Pieprasiet ekspertu konsultāciju - ātri un bez saistībām

Jautājums par esošo sistēmu

Strādājat pie būvniecības projekta un jums ir nepieciešams labs plāns jaunajai apkures sistēmai? Varbūt jūsu vecā apkures sistēma ir bojāta vai ir tik neefektīva, ka jūsu apkures izmaksas jau gadiem ilgi ir strauji pieaugušas? Vai varbūt jums ir nepieciešams apkures tehnoloģiju atbalsts nākamajam lielajam projektam? Neatkarīgi no tā, vai tā ir jaunbūve vai modernizācija, mēs kopā atradīsim jums piemērotu jauno apkures sistēmu.

Kā jūs varat pieprasīt konsultāciju no Viessmann partnera?

Gatavojoties nomaiņai, modernizācijai vai jaunbūvei, jums noteikti radīsies vairāki jautājumi, piemēram: Kādai apkures sistēmai tai vajadzētu būt? Piemēram, modernā kondensācijas tehnoloģija darbojas ar klasisko kurināmo - šķidro kurināmo vai gāzi. Savukārt, ja vēlaties pāriet uz atjaunojamiem energoresursiem, laba izvēle ir siltumsūknis, jo tas izmanto bezmaksas vides enerģiju. Mūsu lapā "Gudrais siltumsūknis" atradīsiet detalizētu informāciju par siltumsūkņiem.

Turklāt ir arī citi jautājumi, uz kuriem jāatbild: Kāds ir jūsu apkures modelis un ēkas apkures vajadzības? Vai ir pietiekami daudz vietas kurināmā uzglabāšanai? Un kādi finanšu resursi jums vispār ir pieejami? Taču uz šiem un citiem jautājumiem jums nav jāatbild pašiem. Mēs jūs savienosim ar sertificētu Viessmann partneri, kurš piedāvās jums bezmaksas konsultāciju.

6 vienkārši soļi, lai saņemtu ekspertu konsultāciju

  • Aizpildiet īsu veidlapu.
  • Viessmann pārstāvis sazināsies ar jums pa e-pastu vai tālruni, lai apspriestu jūsu pieprasījumu un vajadzības gadījumā papildinātu informāciju.
  • Viessmann pārsūtīs jūsu pieprasījumu sertificētam Viessmann partnerim. Lūdzu, ņemiet vērā, ka atkarībā no sezonas un pasūtījuma situācijas tas var aizņemt nedaudz vairāk laika.
  • Viessmann partnera kontaktinformāciju saņemsiet pa e-pastu. Lūdzu, sazinieties ar viņu un vienojieties ar viņu par konsultāciju.
  • Jūsu montāžas speciālists pārbaudīs apstākļus uz vietas un sniegs Jums individuālu padomu par Jums piemērotākajiem Viessmann produktiem.

  

Kā Viessmann Jūs atbalsta ar ekspertu padomiem

Šajā brīdī mēs kā Viessmann darbojamies kā starpnieks starp Jums un mūsu sertificētajiem partneriem. Tie ir neatkarīgi uzņēmumi, un tāpēc tie paši ir atbildīgi par saziņu ar Jums.

Protams, mēs Jūs pavadīsim un nepieciešamības gadījumā atbalstīsim ar mūsu partneru ekspertu padomiem. Mēs sazināsimies ar jums pa e-pastu, lai noskaidrotu, vai jūs jau esat sazinājies ar specializētu uzņēmumu, vai esat saņēmis piedāvājumu un vai jums ir nepieciešams turpmāks atbalsts no mūsu puses. Jūsu īsā atsauksme palīdzēs mums sekot līdzi un sniegt jums vislabāko iespējamo atbalstu.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka mūsu specializētie partneri dažkārt var būt aizņemti un var aizkavēties, sazinoties ar jums. Tāpēc, lūdzu, sazinieties ar savu specializēto partneri paši. Kontaktinformāciju no mums saņemsiet pa e-pastu.

  

Jaunas apkures sistēmas iegāde - lūk, kā to darīt

Pieprasiet ekspertu konsultācijas komerciālajā, rūpniecības vai pašvaldību sektorā

Lai ilgtermiņā sasniegtu vislabāko iespējamo rezultātu, ir jāņem vērā ne tikai komerciālai, rūpnieciskai vai pašvaldības ēkai piemērota energosistēma - projektēšana, īstenošana un visa projekta atbalsts arī ir jāpielāgo individuāli. Pieprasiet bezmaksas ekspertu konsultāciju, un mēs palīdzēsim jums ceļā uz jaunu apkures sistēmu vai piemērotu sistēmas risinājumu. Lai to izdarītu, atlasiet atbilstošās iespējas veidlapā, un mēs nekavējoties sazināsimies ar jums, lai apspriestu ar jums sīkākus jautājumus.

Kā mēs varam jums palīdzēt?

Mūsu eksperti jums palīdzēs izvēlēties piemērotu apkures sistēmu jums.

Atrast ekspertu padomi