Gāzes apkure ar Gāzes kondensācijas katlu 

Viessmann piedāvā dažādas tehnoloģijas ērtai siltuma ražošanai ar dabasgāzi, kas atbilst visdažādākajāmvajadzībām. Piemēram, gāzes apkurei jaunbūvēs vai modernizācijai, daudzdzīvokļu ēkām, vienģimeņumājām vai lieliem projektiem mājokļu nozarē.

Gāzes kondensācijas katli ir īpaši piemēroti izmantošanaijaunbūvēs. Šīs ir ārkārtīgi kompaktas arī pie sienas stiprināmas ierīces, kuras var izvietot gandrīz jebkurātelpā. Ja tiek plānota saules enerģijas sistēmas pievienošana dzeramā ūdens sagatavošanai, ieteicams izmantotgāzes kondensācijas katlus ar integrētu saules siltummaini. Kompaktai uz grīdas stāvošai iekārtai jau irparedzēta bivalentā darbība.

Tehniski Viessmann sienas gāzes kondensācijas katli ir vismodernākie un tojaudas diapazons ir no 2 līdz 150 kW. Tas ļauj efektīvi un uzticami piegādāt siltumu vienstāvu, divstāvu unmazu daudzdzīvokļu ēkām jebkurā laikā.Kondensācijas katli ar gāzi ir pieejami arī lielākos izmēros. Tos galvenokārt izmanto ēkās ar augstu siltumapieprasījumu. Parasti tās ir daudzdzīvokļu ēkas, sabiedriskas un komerciālas ēkas. Pateicoties kaskādesfunkcijai, vairākas ierīces var ātri savienot, lai izveidotu vienību un arī droši nodrošinātu siltumu šajāsēkās.

Das Bild zeigt eine Gastherme an der Wand

Aizsargājiet apkārtējo vidi un klimatu - izmantojot gāzes kondensācijas katlu

Apvienojiet klimata aizsardzību un finansiālos ieguvumus. Tas ir iespējams, izmantojot kondensācijastehnoloģiju. Tāpēc, ka šī tehnoloģija ir ļoti efektīva enerģijas izmantošana. Parastās apkures sistēmas ļaujdaļai enerģijas, kas atrodas degvielā, izkļūt atmosfērā nepilnīgi izlietotai , savukārt gāzes kondensācijastehniku gandrīz pilnībā pārvērš kurināmā enerģijas saturu siltumā. Piemēram, tie, kas silda telpas apsilda ar gāzes kondensācijas tehniku, ilgtermiņā uztur zemas apkures izmaksas un vienlaikus atbrīvo vidi. Jomazāka sadedzināšana nozīmē arī mazāku CO2 izmešu daudzumu.Visi Viessmann gāzes kondensācijas katli atbilst ES mēroga prasībām par efektīvu kondensācijastehnoloģiju. 98 procenti un vairāk no patērētās enerģijas tiek pārveidoti siltumā. Ar šo nepārspējamoaugsto efektivitāti katrs šādas gāzes apkures sistēmas lietotājs aktīvi veicina klimata un vides aizsardzību.

Izmantojiet šodienai drošu apkures tehnoloģiju

Prasības pēc resursus taupošām apkures tehnoloģijām kļūst arvien skaļākas. Jauniem gāzes kondensācijaskatliem vajadzētu darboties ne tikai tīri, bet arī ilgtspējīgi. Reaģējot uz to, Viessmann jau ir iebūvējisnākotni savos gāzes kondensācijas katlos. Pateicoties degšanas kontrolei, gāzes kondensācijas katliautomātiski pielāgojas dažādiem gāzes veidiem, ieskaitot biogāzes pievienošanu. Tādējādi apkuressistēmas ilgtspējīgi atbilst resursus taupošu apkures tehnoloģiju prasībām.Vēl viens arguments par labu gāzes kondensācijas apkurei ir tas, ka mājā nav jāuzglabā enerģija.Kompaktie gāzes kondensācijas katli ietaupa vietu un atstāj papildu vietu saimniecības telpā vai pagrabā.

Ietaupiet līdz 35 procentiem enerģijas, aizstājot novecojušo gāzes apkures sistēmu

Tikai Vācijā vien joprojām darbojas aptuveni divi miljoni apkures sistēmu, kas ir vecākas par 25 gadiem.Aizstājot šos katlus ar ļoti efektīviem kondensācijas katliem, gala lietotāji varētu ietaupīt daudz enerģijasar modernu gāzes apkuri - apvienojumā ar saules enerģiju līdz pat 35 procentiem. Matemātiski tas būtudesmit procenti no kopējā Vācijas enerģijas patēriņa, vienlaikus samazinot CO2 izmešu daudzumu par 54 miljoniem tonnu gadā.

Das Bild zeigt eine Solarthermieanlage, mit der eine Gas-Brennwerttherme kombiniert werden kann.

Apvienojiet jauno gāzes kondensācijas katlu ar saules kolektoriem

Saules brīvā enerģija apkurei un karstā ūdens pagatavošanai joprojām netiek izmantota pietiekami.Ikviena jauna gāzes apkures sistēma, piemēram, gāzes kondensācijas katls, apvienojumā ar sauleskolektoriem, ļautu izmantotu bezmaksas saules enerģiju.


Izmantojiet jauno gāzes apkures sistēmu internetā, izmantojot lietotni

Izmantojot ViCare lietotni, jūs varat ļoti ērti vadīt savu Viessmann gāzes apkures sistēmu un ietaupītenerģiju jebkurā laikā un vietā. Jums vienmēr ir redzams sistēmas statuss.


Gāzes pārveidošana - nav problēmu

Viessmann kondensācijas katliemViessmann gāzes kondensācijas katlu, kuram ir inteliģents sadedzināšanas kontrolierisLambda Pro Control atpazīst pievadītās gāzes tipu un pats pielāgo savu degšanas procesupievadītajai gāzei.

Lai aktivizētu video, lūdzu, noklikšķiniet uz atskaņošanas pogas. Lūdzu, ņemiet vērā, ka dati tiek pārsūtīti uz YouTube, izsaucot videoklipu. Lai iegūtu sīkāku informāciju, lūdzu, skatiet mūsu privātuma politiku.

Wie funktioniert die Gasheizung mit Brennwerttechnik?
Im Video: Wie funktioniert Brennwerttechnik?

Kā gāzes apkure darbojas kondensācijas režīmā

Kondensācijas tehnoloģijā tiek izmantots ne tikai siltums, kas rodas kā izmērāmā apkuresgāzu temperatūra sadegšanas laikā (siltumspēja), bet arī to ūdens tvaiku saturs(siltumspēja). Tas satur “slēptu” siltumu, kas vecākās apkures sistēmās tiek izvadīts noskursteņa sadegšanas procesā.Kondensācijas katli spēj iegūt gandrīz visu siltumenerģiju, kas atrodas dūmgāzēs, kā arī topārveidot termiskajā siltumā un izmantot to. Viessmann gāzes kondensācijas katli siltumāpārveido līdz 98 procentiem no patērētās enerģijas. Tas palielina gāzes apkures sistēmasefektivitāti, samazina apkures izmaksas un samazina ietekmi uz vidi.

Das Bild zeigt schematisch, wie die Gas-Brennwerttherme mit Brennwerttechnik funktioniert.
Moderne Gasheizung - So funktioniert Brennwerttechnik

Moderna gāzes apkure – resursu efektīva
izmantošana ar kondensācijas tehniku  

Ar šo tehnoloģiju kondensācijas tipa katli sasniedz nominālo siltuma efektivitātes koeficientu līdz pat 98%. Tādēļ tie darbojas ar sevišķi lielu enerģijas ekonomiju. Šis darbības princips ne tikai ietaupa vērtīgo enerģiju, bet arī saudzē apkārtējo vidi ar ievērojami samazinātu CO2 izmešu daudzumu.

Brennwerttechnik - Der Inox-Radial-Wärmetauscher aus Edelstahl in Kombination mit dem MatriX-Gasbrenner ist Garant für hohe Energieeffizienz und langfristig hohen Wärmekomfort.

MatriX gāzes deglis

MatriX gāzes deglis ir pagrieziena punkts Viessmann apkures tehnoloģiju ražošanā. Izmantojot nerūsējošā tērauda MatriX sietu, tas izceļas ar ilgu izmantošanas laiku. Deglis ir izturīgs pret augstu temperatūru slodzi.

Gāzes kondensācijas katls

Ar kondensācijas tehnoloģiju tiek izmantots ne tikai škidrā kurināmā vai gāzes sadegšanas radītais siltums, bet arī papildus tiek izmantots siltums, kas paliek neizmantots ar parastajām apkures tehnoloģijām. Kondensācijas katli gandrīz pilnībā izmanto izplūdes gāzēs esošo siltumu un papildus novada to apkures siltumenerģijai. Tādēļ Viessmann kondensācijas katli ir nodrošināti ar Inox-Radial siltummaiņiem no nerūsējošā tērauda, kas izplūdes gāzes pirms to nokļūšanas skurstenī atdzesē tiktāl, ka tajās radies ūdens tvaiks tiek selektīvi kondensēts un izdotais siltums tiek papildus nodots apkures sistēmā.