Energosistēmas ikvienai nozarei

Pieprasīt bezmaksas konsultāciju

Viessmann piedāvā piemērotu energosistēmu jebkuram pielietojumam - vienģimenes mājai, veselības aprūpes iestādei vai visam dzīvojamajam kompleksam.

Energosistēmas un risinājumi ikvienai specializētai nozarei

Viessmann jau vairāk nekā 100 gadus piedāvā apkures risinājumus gandrīz visām vajadzībām. Digitalizācija un enerģētikas pāreja ir novedusi pie tā, ka mēs no tīra apkures tehnoloģiju ražotāja esam kļuvuši par risinājumu sniedzēju visai dzīves telpai - gan iekštelpām, gan ārtelpām. Mūsu piedāvātais integrēto risinājumu klāsts demonstrē inovatīvas un efektīvas tehnoloģijas to labākajā veidā. No konsultācijām līdz projektēšanai un no tehniskās apkopes līdz norēķinu modeļiem - mēs esam uzticams partneris, lai atrastu jums piemērotu risinājumu.

Neatkarīgi no tā, vai tas attiecas uz savrupmāju, veselības aprūpes iestādi vai veselu dzīvojamo kompleksu. Prasības un specifikācijas kļūst arvien lielākas un stingrākas. Lai tās visas izpildītu, ir nepieciešama pastāvīga zināšanu apmaiņa, nepieciešamo zināšanu atjaunināšana un uz risinājumu orientēta pieeja, un Viessmann mēs to visu un vēl vairāk darām. Turpmāk sniegts pārskats par dažādām jomām, kurās mēs jau daudzus gadus esam uzticams partneris.

Sistēmas risinājumi dažādiem lietojumiem

Mūsu pakalpojumi īsumā

Mūsdienās sarežģītiem enerģētikas centriem jāatbilst daudzām specifikācijām. Tas jo īpaši attiecas uz energosistēmas modernizāciju. Veiksmīga projekta īstenošana ir atkarīga ne tikai no tīras un efektīvas enerģijas nodrošināšanas, bet arī no augstas darbības uzticamības un sistēmas pieejamības. Viessmann izpilda šīs prasības ar pielāgotiem risinājumiem. Tas ietver ekspertu konsultācijas, plašu pakalpojumu klāstu, kā arī uzticamus un izturīgus produktus, kas nodrošina ekonomisku un nākotnes energoapgādi.

Pielāgota projektēšana un īstenošana

Ieguldījums energosistēmā vai apkures iekārtā parasti ir saistīts ar turpmākiem projektiem. Lai novērstu nepatīkamus pārsteigumus, ir nepieciešami precīzi un detalizēti projekti. Viessmann inženieru un pārdošanas komandu lielā pieredze nodrošina, ka tiek noteikti nepieciešamie pasākumi un izstrādāta klientam piemērota sistēma.

Viessmann pret visiem projektiem izturas individuāli, un katrs projektēšanas koncepcijas aspekts ir vērsts uz efektivitāti. Koordinācija ar visām tehniskajām struktūrvienībām, kamēr sistēma tiek būvēta, nodrošina savlaicīgu piegādi un uzstādīšanu. Viessmann kā visu standarta kurināmā veidu energosistēmu piegādātājs piedāvā lietotājam ievērojamas priekšrocības:

  • Pilnīga sistēma no viena piegādātāja
  • Funkciju garantija augstai uzticamībai
  • Sistēmas komponenti ir savstarpēji saskaņoti
  • Viena kontaktpersona, kas atbild par projektu

Tehniskā apkope, digitālie pakalpojumi un apmācība

Šodien Viessmann izmanto visus enerģijas avotus un tehnoloģijas, lai nodrošinātu ērtu un energoefektīvu piegādi. Sākot no klasiskās sadedzināšanas tehnoloģijas līdz koģenerācijai un saules enerģijas izmantošanai. Uzticamu darbību nodrošina klientiem pielāgotas servisa koncepcijas ar garantētu rezerves daļu piegādi, regulāru apkopi un katlu pārbaudi. Pakalpojumu klāstu papildina digitālie pakalpojumi. Tie atbalsta lietotājus ekspluatācijas laikā un tirdzniecības partnerus sistēmu nodošanā ekspluatācijā un apkalpošanā.

Visas Viessmann ierīces kļūst modernizējamas

Produktu un sistēmu savienošana tīklā turpmākajos gados būtiski mainīs to lietošanas un attīstības veidu. Visas Viessmann ierīces varēs attiecīgi modernizēt. Tas nozīmē, ka energosistēmas visā to kalpošanas laikā būs iespējams arvien vairāk pielāgot lietotāju vajadzībām. Tās arī nosaka jaunus ērtības un klimata aizsardzības standartus.

Roku rokā: produkts un pakalpojums

Galu galā, produkts ir tik labs, cik labs ir tam pievienotais pakalpojums. Ieguldītājam projekta rentabilitāte ir atkarīga no piegādātāja sniegtā atbalsta. Viessmann sniedz atbalstu koncepcijas un projektēšanas posmā visos svarīgākajos jautājumos (piemēram, aprēķinot kalpošanas laiku, atmaksāšanās periodu utt.).

Kā mēs varam jums palīdzēt?

Mūsu eksperti jums palīdzēs izvēlēties piemērotu apkures sistēmu jums.

Atrast ekspertu padomi