TAGAD 5 gadu garantija visiem gaiss-ūdens siltumsūkņiem!

Vitocal 200-S gaisa/ūdens siltumsūknis - energotaupošs siltuma avots jaunām un modernizētām ēkām 

Vitocal 200-S gaisa / ūdens siltumsūknis ir pieejams divās versijās: apkurei vai ēkas apkurei un dzesēšanai. Šim nolūkam tas izmanto tīru atjaunojamo enerģiju, kas uzkrāta atmosfēras gaisā. Tādējādi tas ļauj jums izveidot enerģiju taupošu un videi draudzīgu apkures sistēmu.

Priekšrocības 

  • Energoefektivitātes klase *: A ++.
  • Zemas ekspluatācijas izmaksas, pateicoties augstajai COP vērtībai līdz 5,0 (A7 / W35).
  • Maksimālā plūsmas temperatūra līdz 55 ° C pie āra temperatūras –15 ° C.
  • Viegla, ātra montāža.
  • Klusa darbība, kas ļauj izmantot siltumsūkni arī rindu māju īpašumos.
  • Apkure un dzesēšana vienā ierīcē, pateicoties atgriezeniskajam dzesētāja kontūram.
  • Viegli lietojams Vitotronic vadības bloks ar grafisku teksta displeju.
  • Vadiet savu apkures sistēmu izmantojot internetu ar bezmaksas lietotni ViCare un Vitoconnect.
  • Iespēja izmantot elektroenerģiju no fotoelementu sistēmas un regulēt Viessmann ventilācijas iekārtu darbību.
  • Mūsdienīgs, pievilcīgs dizains.

* Energoefektivitātes klase atbilstoši ES regulai Nr. 811/2013 Apkures, vidējie klimatiskie apstākļi - zemas (35 ° C) / vidējas temperatūras (55 ° C) sistēmās

Regelung Vitotronic 200

Jaunām un modernizētām ēkām

Siltumsūkņi ir īpaši ieteicami jaunām ēkām ar grīdas vai sienas apsildi. Šāda sistēma garantē visaugstāko darba efektivitāti un zemākās ekspluatācijas izmaksas. Vitocal 200-S gaisa/ūdens siltumsūknis var darboties neatkarīgi vai kopā ar citu ierīci, piem. gāzes katlu . Tad katls darbosies kā papildu siltuma avots, papildinot siltumsūkņa darbību periodos ar zemu ārējo temperatūru.

Sadalīts, t.i., divas vienības

Siltumsūkņi ir īpaši ieteicami jaunām ēkām ar grīdas vai sienas apsildi. Šāda sistēma garantē visaugstāko darba efektivitāti un zemākās ekspluatācijas izmaksas. Vitocal 200-S gaisa/ūdens siltumsūknis var darboties neatkarīgi vai kopā ar citu ierīci, piem. gāzes katlu . Tad katls darbosies kā papildu siltuma avots, papildinot siltumsūkņa darbību periodos ar zemu ārējo temperatūru

Īpaši klusi Viessmann ārējie bloki

Jauno āra bloku elegantais dizains piesaista uzmanību. Ierīces ar vienu vai diviem ventilatoriem ir mūsu pašu izstrādātas un ražotas. Papildus ārkārtīgi klusai darbībai tiem ir ļoti labas veiktspējas vērtības, izcila apstrāde un produktu kvalitāte - ražots Vācijā.

Tāpēc Vitocal 200-S ir īpaši piemērots izmantošanai blīvi apdzīvotās vietās, piemēram, rindu mājās.

35 dB (A) tikai 3 metru attālumā

Nakts režīmā ventilatora un kompresora skaņas jauda tiek papildus samazināta (attiecas uz modeļiem no 04 līdz 08). Šī funkcija ir svarīga visur, kur ir jāievēro prasības attiecībā uz trokšņa emisiju . Īpaši teritorijās ar blīvu attīstību, piemēram, rindu mājās.

Divkārša izolācija aptur iekārtas radīto troksni

Divkāršs, elastīgs atvienojums un akustiski optimizēts saldēšanas ķēdes komponentu izvietojums efektīvi novērš skaņas izstarošanu caur korpusu un aukstumaģenta līniju. Tas nozīmē, ka vibrāciju pārnešana no ārējā bloka uz konstrukciju vai ēku ir gandrīz neiespējama.

Paaugstināta efektivitāte - COP: līdz 5,0 ar A7 / W35

Būtiskie komponenti veicina efektivitātes pieaugumu. Tie ietver ātruma kontrolētu scroll tipa  kompresoru, asimetrisku plākšņu siltummaini un gaisa iztvaicētāju ar rievotām lamellām.

grundgruener-waermestrom-nio.jpg
Für Viessmann Wärmepumpen-Kunden

Extra-Bonus

Reihenhaussiedlung

Klusa darbība arī naktīs

Nakts režīmā siltumsūkņa Vitocal 200-S ventilatora un kompresora skaņas jauda tiek vēl vairāk samazināta. Šī funkcija ir ļoti svarīga visur, kur nepieciešams izpildīt likumā noteiktās prasības trokšņa emisijas samazināšanai (40 dB (A) naktī). Tas jo īpaši attiecas uz blīvi apdzīvotām vietām, piemēram, rindu mājām. Āra agregāta Vitocal 200-S siltumsūkni var uzstādīt arī īpašumos, kas atrodas tiešā tuvumā, nebaidoties no akustiskā diskomforta iedzīvotājiem un kaimiņiem.

EHPA Gütesiegel

EHPA apstiprinājuma zīmogs

EHPA apstiprinājuma zīmogs kalpo kā pierādījums COP (veiktspējas koeficientam) finansējumam saskaņā ar tirgus stimulēšanas programmu Vācijā. 

Vācijas EHPA kvalitātes zīmogu komisija apliecina, ka Viessmann Vitocal 200-S siltumsūknis atbilst EHPA kvalitātes zīmogu noteikumu prasībām.


Regelung Vitotronic 200

Kontrolieris ar WLAN iespēju 

Vitotronic 200 vadības bloks ļauj siltumsūkņu tālvadību caur internetu, izmantojot Vitoconnect sakaru moduli un bezmaksas lietotni ViCare. Tas ļauj arī regulēt Viessmann Vitovent ventilācijas iekārtu darbību.

Vitoconnect 100 modulis nodrošina interneta savienojumu

Vitoconnect 100 sakaru modulis ir nepieciešams, lai darbinātu siltumsūkni, izmantojot mobilo lietotni. To var izmantot kopā ar visām Viessmann ierīcēm, kas ražotas pēc 2003. gada.

Internet-Schnittstelle Vitoconnect
ViCare App

Ērta apkures sistēmas vadība, izmantojot ViCare lietojumprogrammu

Lietotne ViCare ļauj jums kontrolēt apkures sistēmu ar siltumsūkni, izmantojot viedtālruni vai planšetdatoru. Tas ļauj jums jebkurā laikā pārbaudīt darbības statusu un iespējamas kļūmes gadījumā varat ātri un ērti sazināties ar iepriekš saglabātu speciālistu uzņēmumu. Informācija par lietojumprogrammu ViCare

fernbedienungen.jpg

Labi saskaņoti komponenti: sistēmas tehnoloģija

"Kopums ir vairāk nekā tā daļu summa." Saskaņā ar šo devīzi, Viessmann piedāvā ne tikai atsevišķus apkures komponentus, kas atbilst augstajiem kvalitātes, uzticamības un efektivitātes standartiem. Visi produkti ir integrēti viens ar otru, radot harmonisku sistēmu, kurā katrs no komponentiem pareizi sadarbojas ar citiem. Tikai nevainojama atsevišķu sistēmas sastāvdaļu mijiedarbība ļauj pilnībā izmantot mūsdienu tehnoloģiju potenciālu.

Viessmann sistēmas tehnoloģija aptver visus komponentus drošai, rentablai apkures sistēmai: sākot no Vitotronic vadības bloka ar bezvadu tālvadības pulti, līdz efektīvai Vitocell karstā ūdens tvertnei optimālam karstā ūdens komfortam, līdz augstas kvalitātes saules sistēmām izmaksu ziņā. efektīvas rezerves apkures un fotoelementu iekārtas, kas ļauj ražot pašiem savu elektroenerģiju.

Izstrādājuma iekšējās vienības šķērsgriezums

Pārskats

Nominālā jauda (kW)
4,8 līdz 10,1 kW
COP apkures režīmā
Līdz 5,0 (gaiss 7 °C/ūdens 35 °C)
Energoefektivitātes klase
energieeffizienklasse.png
A ++ saskaņā ar ES Regulu 811/2013, apkure, vispārējie klimatiskie apstākļi – zemas temperatūras (35 ° C) / vidējas temperatūras (55 ° C)
Pielietojums
icon-wohngebaeude.png
Vienģimeņu mājas, jaunbūves un modernizētas mājas, bivalentās sistēmas
Serviss
Einfaches RGB
Vitotronic 200 vadības bloks ar grafisku teksta displeju, attālināta vadība iespējama izmantojot ViCare mobilo lietotni
Karstā ūdens sagatavošana
Nepieciešamais papildu karstā ūdens tvertne, kas nodrošina augstu karstā ūdens lietošanas komfortu.
Citas iespējas
Vienkārša āra vienības uzstādīšana (montāža uz zemes, pie sienas). Augsts komforts, pateicoties reversajai darbībai, kas ļauj gan sildīt, gan dzesēt.
Produktschnitt Split Luft/Wasser-Wärmepumpe Vitocal 200-S


Izstrādājuma ārējā bloka šķērsgriezums

Pārskats

Nominālā jauda (kW)
4,8 līdz 10,1 kW
COP apkures režīmā
Līdz 5,0 (gaiss 7 °C/ūdens 35 °C)
Energoefektivitātes klase
energieeffizienklasse.png
A ++ saskaņā ar ES Regulu 811/2013, apkure, vispārējie klimatiskie apstākļi – zemas temperatūras (35 ° C) / vidējas temperatūras (55 ° C)
Pielietojums
icon-wohngebaeude.png
Vienģimeņu mājas, jaunbūves un modernizētas mājas, bivalentās sistēmas
Serviss
Einfaches RGB
Vitotronic 200 vadības bloks ar grafisku teksta displeju, attālināta vadība iespējama izmantojot ViCare mobilo lietotni
Karstā ūdens sagatavošana
Nepieciešamais papildu karstā ūdens tvertne, kas nodrošina augstu karstā ūdens lietošanas komfortu.
Citas iespējas
Vienkārša āra vienības uzstādīšana (montāža uz zemes, pie sienas). Augsts komforts, pateicoties reversajai darbībai, kas ļauj gan sildīt, gan dzesēt.

erklaervideo-waermepumpe.jpg

Siltumsūkņi - vienkāršs skaidrojums

Siltumsūkņa darbības principu, kā arī fizikālās pamatīpašības vienkārši skaidro mūsu eksperts Karstens Kūlmans (Carsten Kuhlmann).

Youtube
erklaervideo-wp-umgebungswaerme.jpg

No kurienes rodas apkārtējās vides siltums?

Karstens Kūlmans skaidro, no kurienes rodas apkārtējās vides siltums, un kā to izmanto dažādu tipu siltumsūkņi.

Youtube
fernbedienungen.jpg

Nodrošināta saderība: Sistēmas tehnika

„Kopums ir vairāk nekā atsevišķu tā daļu summa." Atbilstoši šim pamatnoteikumam, Viessmann nepiedāvā tikai atsevišķus apkures komponentus, kas pilnībā atbilst augstajiem Viessmann kvalitātes, drošības un efektivitātes standartiem. Atsevišķi produkti turpretim ir savienoti saskaņotā pilnīgā sistēmā, kurā visi elementi precīzi atbilst viens otram. Tā kā tikai izcila sistēmā integrēto elementu mijiedarbība izvērš visu inovatīvās vadošās tehnoloģijas jaudas potenciālu.

Viessmann sistēmu tehnika paveic it visu, ko sola uzticama un ekonomiska apkure. Vitotronic vadības bloks ar bezvadu tālvadību, tāpat kā produktīvais Vitocell karstā ūdens rezervuārs vislabākajam karstā ūdens komfortam līdz augstvērtīgām solārām iekārtām nodrošina ekonomisku apkures atbalstu.