Klimata risinājumi - pilns Viessmann piedāvājums

Pieprasīt bezmaksas konsultāciju

Mūsu pilnais apkures un klimata tehnoloģiju klāsts piedāvā modernākās tehnoloģijas un nosaka standartus. Koncentrējoties uz efektīvu enerģijas izmantošanu, tas palīdz samazināt izmaksas un saudzēt resursus un vidi. Fotopaneļu un energosistēmu jomā mēs nepārtraukti paplašinām savas saistības. Mēs jau tagad saviem klientiem piedāvājam individualizētus risinājumus ar daudzfunkcionālām un inteliģentām sistēmām no pilna klāsta.

Viessmann jau vairākus gadu desmitus piegādā īpaši efektīvas un zema emisijas līmeņa apkures sistēmas, kas darbojas ar šķidro kurināmo, gāzi un biomasu, kā arī saules enerģijas sistēmas un siltumsūkņus. Jaunums Viessmann plašajā piedāvājumā ir elektriskās karstā ūdens un apkures sistēmas. Tas nodrošina lietotājiem visu no viena avota: efektīvas enerģijas sistēmas, kas ļauj pašiem ražot elektroenerģiju, to uzglabāt un gudri izmantot apkurei, dzesēšanai un ventilācijai. Jaunās elektriskās sistēmas var kombinēt arī ar esošajiem siltuma ģeneratoriem. Tās var izmantot visdažādākajos modernizācijas un jaunbūvju gadījumos.

Visi Viessmann produkti atbilst Eiropas direktīvām par vides piesārņojuma ar izmešiem novēršanu un samazināšanu. Viessmann tradicionāli cenšas pēc iespējas labāk aizsargāt vidi un maksimāli taupīt resursus. Lai to panāktu, uzņēmums izmanto vislabākās pieejamās tehnoloģijas siltuma un elektroenerģijas ražošanai.

Individuāli un efektīvi risinājumi

Viessmann ir piemērota apkures sistēma jebkurai vajadzībai: sienas un grīdas apkures sistēma, kas ir individuāli kombinējama, piemērota nākotnei un ekonomiska. Neatkarīgi no tā, vai sistēma paredzēta savrupmājām vai dvīņu mājām, lielām dzīvojamām ēkām, komerciāliem un pašvaldības īpašumiem vai vietējiem siltumtīkliem - nav nozīmes, vai sistēma paredzēta modernizācijai vai jaunbūvei.

Pakalpojumu klāsts ietver:

Viessmann ir augsti specializējies šajos tirgus segmentos. Salīdzinājumā ar tirgū esošajiem specializētajiem piegādātājiem uzņēmumam ir izšķirošas priekšrocības: Viessmann domā sistēmiski un garantē augsta līmeņa konsultācijas, kas ir gan atvērtas tehnoloģijām, gan neitrālas attiecībā pret enerģijas avotiem.

Kā mēs varam jums palīdzēt?

Mūsu eksperti jums palīdzēs izvēlēties piemērotu apkures sistēmu jums.

Atrast ekspertu padomi