Ideāli piemērots modernizācijai: Vitocal 252-A

Jaunās paaudzes siltumsūkņi

Uzticams, kompakts un videi draudzīgs kā nekad agrāk – ar jauno, inovatīvo Viessmann siltumsūkņa tehnoloģiju apkārtējo siltumu var īpaši efektīvi izmantot apkurei un dzesēšanai. Ar turpgaitas temperatūru līdz 70 °C Vitocal 252-A tika īpaši izstrādāts modernizācijai. Esošos radiatorus var turpināt izmantot. Apsildāmās grīdas nav absolūti nepieciešamas. Augstā energoefektivitāte, ērta lietotnes darbība, ilgtspējīga darbība un pievilcīgs dizains ir pārliecinoši.

Benefits der Vitocal 252-A

Vitocal 252-A: Bestens für die Modernisierung geeignet

Jaunie Vitocal 252-A monobloka siltumsūkņi ar turpgaitas temperatūru līdz 70°C ir ideāli piemēroti modernizācijai.


Vitocal 252-A kompakta gaisa/ūdens siltumsūkņa iekārta ar ārējo bloku

Die Vitocal 252-A mit Außeneinheit

Außeneinheit der Vitocal 252-A

Vitocal 252-A ārējais bloks ar dizaina grīdas konsoli (pa kreisi) un ar grīdas konsoli (pa labi)


Vitocal 252-A priekšrocības

Climate Protect+++ schont die Umwelt und das Klima

Climate Protect+++ aizsargā vidi un klimatu

Jaunajos Vitocal 25x sērijas siltumsūkņos tiek izmantots "zaļais" aukstumnesējs R290 (propāns), kas tiek uzskatīts par īpaši videi draudzīgu un kura GWP100 ir ļoti zems 0,02 (Global Warming Potential).


OptiPerform – uzticama darbība ar maksimālu efektivitāti

Viessmann mūsdienīgie siltumsūkņi darbojas ar patentētu hidrauliku. Izmantojot Hydro AutoControl®, siltumsūknis tiek darbināts uzticami un ar maksimālu efektivitāti visā tā kalpošanas laikā. Unikālais dizains ne tikai nodrošina to, ka montāžas speciālists var uzstādīt siltumsūkni ar OptiPerform daudz ātrāk un līdz ar to arī izdevīgāk. Tas arī aizņem daudz mazāk vietas, jo ir līdz pat 60 procentiem mazāks nekā līdzīgas sistēmas.

OptiPerform – zuverlässiger Betrieb bei höchster Effizienz

Service Link – für schnellere Reaktionszeit im Servicefall

Service Link – ātrākam reakcijas laikam apkalpošanas gadījumā

Pateicoties mobilo telefonu tehnoloģijai, Vitocal 25x sērijas siltumsūkņi vienmēr var būt savienoti ar Viessmann Service. Un tas ir pilnīgi bez maksas. Siltumsūknis visas kļūdas pārraida tieši un bez laika aizkaves. Prasmīgs servisa speciālists var nekavējoties veikt nepieciešamos pasākumus. Tas novērš nevajadzīgus braucienus, kas ietaupa laiku un naudu.


Super Silent – darbība līdzīgi klusam čukstam gan pilnas , gan daļējas slodzes režīmā

Pateicoties Advanced Acoustic Design+, Viessmann siltumsūkņi ir vieni no klusākajiem savā segmentā.Ventilators ir optimizēts klusai darbībai. Kopā ar inteliģento ātruma kontroli tas nodrošina ievērojamu gaisa trokšņa samazinājumu pilnas un daļējas slodzes režīmā. Tas nozīmē, ka āra bloku var uzstādīt arī blīvi apbūvētās vietās, piemēram, rindu māju apdzīvotā vietā vai īpašuma līnijas tuvumā.

Super Silent – flüsterleise im Voll- und Teillastbetrieb


Priekšrocības īsumā

  • Ar turpgaitas temperatūru 70 °C (pie āra temperatūras līdz -10 °C) tas ir ideāli piemērots modernizācijai
  • Climate Protect+++: aizsargā vidi un klimatu – videi draudzīgs, dabisks aukstumnesējs R290 (propāns) ar īpaši zemu GWP100 0,02 (GWP = globālās sasilšanas potenciāls)
  • OptiPerfom: uzticama darbība ar augstu efektivitāti
  • Service link: tiek garantēts ātrāks reakcijas laiks apkopes gadījumā
  • Īpaši kluss: klusa darbība ļauj brīvi izvēlēties uzstādīšanas vietu
  • Zemas ekspluatācijas izmaksas, pateicoties augstajai efektivitātei, COP (efektīvā veiktspēja) saskaņā ar EN 14511: līdz 5,3 (pie A7/W35)
  • Par 60% mazāks CO2 nospiedums nekā salīdzināmiem modeļiem
  • Integrēta Energy Management System nodrošina enerģijas patēriņa un izmaksu caurskatāmībuVienkārša darbība, izmantojot lietotni ViCare


Vitocal 252-A tehnoloģija

Vitocal 252-A āra vienība

Außeneinheit Vitocal 250-A

Vitocal 252-A ar integrētu apkures/dzesēšanas kontūru

Vitocal 252-A mit einem integrierten Heiz-/Kühlkreis

Vitocal 252-A ar diviem integrētiem apkures/dzesēšanas kontūriem

 

Vitocal 252-A mit zwei integrierten Heiz-/Kühlkreisen

An heißen Sommertagen kann die Wärmepumpe die Räume auch kühlen.


Viessmann One Base

Nepieciešama tikai viena sistēma: Viessmann One Base

Platforma integrē esošos viedās mājas risinājumus – nemanāmi un bezvadu režīmā. To var viegli paplašināt, piemēram, ar sienas lādētāju sava e-auto uzlādēšanai. Ilgtspējīgu elektroenerģijas un siltuma izmantošanu kā ViShare Energy Community* var viegli izsekot, izmantojot Viessmann One Base.

Viessmann One Base ir atvērta visiem papildu digitālajiem pakalpojumiem. Integrēto pakalpojumu un ierīču kontrole ir ļoti vienkārša, izmantojot valodas palīgus, piemēram, Amazon Alexa vai Google Assistant. Jaunā platforma ir pamats paplašināmai un nākotnei drošai energosistēmai katrā mājā.

Labās rokās visu diennakti

Viss, kas jums nepieciešams, lai sazinātos ar Viessmann One Base, ir bezmaksas lietotne ViCare; integrētais Viessmann Energy Management System dara visu pārējo. Viessmann One Base ir ātri un ērti darbināms izmantojot lietotni. Turklāt tirgotājs sistēmai seko no attāluma un nekavējoties elektroniski novērš visas neatbilstības. Tas novērš nevajadzīgus braucienus un tikšanās ar servisa speciālistu .

* ViShareEnergy Community operators un līgumpartneris ir Energy MarketSolutions GmbH (EMS), Viessmann grupas meitas uzņēmums.

Einfache und komfortable Regelung des Energiesystems per ViCare App

Viessmann One Base padara māju ērtāku, efektīvāku un drošu nākotnei.

Labsajūta rokas stiepiena attālumā: vienkārša un ērta enerģijas sistēmas vadība no jebkuras vietas


Visas Viessmann sistēmas un viedās mājas risinājumi vienā platformā

Izmantojot Viessmann One Base, visa enerģijas sistēma tiek darbināta, izmantojot tikai vienu lietotni — vienkārši, uzticami un ātri. Jaunā platforma savieno visas mājas ierīces un elektroniskās lietojumprogrammas vienā klimata un enerģijas risinājumā. Ar labvēlīgām sekām: mazāks enerģijas patēriņš, mazāks CO₂ nospiedums un pastāvīgi atjaunināts darbības izmaksu pārskats. Viessmann One Base padara jūsu četras sienas piemērotas klimatam draudzīgai nākotnei!

Attēls: Viessmann One Base savieno digitālos pakalpojumus ar pilnu energosistēmu ar siltumsūkņiem, ventilācijas sistēmām, enerģijas uzkrāšanu un fotoelektrisko sistēmu .
Alle Viessmann Systeme und Smart-Home-Lösungen auf einer Plattform

Viessmann One Base

 

Viessmann One Base: Ērts, efektīvs un nākotnes drošs

Viessmann One Base integrē visus produktus, sistēmas un viedās mājas risinājumus vienā platformā. Tas nozīmē, ka visu energosistēmu var viegli, uzticami un ātri darbināt, izmantojot lietotni.


ViCare lietotnes enerģijas kabīnē lietotājam ir pārskats par visām enerģijas plūsmām savā mājsaimniecībā.

Das Energie-Cockpit der ViCare App

Analyse-Tool zeigt Autarkie- und Eigenverbrauchsraten an

Analīzes rīks parāda pašreizējo un pagātnes pašpietiekamības un pašpatēriņa rādītājus.


Viessmann One Base – Daudzas priekšrocības īsumā

+ Ērtības: enerģijas sistēmas vadība, izmantojot lietotni. Pēc pieprasījuma izveidojiet saiti ar citām ierīcēm un pakalpojumiem, piemēram, Amazon Alexa, Apple Homekit, Google Assistant un citiem.
+ Efektivitāte: izveidojot tīklu un optimizējot enerģijas plūsmas, platforma nodrošina īpaši efektīvu un līdz ar to arī rentablu darbību.
+ Drošība: specializētais servisa uzņēmums tiek automātiski informēts par visām nepilnībām un var tiešsaistē novērst iespējamos cēloņus, pirms tie kļūst nozīmīgi.
+ Nākotnes dzīvotspēja: visu vēlamo digitālo pakalpojumu, jauninājumu un produktu paplašinājumu, piemēram, fotoelementu ar enerģijas krātuvi un sienas kastīti, ilgtermiņa integrācija e-mobilitātei.

Attēls: ViCare radiatora termostati ļauj viegli kontrolēt atsevišķas telpas, izmantojot lietotni vai balss komandu, piemēram izmantojot Amazon Alexa.
Heizkörper mit ViCare Heizkörperthermostat

Produktdetails Vitocal 252-A


Online-Abfrage*

Fördermittel

Ich suche Fördermittel für eine Wärmepumpe

Nederīgs indekss


Elektrības piedāvājums kopā ar Viessmann siltumsūkņiem

Ir daudz labu iemeslu pašam ražot elektroenerģiju. Neatkarīgi no pieaugošajām elektroenerģijas cenām, fosilā kurināmā un lielajiem piegādātājiem vai personīga ieguldījuma pārejā uz enerģētiku. Apvienojot vienā sistēmā Viessmann siltumsūkni ar Viessmann saules paneļiem Jums ir iespēja saņemt gan elektrību , gan siltumu par vienreizēji izdevīgu cenu .Tas Jums ļaus par 100 procentiem lietot zaļo elektroenerģiju. 

ViShare – Strom und Wärme selbst gemacht
Strom und Wärme selbst gemacht – Vertragspartner: Energy Market Solutions GmbH (EMS)

ViShare