Ideāli piemērots modernizācijai: Vitocal 150-A

Jaunās paaudzes siltumsūkņi

Uzticams, kompakts un videi draudzīgs kā nekad agrāk – ar jauno, inovatīvo Viessmann siltumsūkņa tehnoloģiju apkārtējo siltumu var īpaši efektīvi izmantot apkurei un dzesēšanai. Ar plūsmas temperatūru līdz 70 °C Vitocal 150-A tika īpaši izstrādāts modernizācijai. Esošos radiatorus var turpināt izmantot. Apsildāmās grīdas nav absolūti nepieciešamas. Augstā energoefektivitāte, ērta lietotnes darbība, ilgtspējīga darbība un pievilcīgs dizains ir pārliecinoši.

Benefits der Vitocal 150-A

Vitocal 150-A: Bestens für die Modernisierung geeignet

Jaunie Vitocal 150-A monobloka siltumsūkņi ar turpgaitas temperatūru līdz 70°C ir ideāli piemēroti modernizācijai.


Vitocal 150-A iekštelpu un āra bloks (pa labi)

Vitocal 150-A Innen- und Außeneinheit (rechts)

Vitocal 150-A Außeneinheit mit Bodenkonsole

Vitocal 150-A āra iekārta ar grīdas konsoli


Vitocal 150-A priekšrocības

Climate Protect+++ schont die Umwelt und das Klima

Climate Protect+++ aizsargā vidi un klimatu

Jaunajos Vitocal 15x sērijas siltumsūkņos tiek izmantots “zaļais” aukstumnesējs R290 (propāns), kas tiek uzskatīts par īpaši videi draudzīgu un kura GWP100 ir ļoti zems 0,02 (globālās sasilšanas potenciāls).


OptiPerform – uzticama darbība ar maksimālu efektivitāti

Viessmann mūsdienīgie siltumsūkņi darbojas ar patentētu hidrauliku. Izmantojot Hydro AutoControl®, siltumsūknis tiek darbināts uzticami un ar maksimālu efektivitāti visā tā kalpošanas laikā. Unikālais dizains ne tikai nodrošina to, ka tirgotājs var uzstādīt siltumsūkni ar OptiPerform daudz ātrāk un līdz ar to arī izdevīgāk. Tas arī aizņem daudz mazāk vietas, jo ir līdz pat 60 procentiem mazāks nekā līdzīgas sistēmas.

OptiPerform – zuverlässiger Betrieb bei höchster Effizienz

Service Link – für schnellere Reaktionszeit im Servicefall

Service Link – ātrākam reakcijas laikam apkalpošanas gadījumā

Pateicoties mobilā tālruņa tehnoloģijai, Vitocal 15x sērijas siltumsūkņi vienmēr var būt savienoti ar Viessmann Service. Un tas ir pilnīgi bez maksas. Siltumsūknis visas kļūdas pārraida tieši un bez laika aizkaves. Speciālists tirgotājs var nekavējoties veikt nepieciešamos pasākumus. Tas novērš nevajadzīgus braucienus, kas ietaupa laiku un naudu.


Priekšrocības īsumā

  • Ar turpgaitas temperatūru 70 °C (pie āra temperatūras līdz -10 °C) tas ir ideāli piemērots modernizācijai
  • Climate Protect+++: aizsargā vidi un klimatu – videi draudzīgs, dabisks aukstumnesējs R290 (propāns) ar īpaši zemu GWP100 0,02 (GWP = globālās sasilšanas potenciāls)
  • OptiPerfom: uzticama darbība ar augstu efektivitāt
  • Service Link: tiek garantēts ātrāks reakcijas laiks apkopes gadījumā
  • Zemas ekspluatācijas izmaksas, pateicoties augstajai efektivitātei, COP (veiktspējas koeficients) saskaņā ar EN 14511: līdz 5,0 (pie A7/W35)
  • Par 60% aizņem mazāk vietas nekā salīdzināmiem modeļiem
  • Integrēta Energy Management System nodrošina enerģijas patēriņa un izmaksu caurskatāmību
  • Vienkārša darbība, izmantojot lietotni ViCare


Vitocal 150-A tehnoloģija

Ārējais bloks Vitocal 150-A

Außeneinheit Vitocal 150-A

Iekšējais bloks Vitocal 150-A

Schnittabbildung der Vitocal 150-A

An heißen Sommertagen kann die Wärmepumpe die Räume auch kühlen.


Viessmann One Base

Nepieciešama tikai viena sistēma: Viessmann One Base

Platforma integrē esošos viedās mājas risinājumus – nemanāmi un bezvadu režīmā. To var viegli paplašināt, piemēram, ar sienas kasti sava e-auto uzlādēšanai. Ilgtspējīgu elektroenerģijas un siltuma izmantošanu kā ViShare Energy Community* var viegli izsekot, izmantojot Viessmann One Base.

Viessmann One Base ir atvērta visiem papildu digitālajiem pakalpojumiem. Integrēto pakalpojumu un ierīču kontrole ir ļoti vienkārša, izmantojot valodas palīgus, piemēram, Amazon Alexa vai Google Assistant. Jaunā platforma ir pamats paplašināmai un nākotnei drošai energosistēmai katrā mājā.

Labās rokās visu diennakti

Viss, kas jums nepieciešams, lai sazinātos ar Viessmann One Base, ir bezmaksas lietotne ViCare; integrētais Viessmann Energy Management System dara visu pārējo. Viessmann One Base ir ātri un ērti darbināms, izmantojot lietotni. Turklāt servisa speciālists sistēmai seko no attāluma un nekavējoties elektroniski novērš visas problēmas. Tas novērš nevajadzīgus braucienus un tikšanās ar speciālistu partneri.

* ViShareEnergy Community operators un līgumpartneris ir Energy MarketSolutions GmbH (EMS), Viessmann grupas meitas uzņēmums.

Einfache und komfortable Regelung des Energiesystems per ViCare App

Viessmann One Base padara māju ērtāku, efektīvāku un drošāku nākotnei.

Labsajūta rokas stiepiena attālumā: vienkārša un ērta enerģijas sistēmas vadība no jebkuras vietas


Visas Viessmann sistēmas un viedās mājas risinājumi vienā platformā

Izmantojot Viessmann One Base, visa enerģijas sistēma tiek darbināta, izmantojot tikai vienu lietotni — vienkārši, uzticami un ātri. Jaunā platforma savieno visas mājas ierīces un elektroniskās lietojumprogrammas vienā klimata un enerģijas risinājumā. Ar labvēlīgām sekām: mazāks enerģijas patēriņš, mazāks CO₂ nospiedums un pastāvīgi atjaunināts darbības izmaksu pārskats. Viessmann One Base padara jūsu četras sienas piemērotas klimatam draudzīgai nākotnei!

Attēls: Viessmann One Base savieno digitālos pakalpojumus ar pilnu energosistēmu ar siltumsūkņiem, ventilācijas sistēmām, enerģijas uzkrāšanu un fotoelektrisko sistēmu
Alle Viessmann Systeme und Smart-Home-Lösungen auf einer Plattform

Viessmann One Base

 

Viessmann One Base: ērta, efektīva un droša nākotnei

Viessmann One Base integrē visus produktus, sistēmas un viedās mājas risinājumus vienā platformā. Tas nozīmē, ka visu energosistēmu var viegli, uzticami un ātri darbināt, izmantojot lietotni.


ViCare lietotnes enerģijas kabīnē lietotājam ir pārskats par visām enerģijas plūsmām savā mājsaimniecībā.

Das Energie-Cockpit der ViCare App

Analyse-Tool zeigt Autarkie- und Eigenverbrauchsraten an

Analīzes rīks parāda pašreizējo un pagātnes pašpietiekamības un pašpatēriņa rādītājus.


Elektronikas platforma – daudzas priekšrocības īsumā

+ Ērtības: enerģijas sistēmas vadība, izmantojot lietotni. Pēc pieprasījuma izveidojiet saiti ar citām ierīcēm un pakalpojumiem, piemēram, Amazon Alexa, Apple Homekit, Google Assistant un citiem.
+ Efektivitāte: izveidojot tīklu un optimizējot enerģijas plūsmas, platforma nodrošina īpaši efektīvu un līdz ar to arī rentablu darbību.
+ Drošība: specializētais servisa uzņēmums tiek automātiski informēts par visām problēmām un var tiešsaistē novērst iespējamos cēloņus, pirms tie kļūst nozīmīgi.
+ Nākotnes dzīvotspēja: visu vēlamo digitālo pakalpojumu, jauninājumu un produktu paplašinājumu, piemēram, fotoelementu ar enerģijas krātuvi un sienas kasti, ilgtermiņa integrācija e-mobilitātei.

Attēls: ViCare radiatora termostati ļauj viegli kontrolēt atsevišķas telpas, izmantojot lietotni vai balss komandu, piemēram, B. izmantojot Amazon Alexa.
Heizkörper mit ViCare Heizkörperthermostat

Produkta informācija Vitocal 150-A

Pārskats

Nominālā siltuma jauda (kW), darbības punkts A7/W35 (saskaņā ar EN 14511)
Tips 150.A10: 7,3 kW | Tips 150.A13: 8,1 kW | Tips 150.A16: 9,1 kW
Veiktspējas koeficients ε (COP vērtība) A7/W35
Tips 150.A10: 5,0 | Tips 150.A13: 4,9 | Tips 150.A16: 4,9
Energoefektivitāte ƞs : Apkures veiktspējas dati saskaņā ar ES regulu Nr. 813/2013 vidējos klimatiskajos apstākļos lietošanai zemā temperatūrā (W35) un vidējai temperatūrai (W55)
energieeffizienklasse.png
Energoefektivitāte pie W35 %: Tips 150.A10: 190 | Tips 150.A13: 178 | Tips 150.A16: 178
Energoefektivitātes klase dzeramā ūdens sagatavošanai
Pielietojuma joma
icon-wohngebaeude.png
Savrupmājas, modernizācijas
Lietošana
Einfaches RGB
Siltumsūkņa vadība ar 7 collu krāsu skārienjutīgu displeju, ko var vadīt, izmantojot ViCare lietotni
Ūdens sildīšana
Karstā ūdens sagatavošanai nepieciešama karstā ūdens tvertne.
Citas funkcijas
Telpu apkurei/dzesēšanai un karstā ūdens sildīšanai | Maksimālā plūsmas temperatūra: 70 °C (pie āra temperatūras līdz -10 °C) | Monobloka iekšējais modulis ar siltumsūkņa automātiku, augstas efektivitātes cirkulācijas sūknis sekundārajai ķēdei, 4/3 virzienu vārsts, drošības grupa | Iebūvēts elektro caurplūdes apkures/ūdens sildītājs | Iebūvēta apkures buferatvertne un pārplūdes vārsts .

Online-Abfrage*

Fördermittel

Ich suche Fördermittel für eine Wärmepumpe

Nederīgs indekss


Elektrības piedāvājums kopā ar Viessmann siltumsūkņiem

Ir daudz labu iemeslu pašam ražot elektroenerģiju. Neatkarīgi no pieaugošajām elektroenerģijas cenām, fosilā kurināmā un lielajiem piegādātājiem vai personīga ieguldījuma pārejā uz enerģētiku. Apvienojot vienā sistēmā Viessmann siltumsūkni ar Viessmann saules paneļiem Jums ir iespēja saņemt gan elektrību , gan siltumu par vienreizēji izdevīgu cenu .Tas Jums ļaus par 100 procentiem lietot zaļo elektroenerģiju. 

 
ViShare – Strom und Wärme selbst gemacht
Strom und Wärme selbst gemacht – Vertragspartner: Energy Market Solutions GmbH (EMS)

ViShare