Jūsu Viessmann apkures sistēmas tehnoloģija

Pieprasīt bezmaksas konsultāciju

Pilnīgu risinājumu izveide ar Viessmann sistēmu tehnoloģiju

"Kopums ir vairāk nekā tā daļu summa." Saskaņā ar šo filozofiju Viessmann piegādā visus apkures iekārtu komponentus, kas atbilst augstajiem Viessmann kvalitātes, uzticamības un efektivitātes standartiem.

Visi produkti jau rūpnīcā ir savstarpēji saskaņoti un izstrādāti tā, lai darbotos kā vienota sistēma. Galu galā tikai perfekta mijiedarbība starp visām sistēmas daļām var maksimāli izmantot mūsu inovatīvās vadošās tehnoloģijas potenciālu. Tas attiecas ne tikai uz jaunbūvēm, bet arī uz esošajām ēkām. Jo daudzus komponentus var viegli modernizēt un paplašināt.

Jūsu individuālais ceļš uz efektīvu pilnu sistēmu

Viessmann sistēmu tehnoloģija palielina kopējo efektivitāti, pateicoties optimālai atsevišķu komponentu mijiedarbībai. Tam ir ekoloģiskas un ekonomiskas priekšrocības. Jo, taupīgi izmantojot resursus, var samazināt gan CO2 emisijas, gan ekspluatācijas izmaksas.  

Atsevišķi komponenti aug kopā

Runājot par inovatīviem enerģētikas risinājumiem, arvien lielāku nozīmi iegūst enerģijas un siltuma apvienošana. Piemēram, Viessmann Vitovolt fotopaneļu sistēma ne tikai nodrošina saules enerģiju mājsaimniecības un sadzīves elektronikas un elektromobilitātes iekārtām, bet arī uz elektrību balstītu siltuma ģeneratoru, piemēram, siltumsūkņu, darbināšanai. Vitocharge akumulatori, kas apvienoti ar fotoelementiem, nodrošina vēl lielāku pašpietiekamību. Tas ir tāpēc, ka tās nodrošina elektroenerģiju arī tad, kad saule nesniedz gaismu.

Turklāt saules enerģiju var izmantot arī apkurei. Ja sistēmas tehnoloģija ietver saules siltumenerģiju, iegūto enerģiju var izmantot karstā ūdens sagatavošanai un kombinētai centrālās apkures rezerves sistēmai. Akumulācijas sistēmu apvienošana ar Vitosol saules siltumenerģijas sistēmām līdzīgā veidā ļauj nodrošināt optimālu siltuma izmantošanu, kas pielāgota individuālām vajadzībām.

Viessmann sistēmu tehnoloģija ļauj arī kombinēt atjaunojamos un fosilos energoresursus. Tas atvieglo pāreju uz ilgtspējīgiem kompleksiem risinājumiem. Hibrīdās sistēmās inovatīvais enerģijas pārvaldnieks Hybrid Pro Control nodrošina, ka vadības sistēma automātiski izvēlas visefektīvāko darbības režīmu - tradicionālo vai atjaunojamo energoresursu siltuma ģeneratoru. Pēc tam sistēma darbojas atbilstoši ekonomiskajiem vai ekoloģiskajiem kritērijiem.

Vitovent 300-W ventilācijas sistēma, Vitocal 300-G siltumsūknis, karstā ūdens tvertne un Vitocharge VX3 enerģijas akumulators.

Savienojamība ērtai enerģijas pārvaldībai

Tradicionālais veids, kā regulēt telpas temperatūru, ir regulēt termostatu uz radiatora. Taču Viessmann sistēmas tehnoloģija nodrošina savienojamību. Tas dod iespēju visus pilnīgas sistēmas komponentus savienot savā starpā, izmantojot internetu, un kontrolēt ar lietotnes palīdzību. Taču savienojamība ne tikai uzlabo ekspluatācijas ērtības. Jaunās enerģijas pārvaldības iespējas palīdz atklāt un izmantot potenciālos ietaupījumus. Ja jūsu uzticamajam uzstādītājam ir nodrošināta piekļuve, viņš saņem paziņojumus tieši ar servisa lietotnes starpniecību un var ātri optimizēt ekspluatāciju. Turpmākajā videoklipā redzams, cik labi darbojas atsevišķu komponentu mijiedarbība, pateicoties digitālajam tīklam, kā piemēru izmantojot jauno Vitocal ar fotoelementiem un elektroenerģijas akumulatoru:

Ērta sistēmas vadība, izmantojot lietotni

Viessmann ViCare piedāvā inovatīvas vadības iespējas pēc savienojuma ar tīmekli - neatkarīgi no tā, kur tobrīd atrodaties. Izmantojot lietotni, var, piemēram, izveidot individuālus apkures grafikus un uzraudzīt patēriņu un telpas klimatu. Lietotne ļauj izmantot arī Viessmann One Base- platformu, kas savieno visas Viessmann ierīces un Smart Home risinājumus. Izmantojot lietotnē integrēto energopārvaldības funkciju, var vizualizēt enerģijas plūsmas mājā - no pašpatēriņa, saules enerģijas un akumulatora uzlādes stāvokļa līdz pat pašpatēriņam. Tas padara enerģijas taupīšanu vēl vienkāršāku.

Viessmann ViCare priekšrocības īsumā

Zaļa - lai uzreiz redzētu, vai viss ir kārtībā.
Vienkārša un ērta apkures sistēmas ekspluatācija
Informācija par gaidāmo apkopi
Tiešā piekļuve saglabātā servisa uzņēmuma adresei
Ierakstiet apkures grafikus un automātiski ietaupiet enerģijas izmaksas.
Iestatiet standarta funkcijas, pieskaroties vienai pogai viedtālrunī.
Servisa uzņemums ir piekļuve visai svarīgajai informācijai
Visaptveroša atbalsta pakete drošībai un apkopei
Viessmann One Base un Energy Management izmantošana pēc izvēles

Parastā vadības ierīce piedāvā plašu funkciju klāstu.

Ar Vitoconnect Viessmann ierīces, kurām vēl nav integrētas tīmekļa saskarnes, var vadīt arī ar lietotnes palīdzību. Vitoconnect ir tieši savienots ar Vitotronic vadības bloku. Tomēr pēdējais ļauj visaptveroši un intuitīvi vadīt mazos katlus, pie sienas uzstādāmās ierīces, vidēja izmēra katlus un siltumsūkņus arī bez interneta. Vitotronic 200/300 gadījumā tas tiek panākts, izmantojot tādas funkcijas kā:

 • liels apgaismots grafiskais displejs ar daudzrindu teksta attēlu
 • melnbalts/balts attēls, kas nodrošina labu kontrastu
 • kontekstuāli jutīga palīdzība, izmantojot pogu "?".
 • tādu funkciju kā sildīšanas līkne, saules enerģijas patēriņš un pārslēgšanas laiki grafisks displejs.
 • tālvadības pults spīdīgā korpusā, lai to varētu vadīt no dzīvojamās telpas.

Vadības programmas visiem sistēmu izmēriem

Viessmann piedāvā perfekti pielāgotus risinājumus - no viena katla līdz vairāku katlu sistēmām ar centrālo vadības iekārtu. Vitotronic vadības sistēma ar komunikācijas iespējām ir elektroniska vadības sistēma apkures sistēmas ekonomiskai un uzticamai darbībai. Tā nosaka standartus uzstādīšanas, ekspluatācijas un apkopes jomā.

Paplašināt un optimizēt - papildaprīkojums pilnām sistēmām

Viessmann rada optimālus tehniskos apstākļus integrēšanai jaunos un esošos kompleksos risinājumos. Tas nozīmē, ka siltuma ģeneratorus un tādus komponentus kā fotoelementus, saules siltumenerģiju, akumulatorus vai piederumus var viegli pievienot, lai optimizētu sistēmu kopumā. Papildus augstas kvalitātes Viessmann produktiem mēs piedāvājam arī citu pazīstamu ražotāju sistēmu komponentus ar Vitoset piederumu klāstu. Šajā klāstā ietilpst:

 • Radiatori
 • Apsildāmās grīdas
 • ūdens mīkstināšanas iekārtas
 • degvielas tvertnes
 • Vitoset Protect piederumi

Ātra un higiēniska karstā ūdens uzsildīšana

Ūdens sildītāji nodrošina uzticamu karstā ūdens piegādi vai darbojas kā starprezervuāri siltumapgādes sistēmai un saules siltuma sistēmai. Tas ne tikai palielina iedzīvotāju ērtības, bet arī uzlabo sistēmas energoefektivitāti. Tas ir tāpēc, ka jau saražotais siltums netiek vienkārši zaudēts, bet to var izmantot vēlāk. Ar Vitocell ūdenssildītāju klāstu Viessmann piedāvā pareizo tvertņu risinājumu ikvienai prasībai. Ātrai un higiēniskai karstā ūdens uzsildīšanai kopā ar sildāmā ūdens akumulatoriem ir pieejami Viessmann ūdens sagatavošanas stacijas..

Siltumenerģijas maksimāla izmantošana

Viessmann siltummaiņi ir īpaši efektīvi siltumenerģijas pārneses ziņā. Tie tiek izmantoti dažādos pielietojumos:

 • Peldbaseina ūdens sildīšanai
 • siltumapgādes tīklu siltummezgliem, sistēmu atdalīšanai apkures sistēmās ar apsildāmajām grīdām, karstā ūdens sildīšanai un saules siltuma sistēmās
 • siltumenerģijas iegūšanai saistībā ar tvaika apkures sistēmām.
Vitotrans 200, WTT tipa siltummainis
Kā mēs varam jums palīdzēt?

Mūsu eksperti jums palīdzēs izvēlēties piemērotu apkures sistēmu jums.

Atrast ekspertu padomi