Ideāli piemērots modernizācijai: Vitocal 151-A

Jaunās paaudzes siltumsūkņi

Uzticams, kompakts un videi draudzīgs kā nekad agrāk – ar jauno, inovatīvo Viessmann siltumsūkņa tehnoloģiju apkārtējo siltumu var īpaši efektīvi izmantot apkurei un dzesēšanai. Ar plūsmas temperatūru līdz 70 °C Vitocal 151-A tika īpaši izstrādāts modernizācijai. Esošos radiatorus var turpināt izmantot. Apsildāmās grīdas nav absolūti nepieciešamas. Augsta energoefektivitāte, ērta lietotņu darbība, ilgtspējīga darbība un pievilcīgs dizains ir pārliecinoši.

Benefits der Vitocal 151-A

Vitocal 151-A: Bestens für die Modernisierung geeignet

Jaunie Vitocal 151-A monobloka siltumsūkņi ar turpgaitas temperatūru līdz 70°C ir ideāli piemēroti modernizācijai.


Vitocal 151-A Iekštelpu un āra bloks (pa labi)

Vitocal 151-A Innen- und Außeneinheit (rechts)

Außeneinheit der Vitocal 151-A mit Bodenkonsole

Vitocal 151-A ārējais bloks ar grīdas konsoli


Vitocal 151-A priekšrocības

Climate Protect+++ schont die Umwelt und das Klima

Climate Protect+++ aizsargā vidi un klimatu

Jaunajos Vitocal 15x sērijas siltumsūkņos tiek izmantots “zaļais” aukstumnesējs R290 (propāns), kas tiek uzskatīts par īpaši videi draudzīgu un kura GWP100 ir ļoti zems 0,02 (globālās sasilšanas potenciāls).


OptiPerform – uzticama darbība ar maksimālu efektivitāti

Viessmann mūsdienīgie siltumsūkņi darbojas ar patentētu hidrauliku. Izmantojot Hydro AutoControl®, siltumsūknis tiek darbināts optimāli un ar maksimālu efektivitāti visā tā kalpošanas laikā. Unikālais dizains nodrošina to, ka montāžas speciālists var uzstādīt siltumsūkni ar OptiPerform daudz ātrāk . Tas arī aizņem daudz mazāk vietas, jo ir līdz pat 60 procentiem mazāks nekā līdzīgas sistēmas.

OptiPerform – zuverlässiger Betrieb bei höchster Effizienz

Service Link – für schnellere Reaktionszeit im Servicefall

Service Link – ātrākam reakcijas laikam apkalpošanas gadījumā

Pateicoties mobilā tālruņa tehnoloģijai, Vitocal 15x sērijas siltumsūkņi vienmēr var būt savienoti ar Viessmann Service.  Siltumsūknis visas kļūdas pārraida tieši un bez laika aizkaves. Prasmīgs servisa uzņēmums var nekavējoties veikt nepieciešamos pasākumus. Tas novērš nevajadzīgus braucienus, kas ietaupa laiku un naudu.


Priekšrocības īsumā

  • Ar turpgaitas temperatūru 70 °C (pie āra temperatūras līdz -10 °C) tas ir ideāli piemērots modernizācijai
  • Climate Protect+++: aizsargā vidi un klimatu – videi draudzīgs, dabisks aukstumnesējs R290 (propāns) ar īpaši zemu GWP100 0,02 (GWP = globālās sasilšanas potenciāls)
  • OptiPerfom: uzticama darbība ar augstu efektivitāti
  • Service link: tiek garantēts ātrāks reakcijas laiks apkopes gadījumā
  • Zemas ekspluatācijas izmaksas, pateicoties augstajai efektivitātei, COP (veiktspējas koeficients) saskaņā ar EN 14511: līdz 5,0 (pie A7/W35)
  • Par 60% mazāks siltumnīcas efekta gāzu nospiedums nekā salīdzināmiem modeļiem
  • Integrēta Energy Management System nodrošina enerģijas patēriņa un izmaksu caurskatāmību
  • Vienkārša darbība, izmantojot lietotni ViCare


Vitocal 151-A tehnoloģija

Āra vienība Vitocal 151-A

Außeneinheit Vitocal 151-A

Iekštelpu vienība Vitocal 151-A

Inneneinheit Vitocal 151-A
Inneneinheit Vitocal 151-A

An heißen Sommertagen kann die Wärmepumpe die Räume auch kühlen.


Viessmann One Base

Nepieciešama tikai viena sistēma: Viessmann One Base

Platforma integrē esošos viedās mājas risinājumus – nemanāmi un bezvadu režīmā. To var viegli paplašināt, piemēram, ar sienas kasti sava e-auto uzlādēšanai. Ilgtspējīgu elektroenerģijas un siltuma izmantošanu kā ViShare Energy Community* var viegli izsekot, izmantojot Viessmann One Base.

Viessmann One Base ir atvērta visiem papildu digitālajiem pakalpojumiem. Integrēto pakalpojumu un ierīču kontrole ir ļoti vienkārša, izmantojot valodas palīgus, piemēram, Amazon Alexa vai Google Assistant. Jaunā platforma ir pamats paplašināmai un nākotnei drošai energosistēmai katrā mājā.

Labākajās rokās visu diennakti

Viss, kas jums nepieciešams, lai sazinātos ar Viessmann One Base, ir bezmaksas lietotne ViCare; integrētā Energy Management System sistēma dara visu pārējo Viessmann One Base ir ātri un ērti darbināms, izmantojot lietotni. Turklāt tirgotājs sistēmai seko no attāluma un nekavējoties elektroniski novērš visus pārkāpumus. Tas novērš nevajadzīgus braucienus un tikšanās ar speciālistu partneri.

* ViShareEnergy Community operators un līgumpartneris ir Energy MarketSolutions GmbH (EMS), Viessmann grupas meitas uzņēmums.

Einfache und komfortable Regelung des Energiesystems per ViCare App

Viessmann One Base padara māju ērtāku, efektīvāku un drošu nākotnei.

Labsajūta rokas stiepiena attālumā: vienkārša un ērta enerģijas sistēmas vadība no jebkuras vietas


Visas Viessmann sistēmas un viedās mājas risinājumi vienā platformā

Izmantojot Viessmann One Base, visa enerģijas sistēma tiek darbināta, izmantojot tikai vienu lietotni — vienkārši, uzticami un ātri. Jaunā platforma savieno visas mājas ierīces un elektroniskās lietojumprogrammas vienā klimata un enerģijas risinājumā. Ar labvēlīgām sekām: mazāks enerģijas patēriņš, mazāks CO₂ nospiedums un pastāvīgi atjaunināts darbības izmaksu pārskats. Viessmann One Base padara jūsu četras sienas piemērotas klimatam draudzīgai nākotnei!

Attēls: Viessmann One Base savieno digitālos pakalpojumus ar pilnu energosistēmu ar siltumsūkņiem, ventilācijas sistēmām, enerģijas uzkrāšanu un fotoelektrisko sistēmu
Alle Viessmann Systeme und Smart-Home-Lösungen auf einer Plattform

Viessmann One Base

 

Viessmann One Base: Ērts, efektīvs un nākotnes drošs

Viessmann One Base integrē visus produktus, sistēmas un viedās mājas risinājumus vienā platformā. Tas nozīmē, ka visu energosistēmu var viegli, uzticami un ātri darbināt, izmantojot lietotni.


ViCare lietotnes enerģijas kabīnē lietotājam ir pārskats par visām enerģijas plūsmām savā mājsaimniecībā.

Das Energie-Cockpit der ViCare App

Analyse-Tool zeigt Autarkie- und Eigenverbrauchsraten an

Analīzes rīks parāda pašreizējo un pagātnes pašpietiekamības un pašpatēriņa rādītājus.


Viessmann One Base – Daudzas priekšrocības īsumā

+ Ērtības: enerģijas sistēmas vadība, izmantojot lietotni. Pēc pieprasījuma izveidojiet saiti ar citām ierīcēm un pakalpojumiem, piemēram, Amazon Alexa, Apple Homekit, Google Assistant un citiem.
+ Efektivitāte: izveidojot tīklu un optimizējot enerģijas plūsmas, platforma nodrošina īpaši efektīvu un līdz ar to arī rentablu darbību.
+ Drošība: specializētais uzņēmums tiek automātiski informēts par visiem pārkāpumiem un var tiešsaistē novērst iespējamos cēloņus, pirms tie kļūst nozīmīgi.
+ Nākotnes dzīvotspēja: visu vēlamo digitālo pakalpojumu, jauninājumu un produktu paplašinājumu, piemēram, fotoelementu ar enerģijas krātuvi un sienas lādētāju, ilgtermiņa integrācija e-mobilitātei.

Attēls: ViCare radiatora termostati ļauj viegli kontrolēt atsevišķas telpas, izmantojot lietotni vai balss komandu, piemēram, B. izmantojot Amazon Alexa.
Heizkörper mit ViCare Heizkörperthermostat

Produkta informācija Vitocal 151-A

Pārskats

Nominālā siltuma jauda (kW), darbības punkts A7/W35 (saskaņā ar EN 14511)
Tips 151.A10: 7,3 kW | Tips 151.A13: 8,1 kW | Tips 151.A16: 9,1 kW
Veiktspējas koeficients ε (COP vērtība) A7/W35
Tips 151.A10: 5,0 | Tips 151.A13: 4,9 | Tips 151.A16: 4,9
Energoefektivitāte ƞs : Apkures veiktspējas dati saskaņā ar ES regulu Nr. 813/2013 vidējos klimatiskajos apstākļos lietošanai zemā temperatūrā (W35) un vidējai temperatūrai (W55)
energieeffizienklasse.png
Energoefektivitāte pie W35 %: Tips 151.A10: 190 | Tips 151.A13: 178 | Tips 151.A16: 178
Energoefektivitātes klases dzeramā ūdens sagatavošana
Pielietojuma joma
icon-wohngebaeude.png
Savrupmājas, modernizācijas
Lietošana
Einfaches RGB
Siltumsūkņa vadība ar 7 collu krāsu skārienjutīgu displeju ko var vadīt izmantojot ViCare lietotni
Ūdens sildīšana
Integrēts karstā ūdens tvertne (190 l )
Citas funkcijas
Telpu apkurei/dzesēšanai un karstā ūdens sildīšanai | Maksimālā plūsmas temperatūra: 70 °C (pie āra temperatūras līdz -10 °C) | Monobloka iekšējais modelis ar siltumsūkņa automātiku, augstas efektivitātes cirkulācijas sūknis sekundārajai ķēdei, 4/3 virzienu vārsts, drošības grupa | Iebūvēts elektro caurplūdes apkures/ūdens sildītājs | Iebūvēts apkures ūdens bufera cilindrs un pārplūdes vārsts

Online-Abfrage*

Fördermittel

Ich suche Fördermittel für eine Wärmepumpe

Nederīgs indekss


Elektrības piedāvājums Viessmann siltumsūkņu klientiem

Ir daudz labu iemeslu pašam ražot elektroenerģiju. Neatkarīgi no pieaugošajām elektroenerģijas cenām, fosilā kurināmā un lielajiem piegādātājiem vai personīga ieguldījuma pārejā uz enerģētiku. Apvienojot vienā sistēmā Viessmann siltumsūkni ar Viessmann saules paneļiem Jums ir iespēja saņemt gan elektrību , gan siltumu par vienreizēji izdevīgu cenu .Tas Jums ļaus par 100 procentiem lietot zaļo elektroenerģiju. 

 
ViShare – Strom und Wärme selbst gemacht
Strom und Wärme selbst gemacht – Vertragspartner: Energy Market Solutions GmbH (EMS)

ViShare