TAGAD 5 gadu garantija visiem gaiss-ūdens siltumsūkņiem!

Vitocal 222-S - Kompakts split gaisa / ūdens siltumsūknis ar integrētu karstā ūdens tvertni jaunām un modernizētām ēkām


Pārskats par priekšrocībām

  • Augsta energoefektivitātes klase * A ++ / A ++
  • Zemas ekspluatācijas izmaksas, pateicoties augstam veiktspējas koeficientam (COP = veiktspējas koeficients) saskaņā ar EN 14511: līdz 5,0 (A7 / W35)
  • Augsts karstā ūdens patēriņa komforts, pateicoties iebūvētajai karstā ūdens tvertnei ar tilpumu 220 l un A energoefektivitātes klasi ūdens sildīšanai.
  • Modeļi ar reverso darbību , kas ļauj vasarā veikt dzesēšanas funkciju
  • Klusa darbība.Iespēja izmantot elektroenerģiju no fotoelementu iekārtas.
  • Viegli lietojams Vitotronic vadības bloks ar grafisku teksta displeju.
* Energoefektivitātes klase atbilstoši ES regulai Nr. 811/2013 Apkures, vidējie klimatiskie apstākļi - zemas (35 ° C) / vidējas temperatūras (55 ° C) sistēmas
Split Luft/Wasser-Wärmepumpe Vitocal 222-S

Split Vitocal 222-S gaisa / ūdens siltumsūknis

Vitocal 222-S gaisa/ūdens siltumsūknis split versijā sastāv no divām vienībām, apkārtējā gaisā esošo enerģiju izmanto gan ēkas telpu apsildīšanai, gan dzesēšanai.

Kompaktais Vitocal 222-S siltumsūknis ir viens no klusākajiem šāda veida sūkņiem. Tās āra bloks var stāvēt tieši blakus ēkas sienai vai var tikt piestiprināts pie mājas fasādes, neuztraucoties par mājsaimniecības un kaimiņu akustisko diskomfortu. Gaisa/ūdens siltumsūkņa Vitocal 222-S skaņas spiediena līmenis nakts režīmā 3 metru attālumā ir tikai 35 dB (A). Tādā veidā Vācijas vides ministra rīkojumā paredzētā prasība jau tiek izpildīta 1,8 m attālumā no ierīces. Pateicoties tam, siltumsūknis darbosies pat blīvi apbūvētos rindu māju īpašumos.

Vitocal_222-S_242-S_Vitovent_300-F.jpg

Sadzīves centrālā apkure, dzesēšana, ūdens sildīšana un ventilācija

Labs enerģijas taupīšanas siltumsūkņa papildinājums ir Vitovent 300-F ventilācijas iekārta, kas nodrošina efektīvu siltuma atgūšanu. Šo ierīču sistēmas savienojums ļauj siltumu atgūt līdz 98 procentiem. Pasīvajās mājās šo savienojumu var izmantot gaisa sildīšanai. Pēc tam pieplūdes gaisu silda ar papildu hidraulisko sildītāju.

Neskaitāmie enerģijas un aprīkojuma varianti, ko piedāvā Vitocal 222-S sistēmas savienojums ar Vitovent 300-F ventilācijas bloku, ļauj mājas bloku pielāgot ēkas enerģijas pieprasījumam.

Ātra, vietu taupoša montāža

Kompaktās, zema trokšņa līmeņa iekštelpu vienības var uzstādīt arī netālu no dzīvojamās zonas. Visas ēkas apkurei vai dzesēšanai nepieciešamās sastāvdaļas ir integrētas. Āra iekārta ir iepriekš piepildīta ar aukstumaģentu. Tas nodrošina vienkāršu, vietu taupošu un ātru montāžu. Maziem aukstumaģenta līniju šķērsgriezumiem ir nepieciešamas tikai nelielas sienas atveres.

Paaugstināta efektivitāte - COP: līdz 5,0 ar A7 / W35

Būtiskie komponenti veicina efektivitātes pieaugumu. Tie ietver ātruma kontrolētu scroll tipa kompresoru, asimetrisku plākšņu siltummaini un gaisa iztvaicētāju ar rievotām lamellām.

Augsts karstā ūdens komforts

Vitocal 222-S kompaktais siltumsūkņu bloks piedāvā augstu karstā ūdens ērtības līmeni, pateicoties 220 litru emaljētam karstā ūdens tvertnei, kuru silda caur iekšējo siltummaini.

EHPA Gütesiegel

EHPA apstiprinājuma zīmogs

EHPA apstiprinājuma zīmogs kalpo kā pierādījums COP (veiktspējas koeficientam) finansējumam saskaņā ar tirgus stimulēšanas programmu.

Vācijas EHPA kvalitātes zīmogu komisija apliecina, ka Viessmann Vitocal 222-S siltumsūknis atbilst EHPA kvalitātes zīmogu noteikumu prasībām.

Regelung Vitotronic 200

Vitotronic vadības bloks ar WLAN opciju

Viegli un intuatīvi vadāma Vitotronic automātika. Ja siltumsūknis ir apvienots ar Vitovent 300-W vai Vitovent 300-F mājas ventilācijas sistēmu, abas ierīces var vadīt, izmantojot Vitotronic 200 vadības ierīci.

Izmantojot Vitoconnect interneta saskarni (piederumu) un bezmaksas lietotni ViCare, to var vadīt attālināti, izmantojot viedtālruni. Pēc operatora piekrišanas sistēmu tiešsaistē var pārvaldīt arī specializēts uzņēmums, izmantojot Vitoguide programmatūras rīku.

Vitoconnect izveido savienojumu

Vitoconnect saskarne ir nepieciešama attālinātai darbībai, izmantojot lietotni. Iespējama arī senāk ražotu Vitocal sērijas siltumsūkņu (sākot no 2010. gada) pieslēgšana attālinātai vadībai.

Internet-Schnittstelle Vitoconnect
ViCare App

ViCare lietotne

Lietotne ViCare ļauj sistēmas operatoram kontrolēt apkures sistēmu, izmantojot viedtālruni. Darbības statusu var apskatīt jebkurā laikā, un nepareizas darbības gadījumā ātri un ērti var sazināties ar iepriekš lietotnē saglabāto specializēto servisa uzņēmumu.

Izstrādājuma iekšējā bloka šķērsgriezums

Produktschnitt Split Luft/Wasser-Wärmepumpe Vitocal 222-S

Ārējā vieība

Produktschnitt Außeneinheit der Vitocal 222-S

erklaervideo-waermepumpe.jpg

Siltumsūkņi - vienkāršs skaidrojums

Siltumsūkņa darbības principu, kā arī fizikālās pamatīpašības vienkārši skaidro mūsu eksperts Karstens Kūlmans (Carsten Kuhlmann).

Youtube
erklaervideo-wp-umgebungswaerme.jpg

No kurienes rodas apkārtējās vides siltums?

Karstens Kūlmans skaidro, no kurienes rodas apkārtējās vides siltums, un kā to izmanto dažādu tipu siltumsūkņi.

Youtube
fernbedienungen.jpg

Nodrošināta saderība: Sistēmas tehnika

„Kopums ir vairāk nekā atsevišķu tā daļu summa." Atbilstoši šim pamatnoteikumam, Viessmann nepiedāvā tikai atsevišķus apkures komponentus, kas pilnībā atbilst augstajiem Viessmann kvalitātes, drošības un efektivitātes standartiem. Atsevišķi produkti turpretim ir savienoti saskaņotā pilnīgā sistēmā, kurā visi elementi precīzi atbilst viens otram. Tā kā tikai izcila sistēmā integrēto elementu mijiedarbība izvērš visu inovatīvās vadošās tehnoloģijas jaudas potenciālu.

Viessmann sistēmu tehnika paveic it visu, ko sola uzticama un ekonomiska apkure. Vitotronic vadības bloks ar bezvadu tālvadību, tāpat kā produktīvais Vitocell karstā ūdens rezervuārs vislabākajam karstā ūdens komfortam līdz augstvērtīgām solārām iekārtām nodrošina ekonomisku apkures atbalstu.

Energie-Spar-Check-2s.jpg
Geprüftes Berechnungsverfahren

TÜV-zertifizierter Gebäude-Energie-Spar-Check

Neue Wärmepumpe kaufen und finanzieren
Günstig zur neuen Wärmepumpe

Finanzierung

Prospektanforderung.jpg
Prospekte

Online-Anforderung