Personas datu aizsardzība

Mēs, Viessmann Grupas uzņēmumi, rūpējamies par personas datu aizsardzību un strikti ievērojam Fizisko personu datu aizsardzības likumu. Iegūtie personas dati mūsu mājaslapās un aplikācijās tiek izmantoti tikai sistēmu darbības nodrošināšanai. Iegūtie dati nekādā gadījumā netiks pārdoti vai citu iemeslu dēļ izpausti trešajai personai.

Turpmāk esošā deklarācija paskaidros, kā mēs šo aizsardzību nodrošinām un kādam mērķim tiek pieprasīti konkrēti dati. Tā ir spēkā visās Viessmann pārvaldītajās mājaslapās un aplikācijās. Viessmann mājaslapas un aplikācijas var iekļaut saites uz citu pakalpojumu sniedzēju mājaslapām, uz tām šis paziņojums par personas datu aizsardzību neattiecas.

Mūsu mājaslapās un aplikācijās iesniegto datu apstrāde

Viessmann iegūst un saglabā informāciju Jūsu servera log failā, ko mums sniedz jūsu interneta pārlūks vai aplikācija. Tā ir:

• Interneta pārlūka veids/versija
• Izmantotā operētājsistēma
• Referrer URL (pēdējā apmeklētā mājaslapa)
• Izmantotā datora host adrese (IP adrese)
• Servera pieprasījuma laiks

Šos datus nenodod ar Viessmann nesaistītām personām. Netiek veikta šo datu apkopošana ar citiem datu ieguves avotiem. Dati kalpo iekšējai statistikas analīzei.

Sīkdatnes un analīzes rīku izmantošana

Interneta mājaslapās daudzviet izmanto sīkdatnes. Tās padara mūsu piedāvājumu lietotājam pieejamāku, efektīvāku un drošāku. Sīkdatnes ir mazi teksta faili, kas nonāk jūsu datorā un kurus saglabā jūsu interneta pārlūks. Lielākoties mēs izmantojam vienas sesijas sīkdatnes. Tās tiek automātiski dzēstas, kad izejat no mājaslapas. Sīkdatnes datoram nenodara nekādu kaitējumu un nesatur nekādus vīrusus.

Šim mērķim Viessmann izmanto arī analīzes rīkus, piemēram, "Webtrends" vai "AppSee". Pieejamie un izmantotie dati tiek pilnībā anonimizēti un saglabāti. Datu saglabāšana nepieciešamības gadījumā notiek arī ārpus Vācijas vai Eiropas Savienības.

Caur atbilstošiem jūsu interneta pārlūka vai aplikāciju uzstādījumiem jeb uzstādīto operētājsistēmu (iOS, Android) jūs varat novērst šo datu pārraidi, tomēr tādēļ radīsies problēmas ar mājaslapā pieejamā satura vai vēlamā pakalpojuma atvēršanu, darbību vai funkcionēšanu.

Google Analytics sīkdatnes

Šī tīmekļa vietne izmanto Google Analytics, Google Inc. („Google“) tīmekļa analīzes pakalpojumu. Google Analytics lieto tā sauktās sīkdatnes - teksta failus, kas tiek saglabātas jūsu datorā un ļauj analizēt, kā jūs lietojat vietni. Sīkdatņu ģenerētā informācija par šīs vietnes lietojumu no jūsu puses parasti tiek pārsūtīta uz serveri ASV un tur uzkrāta. Ja tiek aktivizēta IP anonimizācija šajā vietnē, Google pirms tam saīsina jūsu IP adresi Eiropas Savienības dalībvalstīs un citās Eiropas ekonomiskās zonas nolīguma valstīs. Tikai izņēmuma gadījumos uz ASV izvietoto Google serveri tiek nosūtīta pilnā IP adrese, kas tad tiek saīsināta šajā serverī. Šīs vietnes operatora uzdevumā Google izmanto šo informāciju, lai izvērtētu, kā jūs lietojat konkrēto vietni, lai sastādītu ziņojumus par vietnes aktivitātēm un vietnes operatoram sniegtu turpmākus ar vietnes izmantošanu un interneta lietojumu saistītus pakalpojumus. IP adrese, ko jūsu pārlūkprogramma nosūta Google Analytics ietvaros, netiek apvienota ar citiem Google datiem. Jūs varat liegt sīkdatņu saglabāšanu ar attiecīgu pārlūkprogrammas iestatījumu; tomēr mēs informējam jūs, ka šādā gadījumā jūs, iespējams, nevarēsiet pilnā apjomā izmantot visas šīs vietnes funkcijas. Turklāt jūs varat liegt Google apkopot datus, kas iegūti ar sīkdatņu palīdzību un attiecas uz to, kā jūs lietojat šo vietni (ieskaitot IP adresi), kā arī šo datu tālāku izplatīšanu no Google puses, lejupielādējot un instalējot pārlūka spraudni, kas pieejams saitē (https://tools.google.com/dlpage/gaoptout?hl=en).

Sīkāku informāciju par lietošanas noteikumiem un datu aizsardzību atradīsiet adresē http://www.google.lv/analytics/terms/gb.html vai https://www.google.lv/intl/lv/policies/. Mēs gribam atzīmēt, ka ar mērķi nodrošināt anonimizētu IP adrešu apkopošanu („IP maskēšanu”) šajā tīmekļa vietnē Google Analytics ir papildināts ar funkciju „anonymizelp”.

Webtrends Analytics

Šī tīmekļa vietne izmanto Webtrends Analytics, Webtrends EMEA Acquisiton ltd. / Webtrends Inc., 851 SW 6th Ave., Suite 1600, Portland Oregon 97206 („Webtrends"), tīmekļa analīzes pakalpojumu. Webtrends izmanto tā sauktās sīkdatnes, teksta failus, kas tiek saglabātas jūsu datorā un ļauj analizēt, kā Jūs lietojat vietni. Ar šīm sīkdatnēm analīzes rīks Webtrends iegūst anonimizētu informāciju par to, kā tiek lietota mūsu tīmekļa vietne. Šī saņemtā informācija palīdz mums nepārtraukti pieskaņot mūsu vietni tās apmeklētāju vajadzībām. Šīs sīkdatnes iegūst informāciju anonimizētā formā un sniedz ziņas par to, cik cilvēku ir apmeklējuši mūsu vietni, no kurām vietnēm viņi ir ieradušies un kādas vietnes viņi ir pieprasījuši. Sīkāku informāciju šajā sakarībā saņemsiet Webtrends datu aizsardzības paziņojumā.

Google un Webtrends analīzes rīku deaktivizēšana

Jūs varat liegt mūsu analīzes rīkiem iegūt informāciju, nospiežot uz norādītās pogas. Tiek iestatīta atteikšanās (Opt-Out) sīkdatne, kas liedz turpmāku jūsu datu iegūšanu, kad   apmeklējat šo vietni.
Inspectlet

Šaja mājas lapā dati tiek vākti un saglabāti, arī izmantojot tīmekļa analīzes dienestu Inspectlet. Pievienojot pseidonīmus, no datiem tiek  veidoti lietošanas profili, kurus izmanto apmeklētāju izturēšanas analīzei, tādējādi uzlabojot lapas lietošanas ērtības. Šim mērķim tiek izmantoti cookies (teksta sīkdatnes), kura tiek saglabātas lapas apmeklētāja datorā un, lietotajam atkārtoti apmeklējot lapu, ļauj to identificēt. Inspectlet-Tracking Jūs varat jebkurā laikā deaktivizēt šeit https://www.inspectlet.com/optout.

Optimizely

Bez tam šajā tīmekļa vietnē tiek izmantota tīmekļa analīzes programma Optimizely no Optimizely Inc., kas veic A/B- un multivariantu testus. Lai varētu identificēt lietotāja pārlūkprogrammu un analizēt šīs tīmekļa vietnes izmantošanu,  programma izmanto sīkdatnes, kuras nereģistrē personas datus. Vairāk informācijas par to, ka Optimizely apstrādā Jūsu datus, varat atrast http://www.optimizely.com/privacy. Jūs jebkurā laikā varat deaktivizēt Optimizely, sekojot instrukcijai http://www.optimizely.com/opt_out.

 

Personas datu izmantošana un izpaušana

Iesniegtos personas datus mēs izmantojam tikai jūsu pieprasījumu izpildei, ar jums noslēgto līgumu noformēšanai, tehniskajai administrācijai, reģistrācijai un interneta mājaslapā vai aplikācijās piedāvāto pakalpojumu apstiprināšanai. Iesniegto personas datu izmantošana citiem pakalpojumiem vai mērķiem ir iespējama tikai ar jūsu piekrišanu. Savu piekrišanu varat atsaukt jebkurā laikā.

Jūsu personas dati tiek nodoti trešajai personai tikai tad, ja tas ir nepieciešams līguma izpildei – īpaši pasūtījuma datu nodošanai piegādātājiem – rēķinu sagatavošanai vai ar jūsu iepriekšēju piekrišanu. Jums ir tiesības jebkurā laikā atsaukt piekrišanu, kam ir uz priekšu vērsts spēks.

Saglabāto personas datu dzēšana iespējama, ja jūs atsaucat savu datu saglabāšanas piekrišanu, ja jūsu datu izmantošana vairs nav nepieciešama vai arī kad datu saglabāšana ir nepieļaujama likumā noteiktu iemeslu dēļ.

Piekļuves tiesības, dzēšana

Jums jebkurā brīdī ir tiesības atsaukt iepriekš atļauto piekļuvi jūsu personas datiem, to izcelsmi un adresātu, kā arī saglabāšanas mērķi. Papildus, balstoties uz noteiktajām tiesību normām, jums ir tiesības personas datus labot, liegt tiem piekļuvi un dzēst.

Papildus informācija

Mums ir svarīga jūsu uzticība. Tādēļ mēs vēlamies atbildēt uz visiem jūsu jautājumiem par personisko datu apstrādi. Ja Jums ir jautājumi, uz ko šī datu aizsardzības deklarācija nav atbildējusi, vai, ja Jūs vēlaties iegūt sīkāku informāciju par kādu no tēmām, lūdzu, sazinieties ar mums:

Viessmann SIA
Āraišu iela 37, Rīga, LV-1039
Tālrunis: 67545292
Fakss: 67544974
E-pasts: info@viessmann.lv

Drošības norāde

Mēs cenšamies personas datus saglabāt tā, lai tie nebūtu pieejami trešajām personām. Pilnīgu datu drošību nevaram garantēt gadījumā, ja komunikācijai tiek izmantots e-pasts, tāpēc konfidenciālu informāciju iesakām nosūtīt pa pastu.