Atrodiet pareizo Viessmann partneri uzstādīšanai, apkopei un konsultācijām savā reģionā!

Jūsu vietējais Viessmann partneris var sniegt jums bezmaksas, nesaistošas, individuālas konsultācijas. Vai meklējat Viessmann tirdzniecības partneri savā reģionā? Vienkārši ievadiet savu adresi sadaļā "Vietējais partneris", izvēlieties apkures speciālistu kā tirdzniecības partneri un pēc tam noklikšķiniet uz "Sākt meklēšanu". Pēc tam Jūs saņemsiet Viessmann partneru pārskatu ar adresi, tālruni, interneta/ e-pasta adresi un maršruta plānošanu.

Taču ne vienmēr ir jāmeklē tieši apkures pakalpojumu sniedzējs. Pie mums Jūs varat atrast Viessmann speciālistu arī citos jautājumos: piem: fotopaneļu montāžas firmas un projektētājus.

Mūsu apkures sistēmu uzstādīšanas, apkopes un apkalpošanas speciālisti

Papildus vispusīgām konsultācijām apkures pakalpojumu sniedzēji piedāvā arī Viessmann apkures sistēmu pārdošanu un uzstādīšanu. Viens no mūsu   partneru sniegtajiem pakalpojumiem ir arī klientu apkalpošana, kas sniedzas tālāk par uzstādīšanu un ietver arī remontu un regulāru apkopi. Apkures darbu veicēji pie mums tiek pastāvīgi apmācīti, tāpēc viņi pārzina produktus un to jauninājumus. Ja jums rodas jautājumi par precīzām uzstādīšanas un citu piederumu cenām, lūdzu, sazinieties ar saviem apkures darbu veicējiem, jo tikai viņi zinās apstākļus uz vietas.

Vietējie tirdzniecības partneri

Ievadiet savu pasta indeksu, lai atrastu pieredzējušu Viessmann tirdzniecības partneri jūsu tuvumā

Plašs Viessmann tirdzniecības partneru piedāvāto pakalpojumu klāsts

Ir daudzi iemesli, kāpēc meklēt apkures pakalpojumu sniedzēju. Varbūt jūs būvējat ēku un vēlaties efektīvu apkures sistēmu, kas ir rūpīgi pielāgota ēkai un siltuma pieprasījumam? Vai varbūt esat pamanījis, cik strauji pēdējos gados ir pieaugušas apkures izmaksas? Tas ne vienmēr ir saistīts ar gāzes vai naftas sadārdzināšanos; iemesls var būt arī pati novecojusī apkures sistēma. Varbūt apkures sistēma jums ir pastāvīgi jāatgaiso vai arī tā rada dīvainus trokšņus? Tādā gadījumā jums vajadzētu izsaukt apkures darbu veicēju. Šis cilvēks var pārbaudīt, kas nav kārtībā, un vai nu veikt atbilstošus regulējumus, vai arī veikt remontu.

Tāpēc mūsu Viessmann   partneru piedāvāto pakalpojumu un produktu klāsts ir daudzveidīgs:

  • individuālas konsultācijas bez pienākuma, pat uz vietas
  • konkrēts ieteikums, kādi enerģijas avoti jums ir vispiemērotākie: šķidrais kurināmais, gāze, saules enerģija, gaisa un ģeotermālā enerģija.
  • Informācija par dažādu enerģijas avotu ekonomiskām kombinācijām
  • Jūsu apkures darbu veicēja veikta dūmvada pārbaude, konsultējoties ar dūmgāzu inspektoru, lai nodrošinātu tā turpmāku izmantojamību.
  • Jūsu mājsaimniecībai/īpašumam nepieciešamās siltumenerģijas/siltumenerģijas patēriņa aprēķins
  • Iespējamā apkures izmaksu ietaupījuma aprēķins pēc modernizācijas
  • Informācija par valsts subsīdijām jaunai apkures sistēmai, kā arī atbalsts subsīdiju pieprasīšanai.
  • Jaunās apkures sistēmas atmaksāšanās perioda aprēķināšana.
  • Ekspertu veikta apkope un rezerves daļu serviss
Kā mēs varam jums palīdzēt?

Mūsu eksperti jums palīdzēs izvēlēties piemērotu apkures sistēmu jums.

Atrast ekspertu padomi