Viessmann: uzņēmums ar tradīcijām un vīziju

Viessmann jau četras paaudzes palīdz uzlabot cilvēku dzīves kvalitāti ar inovatīvām tehnoloģijām - sākotnēji ar siltumu. Šajā laikā ģimenes uzņēmums ir attīstījies no apkures ražotāja līdz inteliģentu apkures un enerģijas risinājumu sniedzējam. Tomēr tehniskais progress nav vienīgais Viessmann mērķis. Ilgtspējīga domāšana un rīcība arī ir stingri iestrādāta uzņēmuma vērtībās. Tādējādi Viessmann palīdz radīt un saglabāt dzīves telpu nākamajām paaudzēm.

Viessmann ģimene ir liela un starptautiska

No Allendorfas uz pasauli. Kopš uzņēmuma dibināšanas 1917. gadā Viessmann kā uzņēmums ir nepārtraukti audzis. Tagad tā ir liela ģimene ar vairāk nekā 14 500 dalībniekiem 74 valstīs. Kopā ar partneriem no dažādām nozarēm mūsu biedri katru dienu strādā, lai apmierinātu pastāvīgi mainīgās klientu vajadzības un mainītu energoapgādi ilgtspējīgā veidā.

Dzīvot un īstenot ilgtspēju

Viessmann kā ģimenes uzņēmums ar vairāk nekā 100 gadu vēsturi koncentrējas uz ilgtermiņa mērķiem. Piemēram, kad runa ir par vienu no mūsdienu lielākajiem izaicinājumiem - enerģētikas pāreju. Apkures tirgus piedāvā milzīgu enerģijas taupīšanas potenciālu. Viessmann kā daļa no šī tirgus apzinās savu atbildību. Viens no mērķiem ir aktīvi veidot nozares pārveidi un veicināt fosilā kurināmā aizstāšanu ar atjaunojamiem energoresursiem. Tas atspoguļojas uzņēmuma produktu klāstā un arī citās jomās.

Ekonomisko, ekoloģisko un sociālo mērķu apvienošana

Viessmann koncentrējas uz ilgtspēju kā ekonomikas, vides un sociālo saistību krustpunktu. To apliecina vairāki risinājumi un projekti - no inovatīvām apkures sistēmām, ko darbina ar ūdeņradi, līdz starptautiskiem mežu atjaunošanas projektiem. Citi vērienīgi mērķi, kurus Viessmann šobrīd īsteno, ir atspoguļoti 2021. gada beigās publicētajā Klimata ziņojumā. Līdz 2050. gadam ir plānots sasniegt neto nulles emisiju mērķi gan mūsu pašu darbībā, gan vērtību ķēdēs, kuru daļa ir Viessmann.

Vairāk par uzņēmumu var uzzināt Viessmann.family.

Kā mēs varam jums palīdzēt?

Mūsu eksperti jums palīdzēs izvēlēties piemērotu apkures sistēmu jums.

Atrast ekspertu padomi