Viessmann apkures sistēmas vadība ar lietotnēm

Pieprasīt bezmaksas konsultāciju

Ar Viessmann lietotnēm varat ērti vadīt savu apkures sistēmu, izmantojot internetu.

Apkures sistēmu var kontrolēt tradicionāli, pagriežot termostatu, vai arī ērti, izmantojot internetu. Aplikācija ļauj arī veikt attālinātu apkopi, ko veic autorizēts servisa uzņēmējs. Tas ir iespējams, izmantojot inteliģentas Viessmann lietotnes, interneta saskarni un ierīci ar interneta pieslēgumu, piemēram, viedtālruni vai planšetdatoru.

ViCare termostatiskie radiatoru vārsti ViCare pārvaldībai, izmantojot ViCare lietotni un Vitodens 333-F

Viessmann programmas sistēmu īpašniekiem

Sistēmu īpašniekiem lietošanas ērtums parasti ir galvenā prioritāte. Jāņem vērā arī drošības un taupīšanas potenciāla faktori. Ar apkures vadības lietojumprogrammu ViCare Viessmann ir izstrādājis divas lietojumprogrammas, lai apmierinātu svarīgākās sistēmu operatoru vajadzības. Savukārt ar lietojumprogrammu ViBooks svarīgi dokumenti, piemēram, lietošanas instrukcijas, ir vienmēr pieejami. Savukārt Viessmann Building Energy Economy Check sniedz sistēmu īpašniekiem un interesentiem skaidras atbildes uz jautājumiem par apkures sistēmu modernizāciju.

ViCare lietotne - apkures vadība, izmantojot lietotni

Sistēmu īpašniekiem

Apkures sistēmas vadība, izmantojot lietotni: ViCare lietotne piedāvā jaunas iespējas apkures sistēmu vadībai, izmantojot internetu. ViCare lietotnes grafiskās saskarnes dizains ir apzināti vienkāršs. Rezultāts: pilnīgi intuitīva apkures sistēmas vadība.

Sistēma ir paredzēta vienas apkures vienības vadībai. Varat izvēlēties vajadzīgo telpas temperatūru un ar vienu ekrāna pieskārienu pārslēgties starp standarta un ballīšu režīmu ("Paplašinātā apkure"). Kad atstājat māju ("Away"), ir nepieciešama tikai viena komanda, lai samazinātu apkures sistēmas temperatūru un ietaupītu enerģiju.

Ikviens, kas vēlas ieprogrammēt dažādus pārslēgšanas laikus katrai dienai, novērtēs asistenta funkciju. Atsevišķa poga sākuma ekrānā parāda arī daudzus padomus enerģijas taupīšanai.

Tech Talk: sarunas ar apkures sistēmu?

Sarunā Tech Talk ar saimniekiem Karstenu un Stefanu Rudlofiem tiek aplūkots jauns apkures sistēmas vadības veids, izmantojot lietotni.

ViBooks lietotne - Brošūras un dokumenti

Sistēmas īpašniekiem

Vai vēlaties lejupielādēt produkta brošūru PDF formātā, vai esat pazaudējis savas Viessmann apkures sistēmas lietošanas instrukciju? Izmantojot mūsu ViBooks tiešsaistes datubāzi, jums vajadzīgie dokumenti būs ātri pieejami.

Ēkas energoefektivitātes pārbaude - enerģijas taupīšana ar lietotnes palīdzību

Sistēmu īpašniekiem

Lai noteiktu apkures sistēmas modernizācijas sistēmas un izmaksas, Ēkas energoefektivitātes pārbaude piedāvā pārskatāmu informāciju. Šai programmai ir TÜV pārbaudīts un sertificēts procesors, un tā ir pieejama divās dažādās versijās - viena tirdzniecības partneriem un otra gala lietotājiem.

Galalietotājiem ir pieejama lietotne ar vienkāršotiem lietotāju norādījumiem. Tā ļauj ātri, desmit minūtēs pārbaudīt apkures modernizācijas projekta iespējas. Rezultātu var nosūtīt pa e-pastu tuvākajam apkures darbu veicējam.

Viessmann tirdzniecības partneru lietotnes

Viessmann saviem tirdzniecības partneriem piedāvā virkni noderīgu apkures lietotņu, kas atvieglo ikdienas darbu un ļauj apmierināt klientu prasības. Piemēram, lietotne ViGuide ļauj attālināti uzraudzīt un uzturēt apkures sistēmas. Kamēr sistēmu īpašnieki gūst labumu no lielākas darbības uzticamības, tirdzniecības partneriem vienmēr ir pieejams tiešsaistes pārskats par apkures sistēmām, par kurām viņi rūpējas.

Rezerves daļu lietotne tika izstrādāta ātrai rezerves daļu identificēšanai un pasūtīšanai. Tā ļauj arī tieši piekļūt svarīgākajai informācijai, piemēram, par attiecīgo atsevišķo un rezerves daļu cenu un pielietojumu. Vēl viens pakalpojums tirdzniecības partneriem ir akadēmijas lietotne. Tā sniedz informāciju par Viessmann Akadēmijas pakalpojumu klāstu un ietver dažādus e-mācību piedāvājumus, kad esat ceļā.

Turpmāk sniegta informācija par visām pieejamajām lietotnēm. Lai izmantotu visas šīs lietotnes funkcijas, ir nepieciešama piekļuves/pierakstīšanās informācija. Ja jums to nav vai jūs vēl neesat tās saņēmis, varat sazināties ar savu Viessmann kontaktpersonu vai tuvāko Viessmann filiāli. Mūsu konsultanti labprāt jums palīdzēs.

ViGuide lietotne - vienkārša digitālā klientu apkalpošana

Tirdzniecības partneriem

Papildiniet savu klientu apkalpošanu ar nenovērtējamu papildinājumu - neredzamu darbības uzticamību. Ar Viessmann lietotni ViGuide jūs nekavējoties saņemsiet informāciju par svarīgām izmaiņām jūsu klientu ierīcēs. Ja rodas kļūme, jūs varat ātri reaģēt un novērst problēmu attālināti, klientam nemanot. Aplikācija jūs arī informē, ja cits klients lūdz jūs pieskatīt viņa ierīci.

Lietojumprogramma ir skaidri strukturēta un satur svarīgus parametrus, piemēram, gan apkures līkni, gan temperatūras pārvaldītājus. Ar to palīdzību jūs varat veikt galvenos regulējumus attālināti un ietaupīt sev nevajadzīgus braucienus.

Šajā tehniskajā sarunā tiek runāts par jaunu piedāvājumu mūsu partneriem: ViGuide Pro (iepriekš Vitoguide Pro).

Rezerves daļu lietotne - Pakalpojumu un pasūtījumu atbalsts

Tirdzniecības partneriem

Šī rezerves daļu lietotne piedāvā līgumslēdzējiem ātru un vienkāršu atbalstu, apkalpojot klientu apkures sistēmas. Turklāt šī lietotne ļauj servisa uzņēmumiem veikt ģeogrāfiski apstiprinātu uzskaiti par nodošanu ekspluatācijā un garantijas/tehniskās apkopes apmeklējumiem. Noderīgas ir arī šādas funkcijas:

  • attiecīgo produktu un rezerves daļu svītrkoda skenēšana (arī bezsaistē).
  • rezerves daļu pieejamības pārbaude, izmantojot kartes funkciju.
  • rezerves daļu pasūtīšana
  • atbalsts nodošanas ekspluatācijā un tehniskās apkopes apmeklējumu laikā

* Windows Phone 8 versija (Windows Phone)

ViBooks lietotne - dokumentu meklēšana un datu bāze

Tirdzniecības partneriem

ViBooks kalpo kā centrālā dokumentu meklēšana un pašlaik piedāvā piekļuvi vairāk nekā 30 000 dokumentu. Lietotāju līmeņi (pieteikšanās) kontrolē piekļuvi dažādiem dokumentu veidiem. Tālāk mūsu pārbaudes sarakstā jūs uzzināsiet, kādus dokumentu veidus, cita starpā, nodrošina ViBooks lietotne.

Tehniskās rokasgrāmatas/datu lapas
Cenrāži/cenu lapas
Uzstādīšanas/apkalpošanas instrukcijas
Vitoset dokumenti
Mārketinga dokumenti
Rokasgrāmatas

Ēku energoefektivitātes pārbaude - visaptverošas konsultācijas jūsu klientiem

Tirdzniecības partneriem

Viessmann Ēku energotaupības pārbaude sniedz tirdzniecības partneriem rīkus, lai sniegtu saviem klientiem vēl izsmeļošākas konsultācijas. Tikai ar dažiem soļiem viņi var parādīt saviem klientiem, cik lielā mērā apkures modernizācijas projekts varētu būt viņiem izdevīgs. Lai iegūtu vajadzīgo rezultātu, datorā vai planšetdatorā ir jāievada tikai daži informācijas elementi. Pirms tam lietotāji var izvēlēties, vai aprēķinu centrā izvirzīt apkures sistēmu vai ēkas energoapgādes aspektus. Ir iespējama abu veidu kombinācija.

Lai noteiktu apkures sistēmas modernizācijas sistēmas un izmaksas, Ēkas energoefektivitātes pārbaude piedāvā skaidri izklāstītu informāciju. Programmai ar TÜV pārbaudītu un sertificētu aprēķinu kodolu ir plašas iespējas detalizētai ēkas parametru ievadīšanai.

Var modelēt sistēmas ar līdz pat četriem siltuma ģeneratoriem un salīdzināt dažādas versijas. Šī programma ir pieejama tiešsaistes un bezsaistes versijā. Vienreiz ievadītos projektus var saglabāt un ielādēt atkārtoti. Visbeidzot, bet ne mazāk svarīgi, lai atvieglotu atpazīšanu, var sasaistīt uzņēmuma informāciju (piemēram, logotipus uz izdrukām).

Kā mēs varam jums palīdzēt?

Mūsu eksperti jums palīdzēs izvēlēties piemērotu apkures sistēmu jums.

Atrast ekspertu padomi