Das Bild zeigt schematisch, wie die Gas-Brennwerttherme mit Brennwerttechnik funktioniert.

Enerģiju taupoša gāzes apkure, pateicoties kondensācijas tehnoloģijai

Kondensācijas tehnikā tiek izmantota ne tikai siltuma enerģija, kas rodas gāzes sadedzināšanas laikā, bet arī latents siltums, kas, izmantojot tradicionālo apkures tehniku, paliek neizmantots, t.i., siltums, kas atrodas izplūdes gāzēs. Kondensācijas katli spēj gandrīz visu siltumenerģiju iegūt no dūmgāzēm un pārveidot to par siltuma siltumu. Tas ir iespējams, pateicoties ļoti efektīviem siltummaiņiem, kas tos atdzesē, pirms izplūdes gāzes izplūst caur skursteni, lai tajos esošie ūdens tvaiki kondensētos. Šādā veidā izdalītais kondensācijas siltums papildus tiek pārnests uz apkures sistēmu.

Gāzes apkure - ekonomiska un ekoloģiska

Pateicoties kondensācijas tehnoloģijai, Viessmann gāzes kondensācijas katli maksimāli izmanto degvielas sadegšanas radīto enerģiju un sasniedz standarta efektivitāti līdz 98%. Tā rezultātā palielinās apkures sistēmas efektivitāte, samazinās gāzes apkures izmaksas un samazinās vides slogs.

Brennwerttechnik - Der Inox-Radial-Wärmetauscher aus Edelstahl in Kombination mit dem MatriX-Gasbrenner ist Garant für hohe Energieeffizienz und langfristig hohen Wärmekomfort.

MatriX gāzes deglis

MatriX gāzes deglis ir pagrieziena punkts Viessmann apkures tehnoloģijas attīstībā. Tās galvenais elements ir īpašs MatriX siets, kas deg degļa darbības laikā, ar radiācijas palīdzību lielu siltuma daļu pārnesot uz apkures ūdeni, kas ir visefektīvākais siltuma pārneses veids. Izgatavots no nerūsējošā tērauda, ​​tas nodrošina augstu degļa izturību pret augstām temperatūrām, pateicoties kuriem tas izceļas ar augstu izturību. Kondensācijas katli ar MatriX cilindru degļiem ir arī videi draudzīgi, jo tie darbojas ar t.s. nulles emisijas.


Viessmann gāzes kondensācijas katli

Viessmann piedāvā dažādas dabasgāzes vai šķidras gāzes apkures tehnoloģijas, kas atbilst visdažādākajām vajadzībām. Piedāvātās apkures ierīces ietver kondensācijas katlus, kas paredzēti izmantošanai jaunuzceltās un modernizējamās ēkās, vienas ģimenes un daudzģimeņu mājās, kā arī lielos attīstības projektos. Degšanas vadības sistēma Viessmann kondensācijas katlos liek šīm ierīcēm automātiski pielāgoties darbam ar dažāda veida gāzēm, ieskaitot biogāzes piejaukumus. Tā rezultātā apkures sistēmas, kuru pamatā ir mūsu kondensācijas katli, ir sagatavotas iespējamām gāzveida degvielas veida izmaiņām nākotnē un atbilst ilgtspējīgu, ekonomisku apkures tehnoloģiju prasībām.