir pirmā izvēle tiem, kas vēlas samazināt apkures rēķinus un ražot siltumu videi draudzīgākā veidā. Galu galā vide nodrošina siltumsūknim neierobežotu un bezmaksas nepieciešamo enerģiju. Šai pilnvērtīgai apkures sistēmai ir nepieciešams ļoti maz enerģijas, lai nodrošinātu tās piedziņas un sūkņus ar šo enerģiju. Siltumsūknis padara jūs neatkarīgu no fosilā kurināmā un turklāt aktīvi veicinaCO2 emisiju samazināšanu un klimata aizsardzību.

Ūdeņraža elementi un koģenerācijas iekārtas

Kļūstiet neatkarīgāki no ārējiem energoapgādes uzņēmumiem un augošajām elektroenerģijas cenām, izmantojot šo inovatīvo enerģijas ražošanas veidu.

Saules termiskā enerģija

Viessmann saules kolektori atbilst visām prasībām efektīvai un ekonomiski izdevīgai centrālās apkures un karstā ūdens sagatavošanai. Ar plašu plakano plākšņu un vakuuma cauruļu kolektoru klāstu Viessmann piedāvā daudzpusīgus un individuālus risinājumus saules siltuma sistēmas pievienošanai jebkurai modernai apkures sistēmai.

Fotopaneļi  un enerģijas akumulatori

Saules enerģija - ikviens var pats ražot elektroenerģiju, uzstādot Viessmann fotoelementu sistēmu. Bezmaksas saules enerģijas pārvēršana elektroenerģijā ir finansiāli izdevīga saistībā ar pašpatēriņu, un apvienojumā ar enerģijas uzkrāšanas sistēmām nodrošina arī neatkarību no valsts tīkla.

Hibrīda apkures sistēma

Viessmann apvieno augsti efektīvu kondensācijas tehnoloģiju ar bezmaksas vides enerģijas izmantošanu. Vitocaldens 222-F kompaktā hibrīda iekārta ļauj atrast optimālu atjaunojamo un tradicionālo enerģijas avotu kombināciju. Ja runa ir par esošo kondensācijas apkures katlu modernizāciju, izmantojot brīvo vides enerģiju, Viessmann piedāvā Jums piemērotu sistēmu: Vitocal 250-S dalīto gaisa siltumsūkni var kombinēt ar sienas vai grīdas kondensācijas katlu.

Gāzes apkures sistēma

Neatkarīgi no tā, vai tie ir kompakti, pie sienas uzstādāmi gāzes kondensācijas katli, grīdas katli vai vidēja izmēra katli lielām siltuma vajadzībām. Viessmann gāzes apkures katlu klāsts apmierinās visas prasības attiecībā uz efektīvu un ekonomisku gāzes apkures sistēmu.

Dīzeļdegvielas  apkures sistēma

Mūsu piedāvātais dīzeļdegvielas apkures katlu klāsts apmierinās visas jūsu vēlmes pēc efektīvas un ekonomiskas apkures sistēmas - neatkarīgi no tā, vai to izmantosiet savrupmājā vai nelielā daudzdzīvokļu mājā. Pateicoties plašam dažādu jaudu diapazonam līdz pat 107 kW, tie ir arī ideāli sagatavoti jebkuram pielietojumam.

Karstā ūdens tvertnes

Karstā ūdens tvertnes  iekšējai virsmai ir izšķiroša nozīme higiēniskai karstā ūdens sildīšanai. Tādēļ Viessmann izmanto divus augstas kvalitātes materiālus: Vitocell 100 sērijā tas nodrošina drošu un ilgstošu aizsardzību pret koroziju, bet Vitocell 300 sērijā - nerūsējošā tērauda pārklājumu, kas nodrošina izcilu higiēnas standartu ievērošanu. Vitocell karstā ūdens tvertņu klāsts piedāvā jūsu īpašajām prasībām atbilstošu karstā ūdens tvertni .

Mehāniskā ventilācija

Viessmann mehāniskās ventilācijas sistēmas raksturo inovatīvas tehnoloģijas. Tās ir izturīgas, uzticamas un darbojas īpaši klusi. Pateicoties dažādiem aprīkojuma līmeņiem, tās var izmantot visdažādākajos iespējamajos pielietojumos, neatkarīgi no tā, vai tās tiek izmantotas jaunbūvē vai esošas ēkas modernizācijā.

Apkures un sistēmu risinājumi jaunbūvēm un modernizācijas projektiem

Lai gan dabasgāzes un naftas rezerves ir ierobežotas, patēriņš pasaulē pieaug. Tajā pašā laikā CO₂ emisijas sasilda atmosfēru un izraisa klimata pārmaiņas. Ilgtermiņa perspektīvas piekritēji taupīgi izmanto fosilo kurināmo, cenšas panākt efektīvāku apkures, dzesēšanas, ventilācijas un elektroenerģijas ražošanas procesu, kā arī arvien vairāk izmanto atjaunojamos energoresursus. Šajās lapās atradīsiet visu nepieciešamo informāciju par apkuri jaunbūvēm un modernizācijas projektiem.

Viedā māja - inteliģenta dzīvošana ar Viessmann

Viens no veidiem, kā ietaupīt enerģiju, ir izmantot viedās mājas risinājumus un līdz ar to arī inteliģentas apkures tehnoloģijas no Viessmann. Uzziniet, kā tieši tas var izskatīties šeit.

Rosenšteina kvartāls Štutgartē

Informācija projektētājiem

Kā projektētājs jūs darbojaties kā neatkarīgs padomdevējs. Viessmann ir jūsu profesionāls partneris šajā darbā. Mūsu informācija arhitektiem ir precīzi pielāgota jūsu vajadzībām un lieliski apvieno arhitektūru ar tehnoloģiju.

Ceļveži un serviss

Zemāk atradīsiet daudz rokasgrāmatu un pakalpojumu, kurus varat izmantot, lai uzzinātu vairāk par esošo apkures sistēmu vai noskaidrotu, kura būtu pareizā sistēma pirms pirkuma veikšanas.

Kā mēs varam jums palīdzēt?

Mūsu eksperti jums palīdzēs izvēlēties piemērotu apkures sistēmu jums.

Atrast ekspertu padomi