Tvaika katli rūpnieciskiem lietojumiem

Pieprasīt bezmaksas konsultāciju

Energoefektīva un tīra tvaika padeve, kā arī augsta darbības uzticamība un iekārtu pieejamība ir būtiskas prasības ražošanas iekārtām un rūpniecības uzņēmumiem. Lai izstrādātu pieprasījumam atbilstošas katlumājas koncepcijas, jāņem vērā individuālās prasības attiecībā uz individuāli pielāgotiem sistēmu risinājumiem. Tādēļ ir nepieciešamas ekspertu konsultācijas, visaptverošs pakalpojumu klāsts un produkti, kas nodrošina rentablu un nākotnes prasībām atbilstošu tvaika ražošanu.

Plaša pieredze nodrošina izcilu kvalitāti

Vitomax tvaika katlu konstrukcija un konfigurācija ļauj tiem vislabāk izpildīt šīs prasības. Pateicoties daudzajām Vitomax tvaika katliem raksturīgajām īpašībām, kā arī mūsu plašajai pieredzei lielu rūpniecisku/komerciālu katlu ražošanā, mēs varam nodrošināt izcilu kvalitāti, nemainīgi augstu darbības uzticamības līmeni un ilgu kalpošanas laiku. Mūsu rūpniecisko/komerciālo katlu komandas eksperti strādā kopā ar klientu un vietējiem partneriem, lai izstrādātu sistēmu, kas var darboties ar maksimālu efektivitāti un vienlaikus ir īpaši pielāgota klienta vajadzībām.

Perfekti saskaņota sistēmas tehnoloģija

Viessmann plašais produktu klāsts ietver zemspiediena un augstspiediena tvaika katlus līdz 31,5 t/h, kā arī utilizācijas siltuma katlus augstspiediena tvaikam. Sortimentā ietilpst arī viss, kas nepieciešams pilnīgai energosistēmai, piemēram, perfekti saskaņota sistēmas tehnoloģija instrumentācijai un vadībai, sadegšanas sistēmas, ūdens attīrīšanas sistēmas, padeves ūdens tvertnes, dūmvadu sistēmas, siltuma atgūšanas sistēmas un ūdens analīzes.

Viessmann rūpniecisko/komerciālo katlu tehnoloģijas izceļas ar kvalitāti, efektivitāti, ilgtspēju un servisu!

Līdz 100 % ūdeņraža

Ķīmiskajās operācijās, piemēram, hlora ražošanā un citos rūpnieciskos procesos, lielākā daļa ūdeņraža gāzes netiek izmantota un nonāk atmosfērā. Vitomax katli, kas ar atbilstošu degli var darboties ar 100 % ūdeņradi, piedāvā rentablu un efektīvu risinājumu. Tajā pašā laikā tiek novērsts liels daudzums klimatam kaitīgā CO₂.

Inovatīvs dizains un ražošanas metodes nodrošina augstu kvalitāti

Viessmann rūpniecisko/komerciālo katlu ražošana notiek Mittenvaldē pie Berlīnes. Mūsu inženiertehniskie speciālisti tur garantē individuālas konsultācijas un apstrādi katrai sistēmai. Līdztekus rūpniecisko/komerciālo apkures katlu ražošanai ar modernām ražošanas sistēmām šajā rūpnīcā ir arī sava pētniecības un attīstības nodaļa. Piemēram, izmantojot galīgo elementu aprēķinu metodes, tiek analizētas spriedzes un optimizēti cauruļu izkārtojumi un metinātie savienojumi. Šāda veida pētījumi atbalsta un nodrošina projektēšanu saskaņā ar attiecīgajiem noteikumiem.

Viessmann ražošanas tehnoloģija atbilst visu valstu spēkā esošo noteikumu un normatīvo aktu prasībām. Turklāt mums ir augsti standarti attiecībā uz izmantotajiem materiāliem un to apstrādi. Papildus normatīvajiem aktiem metināšanas darbiniekiem ir jābūt īpašai kvalifikācijai. Mēs slēdzam līgumus ar piegādātājiem, lai nodrošinātu, ka pielaides un materiālu īpašības ir vēl precīzākas par standartos noteikto minimālo līmeni.

Zemas spriedzes konstrukcija ilgam kalpošanas laikam

Viessmann rūpniecisko/komerciālo katlu zemas spriedzes, vietu taupoša konstrukcija, kas izveidota jau projektēšanas posmā, jau agrīnā posmā liek pamatus produkta ilgam kalpošanas laikam. Īpašas iezīmes, piemēram, pēc izvēles pieejamais nodilumizturīgais degļa ieejas punkts, vēlāk veicina ietaupījumus ekspluatācijas laikā.

Stingri ražošanas un pārbaudes procesi

Automatizēti ražošanas procesi, izvairīšanās no metināšanas ierobežotos apstākļos un īpaša metinājuma šuvju sagatavošana ir tikai daži piemēri rūpēm, ko mēs veltām, lai iegūtu perfektu izstrādājumu. Visstingrākās kvalitātes pārbaudes visā ražošanas procesā nodrošina, ka katrs katls atbilst mūsu augstajiem produktu kvalitātes standartiem. Saskaņā ar valstī spēkā esošajiem noteikumiem metinājuma šuves tiek pārbaudītas ar ultraskaņas un rentgena metodēm, izslēdzot pat vismazākos defektus. Svarīga loma šeit ir arī Viessmann augstajai vides aizsardzības izpratnei un notiekošajam digitalizācijas procesam. Izmantojot digitālos rentgena attēlus, vairs nav nepieciešamas ķīmiskās vielas, ko agrāk izmantoja rentgena filmu attīstīšanai. Vajadzības gadījumā klients var piekļūt attēliem tiešsaistē.

Augstākā kvalitāte, izmantojot atlasītus piegādātājus

Viessmann sadarbojas tikai ar uzticamiem ražotājiem, kas atbilst augstiem kvalitātes standartiem. Tas nodrošina visu sistēmas komponentu nemainīgi uzticamu kvalitāti.

Efektivitāte un ilgtspējība

Perfekti saskaņots produktu klāsts ir priekšnoteikums efektīvai un ekonomiskai sistēmas darbībai. Viessmann lielu nozīmi piešķir arī vides atbildībai un ilgtspējai.

Augsta efektivitāte

Viessmann rūpnieciskos/komerciālos katlus var aprīkot ar integrētiem vai ārējiem siltummaiņiem, lai palielinātu to efektivitāti. Tajos tiek izmantots izlietotais siltums, ko var izmantot, piemēram, karstā ūdens vai sadegšanas gaisa priekšsildīšanai. Siltumiekārtas, sākot ar maisīšanas dzesētājiem un TDS paplašinātājiem un beidzot ar tvaika dzesētājiem, pārvērš izlietoto siltumu sistēmā izmantojamā enerģijā. Tas samazina degvielas izmaksas un aizsargā vidi.

Inteliģentas vadības ierīces palīdz katrai sistēmai darboties dzīvotspējīgi un efektīvi, izmantojot tīklu un sistēmas pārvaldību. Izmērīto vērtību un patēriņa rādītāju analīze un novērtēšana nodrošina optimālu un efektīvu darbību.

Videi draudzīgs un ilgtspējīgs

Deglis ar zemu NOx līmeni īpaši zemām emisijām

Vitomax HS augstspiediena tvaika katli atbilst visām tīrās sadegšanas prasībām. Gāzes režīmā NOx emisijas ir mazākas par 70 mg/Nm³; šķidrā kurināmā režīmā - mazākas par 150 mg/Nm³. Efektīvas katlu un dažādu degļu marku kombinācijas var vēl vairāk optimizēt, izmantojot O₂ un ātruma regulētājus.

Pat līdz 100 % ūdeņraža sadedzināšana mūsu Vitomax HS nerada problēmas - tas nozīmē, ka var samazināt citu siltumnīcefekta gāzu, piemēram, CO₂, daudzumu.

Agrīna konsultācija un uzticams serviss

Ieguldījums rūpnieciskā/komerciālā katlā parasti ir daļa no lielāka projekta, piemēram, jaunas katlumājas celtniecība vai nepārtraukta darbība modernizācijas pasākumu laikā, nomainot katlu. Neatkarīgi no situācijas, Viessmann eksperti ir gatavi sniegt nepieciešamo palīdzību projektēšanas un plānošanas jomā jau agrīnā posmā.

Klientu vajadzību apzināšana un apmierināšana

Mūsu inženieru un pārdošanas komandu plašā pieredze ir galvenais, lai noteiktu nepieciešamos pasākumus un izstrādātu klientam piemērotu sistēmu. Profesionāls atbalsts visos projekta posmos ir pašsaprotams. Tā rezultātā tiek izstrādāti īpaši pielāgoti risinājumi, izmantojot modulārus produktus un pareizi izvēloties piemērotas papildu funkcijas un aprīkojumu.

Klientu apmierinātība ir mūsu galvenā prioritāte!

Arī pēc nodošanas ekspluatācijā Viessmann nodrošina palīdzību visu diennakti - gan attālinātas piekļuves veidā, gan mūsu pašu servisa inženieru vizītes veidā. Klientu apmierinātība ir mūsu galvenā prioritāte!

Vitomax katla transportēšanai ir nepieciešamas plašas loģistikas zināšanas.

Tvaika katli

Viessmann plašais produktu un pakalpojumu klāsts ietver zemspiediena un augstspiediena tvaika katlus līdz 31,5 t/h, utilizācijas siltuma katlus augstspiediena tvaikam un jaudīgas tvaika katlu sistēmas līdz 70 t/h. Sortimentā ietilpst arī viss, kas nepieciešams pilnīgai energosistēmai, piemēram, perfekti saskaņotas sistēmas tehnoloģijas instrumentācijai un vadībai, sadedzināšanas sistēmas, ūdens attīrīšanas sistēmas, padeves ūdens tvertnes, dūmvadu sistēmas, siltuma atgūšanas sistēmas un ūdens analīzes.

Kā mēs varam jums palīdzēt?

Mūsu eksperti jums palīdzēs izvēlēties piemērotu apkures sistēmu jums.

Atrast ekspertu padomi