Individuāli pielāgoti sistēmu risinājumi komercijai un rūpniecībai

Pieprasīt bezmaksas konsultāciju
Foto: © Thorsten Arendt

Ar 2021. gada augustā veiktajiem grozījumiem Klimata aizsardzības likumā Vācijas federālā valdība pastiprināja klimata aizsardzības mērķus un apstiprināja mērķi līdz 2045. gadam panākt siltumnīcefekta gāzu neitralitāti. Līdz 2030. gadam emisijas jau ir jāsamazina par 65% salīdzinājumā ar 1990. gadu. Lai sasniegtu šos mērķus Vācijā, ir jāuzlabo energoefektivitāte un jāpalielina atjaunojamo energoresursu unCO2 neitrālu risinājumu izmantošana. Komercsektorā un rūpniecības nozarēCO2 neitralitāte nenozīmē tikai klimatneitrālu ražošanu un procesus. Tā attiecas arī uz visu piegādes ķēdi un pakārtoto produktu izmantošanu.

Visaptverošs atbalsts daudzfunkcionāliem enerģijas centriem tirdzniecībā un rūpniecībā

Mūsdienās sarežģītiem daudzvalentu enerģijas centriem tiek piemērotas daudzas specifikācijas. Būtiska ir ne tikai tīras un efektīvas enerģijas piegāde, bet arī augsta darbības uzticamība un sistēmas pieejamība. Ar pielāgotām decentralizētām apkures un enerģijas sistēmām, kas balstītas uz atjaunojamiem energoresursiem, Viessmann piedāvā katrai prasībai atbilstošu sistēmas risinājumu.

Risinājumi komerciāliem un rūpnieciskiem lietojumiem

Vitoplex 300 zemas temperatūras katls

Pareizo risinājumu nodrošināšana stingrajām prasībām un prasībām, kas izvirzītas tirdzniecības un rūpniecības energocentriem, ietver optimālu komponentu un sistēmu saskaņošanu. Turklāt Viessmann piedāvā plašu pakalpojumu klāstu - no plānošanas un projekta atbalsta līdz apkalpošanai pēc sistēmas uzstādīšanas. Produktu klāsts ietver dažādus enerģijas avotus un izejas pakāpes, kā arī projektam specifiskus pielāgojumus.

Sīkāku informāciju var atrast sadaļā "Efektīvas enerģijas sistēmas rūpniecībai un tirdzniecībai".

Risinājumi viesnīcu un viesmīlības nozarei

108. numurs viesnīcā Sonne Frankenbergā

Viesnīcu un viesmīlības nozares siltumapgāde un energoapgāde izvirza īpašas prasības tehnoloģijām. Ekstremālas maksimālās slodzes un augstas siltumenerģijas un elektroenerģijas prasības visa gada garumā būtiski ietekmē enerģijas izmaksas. Tāpēc ir ļoti svarīga optimizēta enerģijas pārvaldība. Ar Viessmann visaptverošajiem risinājumiem siltumapgāde un energoapgāde tiek plānota un īstenota tikpat visaptveroši.

Sīkāka informācija par rentablu projektu īstenošanu ar Viessmann vietnē Energosistēmas viesnīcu un viesmīlības nozarei.

Atsauces projektu datubāze - Viessmann kā projekta partneris

Lai gūtu pirmo priekšstatu par dažādiem projektiem, kuriem Viessmann ir sekojis un atbalstījis, vislabāk ir izmantot mūsu atsauces projektu datubāzi. Tā sniegs jums detalizētu informāciju par projektu plānošanu un īstenošanu, kā arī sistēmu tehnisko informāciju. Cita starpā jūs varat filtrēt pēc pielietojuma jomas un sistēmu enerģijas avotiem, lai apkopotu sākotnējās idejas savam projektam.

Kā mēs varam jums palīdzēt?

Mūsu eksperti jums palīdzēs izvēlēties piemērotu apkures sistēmu jums.

Atrast ekspertu padomi