Visaptverošs klāsts pašvaldības iestādēm un vietējiem siltumtīkliem

Pieprasīt bezmaksas konsultāciju
(Foto: © Enno Frīdrihs)

Viessmann plašais produktu un pakalpojumu klāsts piedāvā individuālus risinājumus ar efektīvām sistēmām visām pielietojuma jomām un enerģijas avotiem. Uzņēmums jau gadu desmitiem piegādā augsti efektīvas, zemas emisijas apkures sistēmas, kas paredzētas naftas un gāzes izmantošanai, kā arī saules termiskās un fotoelementu sistēmas, siltuma ģeneratorus reģeneratīvām izejvielām un siltumsūkņus. Plašo produktu un pakalpojumu klāstu papildina koģenerācijas iekārtas un dzesēšanas sistēmas.

Kā visaptverošs energosistēmu piegādātājs Viessmann piedāvā visus nepieciešamos komponentus pašvaldību lokālo siltumapgādes tīklu, dzīvojamo kvartālu risinājumu vai bioenerģijas ciematu koncepcijas izstrādei, īstenošanai un ekspluatācijai. Viessmann ne tikai piegādā piemērotas apkures sistēmas fosilajam kurināmajam vai atjaunojamajiem enerģijas avotiem, bet arī sniedz atbalstu pašvaldībām, sākot no sākotnējās priekšizpētes līdz sistēmas izbūvei un nodošanai ekspluatācijā.

Viss no viena avota

Viessmann piedāvā piemērotu ilgtspējīgas enerģijas sistēmu jebkuram pieprasījumam - pašvaldībām, dzīvojamiem kompleksiem un bioenerģijas ciematiem. Lai izveidotu vietējo siltumtīklu, ir pieejamas augstas izolācijas caurules, kā arī siltuma nodošanas stacijas. Protams, tie ir vienlīdz piemēroti gan jaunbūvēm, gan modernizācijas projektiem.

Lai gan lauku apvidos galvenā uzmanība tiek pievērsta bioenerģijas ciematu izveidei, pilsētās biomasas parasti nepietiek, lai apsildītu lielāko daļu ēku. Šeit dzīvotspējīgas alternatīvas ir daļējie risinājumi atsevišķiem daudzdzīvokļu namiem, kā arī fosilā kurināmā integrēšana un vides un atkritumu siltuma izmantošana.

Piedāvājuma klāstu papildina visaptveroši pakalpojumi, kas ietver arī izejvielu apsaimniekošanu un darbības pārvaldību.

Piemērs: Mengsbergas saules un bioenerģijas ciemats

Plašs pakalpojumu klāsts visiem jūsu apkures sistēmas aspektiem

Sistēmai specifiski risinājumi un saskaņoti pakalpojumi no viena avota garantē uzticamu un efektīvu darbību.

Viessmann visaptverošais klāsts ir inovatīvas un efektīvas tehnoloģijas vislabākajā veidā. Sākot no konsultācijām un projektēšanas koncepcijas līdz pat apkopei, uzmanība tiek pievērsta visam energosistēmas dzīves ciklam.

Pamatojoties uz jūsu prasībām un plānošanu, mūsu speciālisti izstrādā pēc jūsu individuāla pasūtījuma izgatavotu, ekonomisku un nākotnē izmantojamu risinājumu. Īstenošanas laikā tiek ņemtas vērā prasības un drošības noteikumi attiecībā uz visām iekārtu sastāvdaļām - no kurināmā padeves līdz dūmvadam - ar visu nepieciešamo infrastruktūru. Sīkāka informācija par pakalpojumiem:

Viessmann pret visiem projektiem izturas individuāli, un katrs dizaina koncepcijas aspekts ir vērsts uz augstu efektivitāti:

 • Objektīvas konsultācijas par tehnoloģiju un kurināmā veidu.
 • Ieteikts labākais risinājums no ekoloģiskā un ekonomiskā viedokļa.
 • Informācija par valsts un starptautiskajiem tiesību aktiem
 • Sistēmas analīze
Vitomax izometriskajā skatā

Koordinācija ar visām tehniskajām nodaļām, kamēr sistēma tiek būvēta, lai nodrošinātu savlaicīgu piegādi un uzstādīšanu.

 • Izgatavots ar augstu iepriekšējas montāžas līmeni, lai līdz minimumam samazinātu būvlaukumā pavadīto laiku.
 • Bezrūpīga nodošana ekspluatācijā
 • Visaptveroši veiktspējas testi
 • Būvkonstrukcijas dokumentācija

Uzticamu darbību nodrošina klientam pielāgotas servisa koncepcijas ar garantētu rezerves daļu piegādi, regulāru apkopi un katlu pārbaudi:

 • Klientu apkalpošana 24 stundas diennaktī, 7 dienas nedēļā, 7 dienas nedēļā
 • Attālā uzraudzība un diagnostika
 • Pārbūve un modernizācija
 • Katlu noma
 • Apmācības Viessmann akadēmijā
Vitomax apkope

Konteineru sistēmas "līdz atslēgai" ir efektīva un laiku taupoša alternatīva apkures centriem. Konteineri tiek individuāli pielāgoti jebkurām prasībām - tos var aprīkot ar gāzes vai biomasas katliem, koģenerācijas staciju vai dažādu siltuma ģeneratoru kombināciju.

Konteineru sistēma Pilsētas slimnīca Pirmasens Vitobloc 200, 140 un 207 kWel

Produktu klāsts

Apkure ar eļļu - tehnoloģija ar līdz pat 98% efektivitāti

Ar vairāk nekā 25 gadu pieredzi šajā produktu jomā Viessmann piedāvā efektīvas ar gāzi darbināmas sistēmas kombinētai siltuma un elektroenerģijas ražošanai. Līdztekus standarta produktiem uzņēmums ražo arī koģenerācijas iekārtas, kas īpaši pielāgotas klientu individuālajām vajadzībām.

Ar plašu plakano un vakuumcauruļu kolektoru klāstu Viessmann piedāvā elastīgus un individuālus risinājumus jebkuram pielietojumam.

Lai nodrošinātu higiēnisku karstā ūdens sagatavošanu, ļoti svarīga ir karstā ūdens tvertnes iekšējās virsmas kvalitāte. Tādēļ Viessmann izmanto divus augstas kvalitātes materiālus: Ceraprotect emaljas pārklājums drošai un ilgstošai aizsardzībai pret koroziju, ko izmanto Vitocell 100 sērijā, un nerūsējošais tērauds, ko izmanto Vitocell 300 sērijā un kas atbilst visaugstākajām higiēnas prasībām.

Fotogalvaniskie moduļi ar augstu ražību, bezkompromisa kvalitāti un garantētu drošību.

Kā mēs varam jums palīdzēt?

Mūsu eksperti jums palīdzēs izvēlēties piemērotu apkures sistēmu jums.

Atrast ekspertu padomi