Ekonomiskas enerģijas sistēmas viesnīcu un viesmīlības nozarei

Pieprasīt bezmaksas konsultāciju
Viesnīcas Sonne 108. numurs

Vai meklējat augstu apkures ērtumu saviem viesiem un iespējami zemākas enerģijas izmaksas? Izmantojiet vadošā starptautiskā energosistēmu ražotāja tehniskās inovācijas. Un no daudzu viesnīcās uzstādīto sistēmu pieredzes.

Mēs atradīsim jūsu viesnīcai piemērotu apkures sistēmu

Mēs pārbaudīsim jūsu enerģijas vajadzības un parādīsim dažādus veidus, kā efektīvi un ilgtspējīgi izmantot ievadīto enerģiju. Lai jūsu viesi justos komfortabli - un jums būtu reālas izmaksu priekšrocības salīdzinājumā ar konkurentiem.

Optimāls enerģijas patēriņš jūsu viesnīcā, pateicoties visaptverošiem risinājumiem

Specifiska apkures sistēma ne vienmēr ir optimāls risinājums. Prasības viesnīcu nozarē ir pārāk dažādas un sarežģītas, lai to īstenotu. Ir labi, ja jūsu pusē ir partneris, kas ir patiesi visaptverošs piegādātājs, kad runa ir par siltumapgādi. Bieži vien ar pareizu kombināciju var panākt vēl labāku enerģijas bilanci.

Pielāgotas dizaina koncepcijas samazina enerģijas izmaksas

Viesnīcu siltumapgāde un energoapgāde izvirza īpašas prasības tehnoloģijām. Ekstrēmas maksimālās slodzes un augsts pieprasījums pēc siltuma un elektrības visu gadu rada vienlīdz augstas enerģijas izmaksas. Pareizi izstrādātas un prasmīgi kombinētas mūsu pielāgotās koncepcijas samazina šīs izmaksas. Jo mūsu modernās apkures sistēmas zina tikai divus virzienus: ērtības uz augšu, izmaksas uz leju!

Viesi sagaida drošu siltuma un karstā ūdens piegādi visu diennakti. Tāpēc optimāla enerģijas pārvaldība ir neaizstājama, ja vēlaties kontrolēt izmaksas. Viessmann ar savu integrēto risinājumu klāstu piedāvā unikālu izvēli un iespēju kombināciju visiem enerģijas avotiem un patēriņa līmeņiem. Tā rezultātā tiek radītas revolucionāras, augsti efektīvas energosistēmas, kas nodrošina ne tikai izmaksu ziņā optimālu kurināmā izmantošanu, bet arī visaugstāko iespējamo energoapgādes drošību.

Domājot sistēmiski - tā tiek radītas holistiskas, nākotnei drošas enerģētikas koncepcijas.

Vienlaicīga elektroenerģijas un siltuma ražošana, siltuma atkritumu izmantošana, apkure un dzesēšana ar vienu sistēmu - Viessmann vienmēr iegūst priekšstatu par kopējo enerģijas situāciju objektā. Tādējādi mēs varam piedāvāt individuāli pielāgotus risinājumus, kas ir priekšzīmīgi no enerģijas un vides līdzsvara viedokļa.

Viessmann apkures sistēmas var ērti vadīt, izmantojot planšetdatoru vai datoru

Efektīva enerģijas pārvaldība ietver arī vienkāršu vadību. Vitotronic vadības sistēma ar komunikācijas iespējām ir elektroniska vadības sistēma, kas nodrošina ekonomisku un uzticamu apkures sistēmas darbību. Pateicoties Viessmann, viss ir kontrolējams.

Jūsu priekšrocības ar Viessmann individuāli pielāgotu apkures sistēmu

Koncepcija, kas pielāgota jūsu viesnīcas siltumapgādes vajadzībām: Vitobloc 200_EM-401 koģenerācijas iekārta
  • Augsta darbības uzticamība: Visi komponenti ir optimāli saskaņoti viens ar otru, lai nodrošinātu ilgstošu un uzticamu darbību.
  • Energoefektivitāte: izmaksu samazināšana, labāk izmantojot patērēto enerģiju.
  • Papildu dzesēšanas funkcija: dabiska dzesēšana ar siltumsūkni ideālam telpas klimatam jebkurā gadalaikā.
  • Pašģenerējoša elektroapgāde: ekonomiskai elektroenerģijas izmaksu optimizācijai.
  • Uzlabots aprites cikla novērtējums:CO2 samazināšana kā konkurences priekšrocība

Ja jums līdzās ir pareizais partneris, daudzas lietas ir vienkāršākas.

Mēs pārbaudām jūsu enerģijas vajadzības un parādām jums dažādus veidus, kā efektīvi, ilgtspējīgi un ilgtspējīgi izmantot ievadīto enerģiju, kā to spēj tikai patiesi visaptverošs piegādātājs. Pēc tam mēs ieteiksim partneri, kas ir ideāli piemērots tieši jums. Patiess speciālists, kas pārzina viesmīlības nozares prasības un kas jūsu pieprasītajai siltumapgādei sniedz plašu pieredzi.

Tāpēc izmantojiet mūsu bezmaksas ekspertu konsultācijas.

  1. Sazinieties ar mums un norunājiet tikšanos ar kādu no mūsu viesnīcu nozares speciālistiem.
  2. Mēs atbrauksim pie jums un veltīsim laiku, lai izanalizētu jūsu pašreizējo situāciju un prasības attiecībā uz siltumenerģijas un enerģijas pieprasījumu.
  3. Mēs jums parādīsim, kur un kā jūsu sistēmu var uzlabot, kādi ir potenciālie ietaupījumi un kā varētu izskatīties risinājums, kas būtu piemērots nākotnē.
  4. Mēs atradīsim jums piemērotu partneri, kas profesionāli veiks jūsu modernizāciju un nodrošinās jums uzticamu un izmaksu ziņā pamatotu atbalstu.

Atsauces

Tālāk sniegtās atsauces ilustrē, kā Viessmann pielāgotie risinājumi tiek izmantoti viesnīcu un viesmīlības nozarē.

Chalet ciemats Priesteregg, Leogang: Atpūtas kūrorts ar ļoti inovatīviem siltuma avotiem

Eko kūrorta kalnu ciemats Priesteregg, Leogang. Attēls: © Günter Standl (www.guenterstandl.de)

Greznajā Priesteregg kūrortā Leogangā, Austrijā, var baudīt patīkamas brīvdienas ar tīru sirdsapziņu. Tas ir tāpēc, ka, paplašinot vasarnīcu ciematu, kurā ir arī labsajūtas zona, tika panāktaCO2 neitrāla darbība. Tam pamatā ir inovatīva apkures un gaisa kondicionēšanas tehnoloģija, kas inteliģenti apvieno dažādas paaudzes tehnoloģijas un vada tās tā, lai nodrošinātu ekoloģiski un ekonomiski optimālu darbību.

Enerģijas piegādātāji ir tādi klasiski komponenti kā saules gaisma, ģeotermālā enerģija, biomasa un biogāze. Turklāt no karsto vannu un baseinu notekūdeņiem iegūtais atlikuma siltums tiek iegūts, izmantojot siltumsūkņus, un novadīts atpakaļ sistēmā. Dzelzs enerģijas akumulācijas tvertnē ziemas apkures sezonā ar siltumsūkņa palīdzību enerģija tiek iegūta no kristāldzidra ūdens, līdz tas ir apledojis. Pēc apkures perioda dzelzs enerģijas akumulācijas tvertnē pieejamais ledus gabals tiek ilgtspējīgi izmantots, lai vasarā atdzesētu telpas.

Viesnīca Parador, Alcalá de Henares, Spānija: vēsturiskais šarms un mūsdienu viesnīcas komforts.

Spānijas Parador viesnīcas ir stilīgas viesnīcas, kas ne tikai parasti atrodas vēsturiski nozīmīgās vietās, bet bieži vien arī pašas ir izvietotas vēsturiskās ēkās. Lielisks piemērs ir Parador viesnīca Alkalā de Henaresā, Spānijā. Šeit divi Vitocrossal 300 gāzes kondensācijas katli nodrošina efektīvu siltumapgādi. Sadzīves karsto ūdeni nodrošina 80 vakuuma cauruļu kolektori Vitosol 200-TM, ko pīķa stundās papildina zemas temperatūras katls Vitoplex 300.

Ideāla vieta atpūtai un relaksācijai: Lagorai Alpine Resort & Spa, Itālijā.

Lagorai Alpine Resort & Spa atrodas nomaļā vietā ar skatu uz Fiemmes ieleju netālu no Cavalese. Šeit nav grūti justies kā mājās un harmonijā ar dabu. To garantē arī Vitoflex 300-RF malkas katls, kas nodrošina patīkamu, mājīgu siltumu numuros un spa. Pilnībā automātiskā malkas katla ar rotācijas sadegšanu jauda ir 400 kilovati, un to var barot ar granulām, šķeldu vai skaidām.

Viesnīca Edelweiß, Tel, Dienvidtirolē, Itālijā: pilna uzmanība detaļām un greznas mājas ērtības atpūtai.

Ģimenes pārvaldītajā Alphotel Edelweiß zemas temperatūras katls Vitoplex 300 apgādā 54 premium klases numurus un labsajūtas oāzi, kā arī iekštelpu baseinu ar siltumenerģiju un karsto ūdeni.

Viesnīca Pegasos, Kemerā, Turcijā: lieliskas peldvietas un labsajūtas iespējas vairāk nekā 700 numuriem.

Kāda gan būtu atpūtas viesnīca bez baseina un Turcijas viesnīca bez hamama? Vitorond 200 zemas temperatūras čuguna katls droši nodrošina viesnīcas kompleksu ar nepieciešamo siltumenerģiju.

Victor's Residenz-Hotel, Sārbriukena, Vācija: Franču šarms un vācu mājīgums.

Kopumā 45 jaudīgi Vitosol plakanie kolektori karstā ūdens apgādei ir ideāls papildinājums apkures sistēmai, ko veido divi gāzes kondensācijas katli.

Kā mēs varam jums palīdzēt?

Mūsu eksperti jums palīdzēs izvēlēties piemērotu apkures sistēmu jums.

Atrast ekspertu padomi