Šķidrā kurināmā kondensācijas katli - moderna apkures tehnoloģija ar augstu efektivitāti

Pieprasīt ekspertu konsultāciju

Šķidrā kurināmā apkures sistēmas joprojām ir vienas no visplašāk izmantotajām apkures sistēmām. Nav brīnums, jo šis kurināmais ir enerģētiski bagāts un sistēma tiek uzskatīta par drošu. Tomēr pašlaik Vācijā ir vairāk nekā divi miljoni apkures sistēmu, kas ir vecākas par 25 gadiem. Tās, protams, joprojām droši nodrošina siltumenerģiju un karsto ūdeni. Tomēr tās parasti darbojas ar novecojušu apkures tehnoloģiju un līdz ar to ar zemāku efektivitāti - uz vides rēķina. Neraugoties uz to, nav absolūti nepieciešams atteikties no pārbaudītas šķidrā kurināmā apkures tehnoloģijas. Ja mājokļu īpašnieki nolemj iegādāties Viessmann šķidrā kurināmā kondensācijas apkures katlu, viņi aktīvi veicina resursu saglabāšanu un enerģijas taupīšanu. Tas ir tāpēc, ka augstā efektivitāte nozīmē, ka izmantotais mazuts tiek efektīvāk pārvērsts siltumā.

Turklāt Viessmann šķidrā kurināmā kondensācijas katli ir sagatavoti nākotnei. Ir iespējama arī ekspluatācija ar atjaunojamiem enerģijas avotiem, kas nozīmē, ka šķidrā kurināmā kondensācijas katla lietotāji var sniegt papildu ieguldījumu klimata un vides aizsardzībā. Viessmann ir piemērots  šķidrā kurināmā kondensācijas katls ikvienai apkures prasībai. Papildus katliem savrupmājām un daudzdzīvokļu ēkām produktu klāsts aptver arī komerciālās un komunālās ēkas ar lielāku siltuma pieprasījumu.

Kā darbojas  šķidrā kurināmā apkure ar kondensācijas tehnoloģiju

Sadedzinot šķidro kurināmo, papildus siltumam rodas arī karstas dūmgāzes, kas vecākos katlos tiek izvadītas caur skursteni gaisā. Tādējādi dūmgāzēs esošais siltums paliek neizmantots. Viessmann  šķidrā kurināmā kondensācijas katli izmanto tā saukto latento kondensācijas siltumu. Tas izdalās, kad dūmgāzes atdziest un izdalījušies karstā ūdens tvaiki kondensējas. Šādā veidā līdz pat 98 procentiem no šķidrajā kurināmajā esošās enerģijas tiek pārvērsti siltumā. Sīkāku aprakstu par šo procesu var atrast arī sadaļā Kā darbojas šķidrā kurināmā kondensācijas tehnoloģija un zemāk redzamajā video.

Plašāku informāciju par eļļas kondensācijas tehnoloģiju var atrast sadaļā Rokasgrāmata par eļļas apkuri vietnē heizung.de.

Izmantojot bezmaksas ViCare lietotni, savu jauno eļļas kondensācijas katlu varat ērti kontrolēt tiešsaistē, izmantojot lietotni - pat no brīvdienu galamērķa vai darbavietas. Viss, kas ir nepieciešams šai digitālajai ērtībai, ir Vitoconnect interneta saskarne, ko jūsu apkures darbu veicējs var uzstādīt pēc pieprasījuma jaunās uzstādīšanas laikā.

Vairāk informācijas par ViCare lietotni

  • Pārbaudīta un droša tehnoloģija nodrošina augstu piegādes drošību.
  • Līdz pat 98 % no  šķidrā kurināmā enerģijas tiek pārvērsti izmantojamā siltumā.
  • Optimāla kurināmā izmantošana samazina emisijas.
  • Ekoloģisko ietekmi var vēl vairāk samazināt, izmantojot bioeļļas maisījumu.
  • Iespējama kombinācija ar ekoloģiskām apkures sistēmām, piemēram, siltumsūkņiem un saules kolektoru sistēmām.
  • Kombinācijā ar atjaunojamo energoresursu apkures sistēmām tās ir tiesīgas saņemt finansējumu.
  • Vadība, izmantojot lietotni, nodrošina augstu ekspluatācijas ērtumu līmeni.
  • Noteiktos apstākļos garantijas pakalpojumus var pagarināt.

Vitoset  šķidrā kurināmā tvertnes jūsu jaunajai  šķidrā kurināmā kondensācijas apkures sistēmai

Pilnīga šķidrā kurināmā kondensācijas apkures sistēma ietver arī ekonomisku, vietu taupošu un problēmu neradošu  šķidrā kurināmā uzglabāšanu. Jaunbūvēm, piebūvēm vai renovācijām Vitoset  šķidrā kurināmā tvertne vienmēr ir drošs risinājums jūsu šķidrā kurināmā kondensācijas apkures katlam - gan savrupmājām vai daudzdzīvokļu mājām, gan arī dzīvojamajiem kompleksiem, komercēkām vai pašvaldību projektiem.

Pie  šķidrā kurināmā tvertņu klāsta

Nākotnes šķidrā degviela

Pilnīga šķidrā kurināmā kondensācijas apkures sistēma ietver arī ekonomisku, vietu taupošu un problēmu nesagādājošu šķidrā kurināmā krātuvi. Jaunbūvēm, piebūvēm vai renovācijām Vitoset klāsta mazuta tvertne vienmēr ir drošs risinājums jūsu šķidrā kurināmā kondensācijas katlam - gan savrupmājām vai daudzdzīvokļu mājām, gan arī dzīvojamajiem kompleksiem, komercēkām vai pašvaldību projektiem.
Kā mēs varam jums palīdzēt?

Mūsu eksperti jums palīdzēs izvēlēties piemērotu apkures sistēmu jums.

Atrast ekspertu padomi