Moderne Gasheizung - So funktioniert Brennwerttechnik

Moderna gāzes apkure – resursu efektīva
izmantošana ar kondensācijas tehniku  

Ar šo tehnoloģiju kondensācijas tipa katli sasniedz nominālo siltuma efektivitātes koeficientu līdz pat 98%. Tādēļ tie darbojas ar sevišķi lielu enerģijas ekonomiju. Šis darbības princips ne tikai ietaupa vērtīgo enerģiju, bet arī saudzē apkārtējo vidi ar ievērojami samazinātu CO2 izmešu daudzumu.

Brennwerttechnik - Der Inox-Radial-Wärmetauscher aus Edelstahl in Kombination mit dem MatriX-Gasbrenner ist Garant für hohe Energieeffizienz und langfristig hohen Wärmekomfort.

MatriX gāzes deglis

MatriX gāzes deglis ir pagrieziena punkts Viessmann apkures tehnoloģiju ražošanā. Izmantojot nerūsējošā tērauda MatriX sietu, tas izceļas ar ilgu izmantošanas laiku. Deglis ir izturīgs pret augstu temperatūru slodzi.

Gāzes kondensācijas katls

Ar kondensācijas tehnoloģiju tiek izmantots ne tikai škidrā kurināmā vai gāzes sadegšanas radītais siltums, bet arī papildus tiek izmantots siltums, kas paliek neizmantots ar parastajām apkures tehnoloģijām. Kondensācijas katli gandrīz pilnībā izmanto izplūdes gāzēs esošo siltumu un papildus novada to apkures siltumenerģijai. Tādēļ Viessmann kondensācijas katli ir nodrošināti ar Inox-Radial siltummaiņiem no nerūsējošā tērauda, kas izplūdes gāzes pirms to nokļūšanas skurstenī atdzesē tiktāl, ka tajās radies ūdens tvaiks tiek selektīvi kondensēts un izdotais siltums tiek papildus nodots apkures sistēmā.