Vitodens 100-W / 111-W: Par īpaši pievilcīgu cenu pie sienas stiprināma gāzes iekārta dzīvokļiem un privātmājām

Kompakti un efektīvi gāzes sienas kondensācijas katli ar īpaši pievilcīgu cenas / veiktspējas attiecību

Kā liels ražotājs ar daudzu gadu pieredzi sienu katlu ražošanā, mēs zinām, kas ir svarīgi. Jūs varat paļauties arī uz Viessmann izstrādājumu kvalitāti ar īpaši pievilcīgām cenām Vitodens 100-W un Vitodens 111-W (ar integrētu 46 litru nerūsējošā tērauda karstā ūdens akumulācijas tvertni). Tāpēc Viessmann sienas iekārtas nozīmē ne tikai inovatīvu tehnoloģiju un veiktspēju, bet īpaši uzticamību un izturību.

Pateicoties mūsdienīgajiem risinājumiem, sienas kondensācijas katls ļauj ietaupīt vietu un to var uzstādīt arī nelielās nišās. Piekļuve apkalpošanai no sāniem nav nepieciešama, visām iekārtām var viegli piekļūt no priekšpuses. Tas padara Vitodens sienas katlus ideāli piemērotus dzīvokļiem vai savrupmājām .


Aprīkots nākotnei

Tehnika dabasgāzes / ūdeņraža maisījumu izmantošanai ēku apsildīšanai jau pastāv un ir pieejama tirdzniecībā. Jaunākās paaudzes Vitodens 100 gāzes kondensācijas katli jau var darboties ar 20% ūdeņraža piemaisījumu. Tāpēc māju īpašnieki, kuri izvēlas šos modernos sienas katlus, jau būs lieliski sagatavoti nākotnes prasībām.

H2 READY

Vitodens 100-W/111-W – die intelligente Energiezentrale für höchste Ansprüche

Vitodens 100-W / 111-W - inteliģents enerģijas centrs visprasīgākajiem klientiem, pievilcīga modeļa veidā, pērļu baltā krāsā.

MatriX-Plus deglis: jūsu apkures sistēmas sirds

MatriX-Plus deglis var lepoties ar efektīvu un klusu darbību, kā arī ar zemu izmešu līmeni. Īpašā MatriX izstarotā virsma, kas izgatavota no nerūsējošā tērauda, ​​ir nejutīga pret augstām temperatūrām, nodrošinot augstu efektivitāti un ilgu degļa kalpošanas laiku.

Lambda Pro - samazina izmaksas

Automātiskā degšanas kvalitātes kontroles sistēma kompensē gāzes kvalitātes svārstības un palīdz uzturēt visaugstāko degšanas efektivitāti. Tas nozīmē tiešu ekspluatācijas izmaksu samazinājumu un nemainīgi augstu katla efektivitāti.

MatriX-Plus-Brenner: Das Herzstück Ihrer Heizung

Korrosionsbeständiger Inox-Radial-Wärmetauscher aus Edelstahl

Inox-Radial siltummainis, kas izgatavots no nerūsējošā tērauda - efektīvs un izturīgs

No nerūsējošā tērauda izgatavots korozijizturīgs siltummainis Inox-Radial ir Vitodens 100-W kondensācijas katla centrālais mezgls. Tas efektīvi pārvērš gāzes sadegšanas enerģiju siltumā praktiski bez zudumiem, ar augstu efektivitāti līdz 98%(Hs)/109%(Hi). Tas izceļas ar uzticamību un izturību, kas raksturīga augstas kvalitātes nerūsējošajam tēraudam.

10 gadu garantija

nerūsējošā tērauda siltummaiņiem šķidrā kurināmā/ gāzes kondensācijas katliem līdz 150 kW

Vienkārša darbība ar 7 segmentu displeju

Jaunās elektronikas platformas LCD ekrānu ar 7 segmentu displeju raksturo ļoti vienkārša un saprotama darbība un smalks dizains "melnā paneļa" optikā. Ērti var vadīt apkures sistēmas ar apkures loku ar maisītāju un(vai) tiešo apkures loku .

LCD-Display mit 7-Segment-Anzeige und Touch-Buttons

Integrierte WLAN-Schnittstelle – Wärmekomfort wird digital

Enerģijas taupīšana, komforts un drošība, izmantojot ViCare

Vitodens ar jauno elektronikas platformu ir integrēts WLAN interfeiss. Ja vēlaties, apkure tiek tieši savienota ar internetu. Izmantojot ViCare lietotni, apkures vadīšana ir ļoti vienkārša un intuitīva. Tā nosaka kursu digitālajiem pakalpojumiem un var būt kontaktā ar vietējo servisa firmu .

ViCare pēc pieprasījuma izmanto viedtālruņa GPS funkciju (pēc izvēles par maksu) un nosaka attālumu līdz apkures iekārtai. Ja tiek pārsniegti norādītie attālumi, telpas temperatūra tiek automātiski pazemināta. 


ViCare termostats lielākam komfortam un efektivitātei

Apkures sistēmu var paplašināt arī ar ViCare radiatoru un(vai) telpu termostatiem, tādējādi vēl vairāk palielinot apkures komfortu un efektivitāti.

ViCare Thermostat für mehr Komfort und Effizienz

Informācija par produktu Vitodens 100-W/Vitodens 111-W

Pārskats

Jauda (kW)
3,2 līdz 32 kW
Standarta lietderības koeficients
līdz 98% (Hs) / 109% (Hi)
Energoefektivitātes klase
energieeffizienklasse.png
A
Kurināmais
icon-gas.png
Dabasgāze, sašķidrinātā propāna gāze, 20% ūdeņraža piemaisījums
Pielietošanas joma
icon-wohngebaeude.png
Vienģimenes / rindu mājas, dzīvokļi . Jaunbūves un modernizācijas.
apkalpošana
Einfaches RGB
Vienkārša un intuitīva darbība, izmantojot LCD displeju ar 7 segmentu displeju un skārienpogām, kā arī mobilo ierīci. Iespējots ar internetu, pateicoties integrētajam WLAN interfeisam, lai nodrošinātu lielāku ērtību, enerģijas ietaupījumu un drošību ar ViCare mobilo aplikāciju.
Ūdens sildīšana
Vitodens 100-W ( ar atsevišku karstā ūdens tvertni (B1HF) vai iebūvētu karstā ūdens siltummaini (B1KF)). Vitodens 111-W ar integrētu 46 litru nerūsējošā tērauda karstā ūdens akumulācijas tvertni .
Citas funkcijas
MatriX-Plus deglis ar Lambda Pro sadegšanas kontroli pastāvīgi augstai efektivitātei un zemām emisijas vērtībām. Sertificēts ar 20% ūdeņraža saturu dabasgāzē. Iebūvēts Wi-Fi modulis .
Produktschnitt Gas-Brennwert-Wandgerät Vitodens 100-W (Typ B1HF)

  • Īpaši pievilcīga cenas / veiktspējas attiecība
  • Izturīgs un efektīvs, pateicoties Inox-Radial siltummaiņiem, kas izgatavoti no nerūsējošā tērauda
  • MatriX-Plus deglis ar Lambda Pro sadegšanas kontroli pastāvīgi augstai efektivitātei un zemām emisijas vērtībām
  • Vienkārša un intuitīva darbība, izmantojot LCD ekrānu ar 7 segmentu displeju un skārienpogām, kā arī izmantojot mobilo ierīci
  • Integrētais WLAN interfeiss un ViCare mobilā lietotne nodrošina vēl lielāku komfortu, drošību un enerģijas ietaupījumu
  • Sertificēts ar 20% ūdeņraža saturu dabasgāzē
  • Augsts karstā ūdens komforts, pateicoties integrētajai 46 litru nerūsējošā tērauda karstā ūdens akumulācijas tvertnei (Vitodens 111-W)