Viessmann uzņēmumu grupa

Viessmann uzņēmumu grupa ir starptautiski atzīta apkures, industriālās un dzesēšanas tehnikas sistēmu ražošanas līdere. 1917. gadā dibinātais ģimenes uzņēmums nodarbina 12 000 darbiniekus un tā apgrozījums pārsniedz 2,25 miljardus eiro.

Viessmann ir starptautiski pārstāvēts ar 23 sabiedrībām ražošanai un iekārtu būvniecībai 12 valstīs, pārdošanas organizācijām 74 valstīs, kā arī ar 120 tirdzniecības pārstāvniecībām visā pasaulē. 54 procenti apgrozījuma nodrošina ārzemēs.

> Informācija par uzņēmumu vācu valodā (PDF 1 MB)

 


Unternehmensfilm

Lai aktivizētu video, lūdzu, noklikšķiniet uz atskaņošanas pogas. Lūdzu, ņemiet vērā, ka dati tiek pārsūtīti uz YouTube, izsaucot videoklipu. Lai iegūtu sīkāku informāciju, lūdzu, skatiet mūsu privātuma politiku.

Viessmann Unternehmensfilm
100 Jahre Viessmann! Wir starten in ein neues Jahrhundert, in dem wir uns auch weiterhin zur Nachhaltigkeit bekennen und unseren Beitrag zur Erhaltung der Lebensgrundlage für künftige Generationen leisten wollen. Viessmann Unternehmensfilm (2:30) Jetzt anschauen!

Lai aktivizētu video, lūdzu, noklikšķiniet uz atskaņošanas pogas. Lūdzu, ņemiet vērā, ka dati tiek pārsūtīti uz YouTube, izsaucot videoklipu. Lai iegūtu sīkāku informāciju, lūdzu, skatiet mūsu privātuma politiku.

viessmann_allendorf.jpg
Filma par uzņēmumu Viessmann

Umweltschutz

Umweltschutz

Energiemanagement

Energiemanagement

Innovationen

Innovationen


Allendorf? – Kann man mal machen.

Lai aktivizētu video, lūdzu, noklikšķiniet uz atskaņošanas pogas. Lūdzu, ņemiet vērā, ka dati tiek pārsūtīti uz YouTube, izsaucot videoklipu. Lai iegūtu sīkāku informāciju, lūdzu, skatiet mūsu privātuma politiku.

Allendorf? - Kann man mal machen.
A wie Allendorf – A wie arbeiten bei Viessmann. Kann man hier machen:
nachhaltigkeit.jpg

Ilgtspējība praksē

Kā ģimenes uzņēmums Viessmann piešķir īpašu vērtību atbildīgai un ilgtspējībai pielāgotai tirdzniecībai, kur ilgtspējība ir stingri iesakņojusies uzņēmuma pamatprincipos. Uzņēmumā Viessmann ilgtspējība nozīmē ekonomijas, ekoloģijas un sociālās atbildības saskaņu visā uzņēmumā tā, lai mūsdienu vajadzības tiktu apmierinātas, neapdraudot nākotnes paaudžu dzīves pamatu.

Kā vides aizsardzības pionieris un tehnoloģiskais iniciators apkures nozarē, uzņēmums Viessmann jau gadu desmitiem piegādā energoefektīvas šķidrā kurināmā un gāzes apkures sistēmas ar īpaši zemu izmešu līmeni, kā arī solārās sistēmas, koksnes sadedzināšanas iekārtas un siltumsūkņus. Daudzi no Viessmann izstrādājumiem radījuši pagrieziena punktu apkures tehnikas nozarē.

Das Viessmann Komplettangebot

Das Viessmann Komplettangebot bietet individuelle Lösungen mit effizienten Systemen und Leistungen von 1 bis 120.000 Kilowatt für alle Anwendungsbereiche und alle Energieträger. Dazu gehören wandhängende Brennwertgeräte von 1,9 bis 150 kW und bodenstehende Brennwertsysteme von 1,9 bis 6.600 kW sowie Blockheizkraftwerke (BHKW) von 0,75 bis 530 kWel bzw. von 1,0 bis 660 kWth.

Das Angebot an regenerativen Energiesystemen umfasst thermische Solaranlagen mit Flach- und Vakuum-Röhrenkollektoren zur Trinkwassererwärmung, Heizungsunterstützung und zur Prozesswärmeerzeugung, Biomassekessel von 2,4 kW bis 50 MW für Scheitholz, Hackschnitzel und Holzpellets, Wärmepumpen von 1,7 bis 2.000 kW zur Nutzung von Wärme aus dem Erdreich, dem Grundwasser oder der Umgebungsluft sowie Photovoltaiksysteme.

Auch für Nahwärmenetze und Bioenergiedörfer bietet Viessmann alles aus einer Hand – von ersten Machbarkeitsstudien und Detailplanungen über die Lieferung aller benötigten Komponenten wie Wärmeerzeuger, Blockheizkraftwerke, Erdwärmeleitungen und Wohnungsübergabestationen bis hin zu Bau und Inbetriebnahme.

Mit einem umfassenden Produktsortiment an temperaturkontrollierten Räumen, leistungsstarken Kühlzellen und -aggregaten, Kältelösungen für den Lebensmitteleinzelhandel sowie Zubehör und Dienstleistungen deckt die Viessmann Group den Bereich Kältetechnik ab.


effizienz-plus.png

Viesmann kompleksais piedāvājums

Viessmann piedāvā individuālus risinājumus ar efektīvu sistēmu un jaudu no 1,5 līdz 120.000 kW visām pielietošanas nozarēm un visiem enerģijas lietotājiem. Tajā ir ietvertas pie sienas stiprināmās kondensācijas iekārtas no 1,9 līdz 150 kW un uz grīdas stāvošās kondensācijas sistēmas no 1,9 līdz 6 000 kW, kā arī koģenerācijas sistēmas (KOĢS) no 1,0 līdz 530 kWel vai no 5,3 līdz 660 kWth. KOĢS ir piemērotas darbināšanai ar dabasgāzi vai biometānu un kombinācijā ar biometāna piegādes līgumu.

Atjaunojamo enerģijas sistēmu piedāvājums ietver termiskās solārās iekārtas ar plākšņu un vakuuma cauruļu kolektoriem dzeramā ūdens uzsildīšanai, apkurei un solārai ēkas dzesēšanai, speciālos katlus un kurtuvju iekārtas no 4 kW līdz 50 MW koka pagalēm, koksnes šķeldai un koksnes granulām, siltumsūkņus no 1,7 līdz 2 000 kW zemes, gruntsūdeņu vai apkārtējā gaisa siltuma izmantošanai, kā arī fotogalvanizācijas sistēmas.

Arī vietējiem apkures tīkliem un bioenerģijas ciematiem Viessmann piedāvā visus risinājumus vienā vietā - no sākotnējās tirgus izpētes un detaļplānojuma līdz visu nepieciešamo komponentu piegādei, piemēram, biogāzes iekārtas, siltuma ģeneratori, koģenerācijas sistēmas, ģeotermālās līnijas un dzīvokļu pārneses stacijas, kā arī līdz izbūvei un nodošanai ekspluatācijā.

Viessmann nosedz arī dzesēšanas tehnikas nozari ar plašu produkcijas klāstu - telpas ar kontrolētu temperatūru, jaudīgas dzesēšanas kameras un agregāti, dzesēšanas risinājumi pārtikas produktu mazumtirgotājiem, kā arī to piederumi un saistītie pakalpojumi.

Produktu programma

infocenter.jpg

Nepārtrauktu pakalpojumu piedāvājums

Kompleksā piedāvājuma ietvaros Viessmann uztur pilnu saistīto pakalpojumu klāstu. Tādējādi Viessmann Akadēmija piedāvā pilnīgu apmācību un tālākizglītības programmu apkures inženieriem, plānotājiem, arhitektiem, daudzdzīvokļu namu kooperatīviem, skursteņslauķiem, tehniskajām izglītības institūcijām, kā arī saviem darbiniekiem. Tādējādi uzņēmums ņem vērā arvien pieaugošās tirgus partneru kvalifikācijas vajadzības, kas radušās strukturālu apkures tirgus pārmaiņu rezultātā, ceļā uz efektivitātes tehnoloģijām un atjaunojamo enerģiju sistēmām, kā arī ar to saistīto tehnoloģiskā spektra paplašināšanos. Ik gadu Viessmann Akadēmijas tālākizglītības pasākumos piedalās aptuveni 92 000 speciālistu.

Viessmann pakalpojumu klāsts ietver arī tehniskā dienesta palīdzību, vajadzībām pielāgotus programmatūras piedāvājumus, reklāmas un tirdzniecības veicināšanas atbalstu, kā arī lietotājam draudzīgu informācijas un pasūtīšanas sistēmu, kas ir pieejama visu diennakti Interneta vietnē.

Enerģijas un ekspertu forumi

Viessmann Akadēmijas rīkotajos enerģijas nozares un ekspertu forumos regulāri tiekas augsta līmeņa enerģijas un klimata eksperti, lai diskutētu par aktuālajiem jautājumiem un apmainītos ar viedokļiem. Kopš pirmā šāda pasākuma 2008. gadā, apmēram 2500 tirgus partneri - apkures speciālisti, kā arī plānotāji, arhitekti un inženieri, ir piedalījušies forumā. Tas liecina par lielo nepieciešamību pēc objektīvas informācijas un politisko un tehnoloģisko kopsakarību izskaidrošanas.

Šajos pasākumos ievērojami politikas, zinātnes un apkures tehnikas nozares eksperti izsaka savus viedokļus, parāda risinājumu pieejas un piedalās jautājumu un atbilžu sesijās.

foren.jpg
ueberreichung_stiftungsurkunde.jpg

Viessmann Allendorfas fonds: Apņemšanās rīkoties atbildīgi

Viessmann ir gatavs uzņemties korporatīvo un sociālo atbildību. Ievērojot šo uzņēmuma pamatprincipu, tas iesaistās zinātnes, mākslas, kultūras un sociālajās nozarēs. Ik gadu tiek piešķirts finansējums simtiem tūkstošu apmērā projektu veicināšanai gan Vācijas, gan starptautiskā līmenī.

Lai nodrošinātu vienotu pamatu un tā nepārtrauktību nākotnē, tika izveidots "Viessmann Allendorfas fonds" 2010. gada augustā reģiona prezidents Dr. Walter Lübcke nodeva fonda dibināšanas aktu Dr. Martin Viessmann.

Apbalvojumi

Uzņēmumam un produktiem piešķirtie apbalvojumi

uzzināt vairāk

Sertifikāti

Informācija par sertifikātiem

Info un lejupielādes
Start_Landebahn.jpg

Lidlauks Allendorfā (Ederā)

Allendorfas (Ederas) lidlauks būvēts 1966. gadā un 2005. gadā tas pilnībā modernizēts un paplašināts, un tagad atbilst visām moderno biznesa lidlauku prasībām. Turklāt tas kalpo kā Ederberglandes aviācijas sporta bāze, kas tiek īpaši izmantota darbam ar jauniešiem.