Bieži uzdotie jautājumi par Viessmann un Carrier partnerību

Atbildes uz klientu un partneru visbiežāk uzdotajiem jautājumiem.

20/11/2023

Paziņojums par Viessmann Climate Solutions un Carrier partnerību daudziem Viessmann risinājumu īpašniekiem un partneriem var radīt jautājumus - sākot ar sadarbības priekšvēsturi un beidzot ar tās ietekmi. Šajā rakstā esam apkopojuši atbildes uz visbiežāk uzdotajiem jautājumiem.

Plašāka informācija par partnerību atrodama mūsu paziņojumā presei.

Biežāk uzdotie jautājumi mūsu klientiem un partneriem

Apvienojot Viessmann Climate Solutions un Carrier, mēs kopīgi veidojam vienu no vadošajiem klimata risinājumu uzņēmumiem pasaulē.

Šajā apvienošanās procesā tradicionālais Viessmann zīmols saglabāsies nemainīgs.

Arī Viessmann atbildīgās kontaktpersonas arī turpmāk būs atbildīgas par attiecīgajiem jautājumiem.

Viessmann klimata risinājumu partneri un klienti gūs ievērojamu labumu no šīs jaunās partnerības:

  1. Paplašināsies produktu piedāvājums: Viessmann Climate Solutions integrētais premium klases piedāvājums tiks papildināts ar Carrier un tā apakšzīmolu elektrificētiem produktiem un pakalpojumiem, piemēram, dzesēšanas un ventilācijas risinājumiem, komerciāliem siltumsūkņiem, siltumsūkņiem gaiss-gaiss, gaisa kondicionieriem, kā arī digitāliem un pievienotās vērtības pakalpojumiem. Šī partnerība ievērojami paplašinās produktu klāstu, ko Viessmann Climate Solutions piedāvās vidējā un ilgtermiņā.

  2. Viessmann Climate Solutions iegūst labāku piekļuvi piegādātājiem, izmantojot Carrier globālo tīklu. Tas nozīmē, ka vidējā termiņā mēs varam nodrošināt saviem partneriem un klientiem īsākus piegādes termiņus. Produktus varēs piegādāt un uzstādīt ātrāk, un gaidīšanas laiks būs ievērojami īsāks. Tā kā laiks no pabeigšanas līdz uzstādīšanai ir ievērojami īsāks, mēs tādējādi varam arī daudz ātrāk veicināt visa ēku fonda dekarbonizāciju.

    Partnerības ar Carrier mērķis ir būtiski veicināt pāreju uz siltumapgādi Vācijā un visā pasaulē, jo īpaši palielinot jaudu.

Viessmann Climate Solutions galvenā mītne arī turpmāk atradīsies Allendorfā (Ederā), Vācijā. Arī ražošana Vācijā saglabāsies. Siltumsūkņi arī turpmāk tiks ražoti Eiropā un paredzēti Eiropai. Uzņēmumu turpinās vadīt pašreizējā Viessmann Climate Solutions valde un vadības komanda, ko vadīs izpilddirektors Tomass Heims (Thomas Heim), tādējādi nodrošinot nepārtrauktību. Vienlaikus Viessmann Climate Solutions integrētais premium klases piedāvājums tiks papildināts ar Carrier produktiem un pakalpojumiem. Tas ievērojami paplašinās produktu piedāvājumu.

Viessmann grupa joprojām ir neatkarīgs ģimenes uzņēmums, kas pilnībā pieder uzņēmīgajai Viessmann ģimenei. Darījums ir daļēja Klimata risinājumu biznesa vienības pārdošana. Klimata risinājumu biznesa vienības apvienošana ar Carrier neietekmē visas pārējās Viessmann grupas darbības un uzņēmējdarbības jomas.

Viessmann ģimene turpinās savu uzņēmējdarbību. Mērķis ir vēl spēcīgāk un ārpus Climate Solution uzņēmējdarbības virziena ievērot misijas paziņojumu "Veidojot dzīves telpu nākamajām paaudzēm". Tā uzmanības centrā irCO2 emisiju novēršanas,CO2 samazināšanas unCO2 uztveršanas darbības. Uzņēmums turpinās tās paplašināt.

Pirmkārt, nekas nemainīsies: Mūsu montāžas un tirdzniecības partneru, kā arī klientu kontaktpersonas paliks nemainīgas - tās arī turpmāk būs pieejamas mūsu partneriem un klientiem ierastajā kvalitātē.

Partnerība arī nemaina esošo līgumu spēkā esamību un neietekmē pašreizējos piegādes procesus. Jau esošie un daļēji piegādātie pasūtījumi turpinās tikt piegādāti, un jaunus pasūtījumus var iesniegt kā parasti.

Protams, mēs turpināsim pildīt savus garantijas solījumus un nodrošināsim nemainīgu rezerves daļu piegādi.

Turklāt mūsu montāžas un tirdzniecības partneru kontaktpersonas paliks nemainīgas - tās arī turpmāk būs pieejamas mūsu partneriem ierastajā kvalitātē.

Carrier sagaida ievērojamu izaugsmi Eiropā klimata risinājumu jomā dzīvojamo un komerciālo ēku segmentos. Pēc darījuma pabeigšanas Viessmann klimata risinājumi kļūs par galveno Carrier izaugsmes stratēģijas virzītājspēku Eiropā. Tas nozīmē, ka Vācijas, Austrijas un Šveices tirgi ir aktuālāki nekā jebkad agrāk.

Sadarbība ar Carrier nemaina esošo līgumu spēkā esamību un neietekmē pašreizējos piegādes procesus, garantiju un apkalpošanu. Iesniegtie pasūtījumi un daļēji piegādātie pasūtījumi turpinās tikt nosūtīti kā parasti, jaunus pasūtījumus var iesniegt kā parasti.

Eiropas siltumsūkņus uz ASV nav plānots eksportēt. Siltumsūkņi tiek ražoti Eiropā un paredzēti Eiropai. Pateicoties partnerībai ar Carrier, mēs varēsim palielināt siltumsūkņu ražošanas jaudu un tādējādi būtiski veicināt globālo apkures pāreju Vācijā un visā pasaulē. Mēs varēsim ražot vairāk un ātrāk, un tādējādi spēsim piegādāt labāk un ātrāk.

Nē, gluži pretēji: Viessmann cita starpā daudz vairāk pievērsīsies risinājumiem, produktiem un pakalpojumiem, kas saistīti ar klimata aizsardzību unCO2 samazināšanu,CO2 uztveršanu un aizvākšanu, kā arīCO2 optimizāciju. Mūsu augstākās kvalitātes produktu kvalitātes standarts joprojām ir augsts - un Carrier stāv aiz šī solījuma.

Globālo pāreju uz enerģētiku var sekmīgi pārvarēt tikai tad, ja uzņēmumi domā, rīkojas un sadarbojas globāli. Apvienojot spēkus ar Carrier, mēs savu ieguldījumu būvniecības nozares dekarbonizācijā virzām nākamajā līmenī - ar lielāku nozīmi un sasniedzamību globālā mērogā.

Partnerības ar Carrier mērķis ir nodrošināt labākus un ātrākus rezultātus, jo īpaši palielinot siltumsūkņu ražošanas jaudu, tādējādi ievērojami veicinot pāreju uz siltumapgādi Vācijā. Turklāt starptautiskās partnerības rezultātā mūsu klientiem tiks piedāvāts plašāks risinājumu portfelis.

Kopējais rezultāts ir šāds: Partnerība ar Carrier vēl vairāk stiprinās Viessmann Climate Solutions 10 700 ģimenes locekļus kā veicinātājus, ļaujot tiem vēl vairāk un ātrāk sekmēt veiksmīgu pāreju uz enerģiju ēkās Vācijā un Eiropā.

Viessmann Climate Solutions SE apvienošana ar Carrier Global Corporation neietekmē iepriekšējās datu aizsardzības saistības, kas noteiktas attiecīgajos paziņojumos par privātumu. Jo īpaši netiks veikta potenciālo potenciālo klientu, klientu vai lietotāju datu nodošana nākamajiem saistītajiem uzņēmumiem vai mātesuzņēmumam ASV vai citās, arī Eiropas valstīs - bez iepriekšējas datu aizsardzības pārbaudes un visu tam nepieciešamo juridisko prasību izpildes. Atkarībā no mērķiem un saņēmējiem ir nepieciešami šādi pasākumi: atbilstoši līgumi par vienkāršu pārbaudi / datu pārsūtīšanu / apstrādi no/uz/uz ES/ASV vai trešām valstīm, kā arī uzņēmumiem, kas atrodas ES, atbilstoša informācijas sniegšanas pienākumu izpilde un, visbeidzot, bet ne mazāk svarīgi, Eiropas likumdevēja noteikto datu subjektu papildu tiesību izpilde.

Kā mēs varam jums palīdzēt?

Mūsu eksperti jums palīdzēs izvēlēties piemērotu apkures sistēmu jums.

Atrast ekspertu padomi