Siltumsūknis par pievilcīgu cenu ērtai siltuma padevei un augstām karstā ūdens ērtībām: Vitocal 200-G

Pateicoties klusai darbībai Vitocal 200-G zeme/ūdens siltumsūknis ir piemērots uzstādīšanai tuvu dzīvojamajām telpām.

Vitocal 200-G siltumsūknis ir pievilcīgas cenas alternatīva 300. sērijai. Ar dzesēšanas kontūrām ar fiksētu apkures jaudu (piecos jaudas diapazonos) tas aptver plašu pielietojumu klāstu ar labu efektivitāti.

 


Vitocal 200-G Īpašības

Kompakti izmēri

Siltumsūknis ar ļoti kompaktiem izmēriem: primārā un sekundārā kontūra sūkņi un trīsceļu vārsts jau ir ievietoti siltumsūkņa korpusā.

Pateicoties hidrauliskajiem un elektriskajiem savienojumiem aukstā kontūru moduli var viegli izņemt no siltumsūkņa un transportēt atsevišķi. Tādējādi Vitocal 200-G var viegli ienest telpā un uzstādīt. Turklāt pateicoties elastīgai pieslēgumu koncepcijai siltumsūkni var ātri pielāgot uzstādīšanai uz vietas.

Klusa darbība , uzstādiet pat tieši dzīvojamās telpas tuvumā 

Korpuss pilnībā iekapsulē dzesēšanas moduli / hidraulisko moduli no apkārtējās vides un kopā ar trīsdimensiju vibrācijas atsaisti samazina darbības troksni līdz minimumam. Ar tikai 49 dB (A) (B0 / W55) trokšņa līmeni šis siltumsūknis ir viens no klusākajiem savā kategorijā.


An heißen Sommertagen kann die Wärmepumpe die Räume auch kühlen. Dafür wird die optionale „natural cooling“-Box benötigt.
Vitocal 300-G ist KEYMARK zertifiziert.


Vitocal 200-G Priekšrocības

  • Zemas ekspluatācijas izmaksas pateicoties augstajai SCOP vērtībai (SCOP = sezonas veiktspējas koeficients) saskaņā ar EN 14825: līdz 5,3 vidējiem klimatiskajiem apstākļiem un lietojumiem zemā temperatūrā (W35)
  • Augsta efektivitāte, pateicoties RCD sistēmai (refrigerant Cycle Diagnostic System) ar elektronisko izplešanās vārstu (EEV)
  • Pateicoties jaunajai skaņas izolācijas koncepcijai tas ir grūti dzirdams pat tad, ja siltumsūknis ir uzstādīts tuvu dzīvojamai telpai
  • Kompakti izmēri  lai ēkā būtu vairāk brīvas vietas
  • Augstas ekspluatācijas ērtības - apkure, dzesēšana, karstais ūdens un ventilācija, izmantojot integrēto Vitotronic vadības ierīci ar vienkāršu tekstu un grafisko displeju
  • Palielināta pašu saražotās elektroenerģijas izmantošana no fotoelektriskajām sistēmām 
  • Iespējots attālinātai darbības vadībai un apkopei kopā ar Vitoconnect (papildpiederums)  izmantojot bezmaksas ViCare mobilo lietotni
Wärmepumpe Vitocal 200-G


Lietošanas ērtums

Regelung Vitotronic 200

Vitotronic 200 vadības bloks ar papildu lietotņu vadību

Vitotronic 200 vadības bloks ir viegli un intuitīvi vadāms ar vienkāršu tekstu un grafisko displeju. Iestatījumus var ātri mainīt izmantojot izvēlni. Pēc izvēles ir iespējama attālinātā vadība caur internetu ar Vitoconnect (papildpiederums), izmantojot ViCare lietotni mobilajā ierīcē.


Vitoconnect izveido savienojumu

Lai veiktu attālinātu vadību ir nepieciešams Vitoconnect interfeiss. Iepriekšējo Vitocal sērijas siltumsūkņu (no 2010.gada) modernizēšana tagad ir iespējama jebkurā laikā.

Optolink-Schnittstelle Vitoconnect

ViCare App

ViCare mobilā lietotne

ViCare lietotne ļauj sistēmas operatoram kontrolēt savu apkures sistēmu izmantojot viedtālruni. Darbības statusu var apskatīt jebkurā laikā un darbības traucējumu gadījumā var ātri un vienkārši sazināties ar servisa uzņēmumu, kas iepriekš ticis saglabāts lietotnē.


Vienota sistēma

Aufeinander abgestimmt: Systemtechnik

Saskaņoti savā starpā: vienota sistēma

“Kopums ir vairāk nekā tā daļu summa.” Saskaņā ar šo principu Viessmann piedāvā ne tikai atsevišķas apkures sastāvdaļas, kas atbilst Viessmann augstajiem kvalitātes, uzticamības un efektivitātes standartiem. Drīzāk visi produkti ir integrēti saskaņotā pilnā sistēmā, kurā visas sastāvdaļas precīzi sader kopā ,jo tikai perfektā sistēmā integrēto komponentu mijiedarbība izmanto pilnu novatoriskās augstākās tehnoloģijas potenciālu.

Viessmann sistēmas tehnoloģija ietver visu, kas veido uzticamu un ekonomisku apkures sistēmu. Vitotronic vadības bloks ar radio tālvadības pulti, kā arī augstas veiktspējas Vitocell karstā ūdens tvertnes vislabākajai karstā ūdens ērtībai, līdz pat augstas kvalitātes saules sistēmām, kas nodrošina izmaksu taupīšanu.

Produkta informācija

Pārskats

Nominālā siltuma jauda (kW)*
Zeme/ūdens: 5,8 / 7,5 / 10,4 / 13,0 / 17,4 kW | *atbilstoši EN 14511, B0/W35, temperatūru starpībai 5 K
Veiktspējas koeficients ε (COP vērtība)*
Zeme/ūdens: 4,60 | 4,64 | 4,81 | 4,93 | 4,51 | *atbilstoši EN 14511, B0/W35, temperatūru starpībai5 K
Energoefektivitātes klase*
energieeffizienklasse.png
A+++/A++ | * saskaņā ar ES regulu Nr.813/2013 apkure, vidējie klimatiskie apstākļi - zemas temperatūras pielietojums (W35)/vidējas temperatūras pielietojums (W55)
Energoefektivitātes klases dzeramā ūdens sagatavošanai
Pielietojuma joma
icon-wohngebaeude.png
Savrupmājas, jaunbūves
Automātika
Einfaches RGB
Vitotronic vadība ar vienkāršu teksta un grafisko displeju. Iespējots internetam ar Vitoconnect (papildpiederums) darbībai un apkopei, izmantojot bezmaksas ViCare lietotni.
Ūdens sildīšana
Karstā ūdens sagatavošanai nepieciešama karstā ūdens tvertne
Citas funkcijas
Karstās vasaras dienās siltumsūknis var arī atdzesēt telpas. Šim nolūkam ir nepieciešama kārba "dabiskā dzesēšana".
Produktschnitt Sole/Wasser-Wärmepumpe Vitocal 200-G

Energie-Spar-Check-2s.jpg
Geprüftes Berechnungsverfahren

TÜV-zertifizierter Gebäude-Energie-Spar-Check

erp-label.jpg
Heizsysteme | ErP-Richtlinie

Effizienzlabel


Neue Wärmepumpe kaufen und finanzieren
Günstig zur neuen Wärmepumpe

Finanzierung

Prospektanforderung.jpg
Prospekte

Online-Anforderung