Gāzes hibrīda apkure - elastīga enerģijas avotu izmantošana

Pieprasīt ekspertu konsultāciju

Enerģijas un apkures jomā ir daudz risinājumu. Izvēlēties vienu vai otru apkures sistēmu nav viegli. Viens ir skaidrs: gāzes un naftas fosilā kurināmā, kā arī elektroenerģijas cenas ilgtermiņā ir pakļautas spēcīgām svārstībām. Tāpēc ir vēl labāk, ja apkures nodrošināšanai nav jāpaļaujas tikai uz vienu enerģijas avotu, bet tā vietā var ieguldīt līdzekļus nākotnē paredzamā hibrīdā risinājumā.

Gāzes kondensācijas katls un siltumsūknis

Viessmann apvieno augsti efektīvu gāzes kondensācijas tehnoloģiju ar bezmaksas vides enerģijas izmantošanu. Šis enerģijas apvienojums apvieno "atjaunojamo" un "augsti efektīvu" enerģiju, sniedzot lietotājam vislielāko iespējamo brīvību izmantot to enerģijas avotu, kas tajā brīdī ir vispieejamākais - atjaunojamo vides siltumu vai gāzi.

Vadības bloka iestatījumus var pielāgot jebkurai enerģijas tirgus situācijai, lai, svārstoties enerģijas cenām, vienmēr tiktu izvēlēts vislētākais un visefektīvākais darbības režīms.

Gāzes hibrīda ierīces

Gāzes kompaktās hibrīda ierīces ļauj atrast optimālu atjaunojamo un tradicionālo enerģijas avotu kombināciju. Arī tad, ja nepieciešams modernizēt esošos gāzes kondensācijas katlus ar bezmaksas vides enerģiju, Viessmann piedāvā piemērotu sistēmu: Vitocal 250-S dalīto gaisa siltuma sūkni var kombinēt ar pie sienas vai stāvā uzstādāmu gāzes kondensācijas katlu.

Kā mēs varam jums palīdzēt?

Mūsu eksperti jums palīdzēs izvēlēties piemērotu apkures sistēmu jums.

Atrast ekspertu padomi