Inteliģentās tehnoloģijas un pakalpojumi

Pieprasīt bezmaksas konsultāciju
Viessmann Vitodens 050-W - vadība ar ViCare lietotni

Efektīvi izmantojiet enerģiju un vienlaikus palieliniet komfortu. Viessmann inteliģentās tehnoloģijas ļauj to panākt. Tās nevainojami savieno produktus, digitālos pakalpojumus un tajos ietilpstošās energopārvaldības sistēmas, pat ārpus uzņēmuma produktu klāsta. Tas padara Viessmann par viedo risinājumu sniedzēju gan galapatērētājiem, gan partneriem, kas atvieglo ikdienas dzīvi un vienlaikus palīdz noteikt un izmantot potenciālos ietaupījumus. Tie ir galvenie punkti, lai sasniegtu mūsu mērķi - veidot dzīves telpu nākamajām paaudzēm.

Apkures sistēmas integrēšana viedajā mājoklī

Ēkas pakalpojumu inteliģentai savienošanai tīklā ir daudz priekšrocību. Automatizēti procesi un vadība, izmantojot viedtālruni vai planšetdatoru, ievērojami palielina ērtības. Viedā māja piedāvā arī enerģijas taupīšanas potenciālu. Šis potenciāls ir īpaši liels, ja runa ir par apkures tehnoloģijām. Tas ir tāpēc, ka ievērojama daļa mājsaimniecības enerģijas patēriņa ir saistīta ar siltuma ražošanu. Viessmann modernās apkures sistēmas ir izstrādātas izmantošanai viedā mājoklī. Tās var vadīt, izmantojot lietotni, iestatīt energotaupības režīmus un informēt iedzīvotājus un tirgotājus par tehnisko stāvokli.

Viessmann lietotnes lietotājiem un partneriem

Ir pagājuši tie laiki, kad istabas temperatūra bija jāiestata pie termostatiskā radiatora vārsta. Ar Viessmann lietotnēm iespējams neatkarīgi no pašreizējās atrašanās vietas kontrolēt visu apkures sistēmu - vai tā būtu mājsaimniecības sistēma mājoklī, vai kaut kas sarežģītāks. Un ne tikai sistēmu īpašnieki var gūt labumu no tādām lietotnēm kā ViCare. Viessmann ir izstrādājis arī inteliģentas lietotnes partneriem, kas atvieglo ikdienas darbu. Piemēram, lietotne ViGuide ļauj veikt noteiktu parametru apkopi un regulēšanu attālināti, tādējādi novēršot nepieciešamību pēc laikietilpīgām vizītēm uz vietas.

Lielāka efektivitāte ar enerģijas pārvaldību

Viessmann Energy Management ļauj reāllaikā sekot līdzi enerģijas plūsmām mājoklī. Tas nozīmē, ka elektrisko un siltumenerģijas sistēmu īpašnieki var sekot līdzi savai elektroenerģijas ražošanai un patēriņam. Tas ļauj vieglāk atklāt un izmantot optimizētas darbības potenciālu. Enerģijas pārvaldība ir pieejama, izmantojot Viessmann ViCare lietotni. Lietotnē lietotājam tiek parādīta tāda informācija kā pašreizējais pašpietiekamības un pašpatēriņa rādījums, kā arī tas, cik daudzCO2 energosistēma saražo un ietaupa.

Viessmann One Base

One Base ļauj visas Viessmann sistēmas un Smart Home risinājumus bez problēmām savienot, veidojot vienotu klimata un enerģijas risinājumu. Bez problēmām iespējama arī turpmāka paplašināšana, piemēram, integrējot papildu produktus, digitālos Viessmann pakalpojumus vai modernizācijas. Tas padara One Base īpaši drošu un ērtu nākotnē. Vadība ir vienkārša, izmantojot ViCare lietotni. Var izmantot arī balss palīgus, piemēram, Amazon Alexa.

Risinājumi viedo māju izstrādātājiem

Viessmann API (lietojumprogrammu saskarne) ļauj gala lietotājiem un dažādu nozaru uzņēmumiem piekļūt plašam Viessmann apkures sistēmu datu klāstam, lai izstrādātu savus viedo māju risinājumus vai integrētu tos trešo pušu programmās.

Izmantojot mūsu API, izstrādātāji var radīt risinājumus, kas palielina komfortu un labsajūtu, vienlaikus palīdzot radīt nākotnes dzīves telpu. Šo datu pieejamības nodrošināšana mūsu klientiem un partneriem pastiprina Viessmann devīzi "līdzradīšana".

Kā mēs varam jums palīdzēt?

Mūsu eksperti jums palīdzēs izvēlēties piemērotu apkures sistēmu jums.

Atrast ekspertu padomi