Viessmann integrēto risinājumu klāsts

Pieprasīt ekspertu konsultāciju

Viessmann izaicinājums ir arī digitalizācija un pāreja enerģētikas jomā. Tomēr vienlaikus tās ir arī lielākās iespējas mūsu uzņēmuma vairāk nekā 100 gadu ilgajā vēsturē. Viens ir skaidrs - kopā ar saviem partneriem mēs tās izmantosim maksimāli efektīvi. Šim nolūkam mēs esam veikuši visaptverošu stratēģisku pārkārtošanu. Izšķirošākās pārmaiņas: Viessmann no tīra apkures tehnikas ražotāja ir kļuvis par risinājumu sniedzēju visai dzīves telpai - gan ēkas iekšpusē, gan ārpusē.

"Mēs veidojam dzīves telpu nākamajām paaudzēm." Šis moto nozīmē, ka mēs uzņemamies atbildību par nākamo paaudžu dzīves telpu - par ērtu mājokli, par kopdzīvi kopienās un pilsētās un par mūsu planētas saglabāšanu. Pirmkārt, tas atbilst tam, kā mēs kā ģimenes uzņēmums uztveram savas vērtības. No otras puses, tā ir pārliecinoša nepieciešamība tikt galā ar digitalizāciju un enerģētikas pāreju.

Viessmann integrētais risinājumu klāsts ir būtisks šim jaunajam skatījumam, jo mēs nevainojami apvienojam produktus, digitālos pakalpojumus un visus papildinājumus. Tomēr vissvarīgākais ir tas, ka mūsu risinājumi apvieno Viessmann pagātni un nākotni vienā skaidrā struktūrā.

Viessmann integrēto risinājumu klāsts

* ViShare Energy Community operators un līgumpartneris ir Energy Market Solutions GmbH (EMS), kas ir Viessmann grupas meitasuzņēmums.

Produkti un sistēmas

Šis jaunais piedāvājums balstās uz plašāko produktu un sistēmu klāstu mūsu nozarē. Siltums, enerģija, ventilācija - šodien Viessmann izmanto visus enerģijas avotus un tehnoloģijas, lai radītu ērtas un energoefektīvas mājas. Sākot no klasiskās sadedzināšanas tehnoloģijas līdz kombinētai siltuma un elektroenerģijas ražošanai un beidzot ar saules enerģijas izmantošanu. Tas ir tas, ko mēs esam pieraduši darīt. Mēs esam guvuši panākumus jau gadu desmitiem. Un tieši šeit mēs turpināsim paplašināt savu risinājumu portfeli arī turpmākajos gados.

Ja paskatāmies uz klimata pārmaiņu un gaisa piesārņojuma līmeni, kas jau šobrīd ir pasaulē, kļūst skaidrs: dzesēšana un gaisa attīrīšana kļūst arvien svarīgāka - dažos gadījumos pat vitāli svarīga - biotopos visā pasaulē. Mēs jau esam izstrādājuši risinājumus arī šim jautājumam - efektīvas dzesēšanas un mehāniskās ventilācijas sistēmas - un veiksmīgi ieviesuši tos tirgū.

Produkti un sistēmas ir mūsu izcelsme. Taču tieši tīklošana ir tas, kas būtiski mainīs to izmantošanu un turpmāko attīstību turpmākajos gados. Katru Viessmann ierīci būs iespējams modernizēt, tāpēc tā ekspluatācijas laikā arvien labāk pielāgosies iedzīvotāju vajadzībām, kā arī noteiks jaunus komforta un klimata aizsardzības standartus.

Video: Jauna pieeja energopārvaldībai

Savienojamība un platformas

Priekšnoteikums ir interneta pieslēgums. Mūsu integrētajā risinājumu klāstā to nodrošina pareizās platformas un savienojamība. Papildus Vitoconnect un Vitocontrol sistēmas vadības iekārtām tas ietver arī wibutler platformas pakalpojumu. Tas ir saderīgs ar visiem mājās izplatītajiem bezvadu standartiem un tādējādi savieno ne tikai Viessmann ierīces savā starpā, bet arī visus papildu viedās mājas produktus. Izmantojot wibutler, mūsu pārbaudītā Viessmann tehnoloģija, kas ir mūsu vairāk nekā 100 gadus senais mantojums, kļūst par daļu no digitālās ekosistēmas. Tā ir iespēju pilna pasaule, kurā mēs pastāvīgi atbalstīsim savus partnerus un klientus ar jauniem risinājumiem viņu dzīves telpām.

Digitālie pakalpojumi

Digitālie pakalpojumi papildina produktu un platformu klāstu. Tie palīdz lietotājiem kontrolēt savas sistēmas, bet tirdzniecības partneriem - nodot tās ekspluatācijā un apkalpot. Piemēram, ViCare lietotne ļauj ikvienam sistēmas īpašniekam ērti iestatīt ideālo telpas klimatu, izmantojot viedtālruni. ViGuide ir izstrādāta, lai sniegtu tiešsaistes atbalstu tirdzniecības partneriem un nodrošinātu vienkāršu, ātru un drošu nodošanu ekspluatācijā.

Kā mēs varam jums palīdzēt?

Mūsu eksperti jums palīdzēs izvēlēties piemērotu apkures sistēmu jums.

Atrast ekspertu padomi