Augsta efektivitāte, pateicoties mūsdienu invertora tehnoloģijai: Vitocal 333-G

 

Kompakts, brīvi stāvošs siltumsūknis, kas prasa maz vietas un ir īpaši kluss - piemērots uzstādīšanai dzīvojamo telpu tuvumā.

 

Kompakta siltumsūkņa iekārta Vitocal 333-G

Mūsdienu invertora tehnoloģija

Pateicoties modernajai zeme/ūdens siltumsūkņu invertora tehnoloģijai , jaunās paaudzes Vitocal 333-G kompaktās ierīces ir visefektīvākais risinājums jaunām ēkām.

Ar jaudu kontrolētais dzesēšanas kontūrs pielāgo siltumsūkņa apkures jaudu attiecīgajam ēkas siltuma pieprasījumam. Tā rezultātā daļējas slodzes diapazonā ir mazāk palaišanas / apturēšanas ciklu un lielāka gada efektivitāte. Vitocal 333-G ir pieejams divos jaudas izmēros ar modulācijas diapazonu no 1,7 līdz 8,6 kW un 2,4 līdz 11,4 kW un tādējādi optimāli piemērots jaunām ēkām.


Vitocal 333-G - pārliecinošs izpildījums 

 • Pateicoties novatoriskajai skaņas izolācijas koncepcijai īpaši kluss . Varam uzstādīt pat viesistabas tuvumā 
 • Kompakti izmēri , aizņem maz vietas  atstājot Jūsu ēkā vairāk brīvas platības
 • Augsts ekspluatācijas ērtību līmenis - apkure, dzesēšana, karstais ūdens un ventilācija izmantojot integrēto Vitotronic vadības ierīci
 • Pateicoties siltumsūkņa lielajai jaudas modulācijai var labi izmantot no elektriskajiem fotopaneļiem saražoto elektroenerģiju
 • Iespējots internetam, pateicoties Vitoconnect (piederums) ar ViCare lietotni
 • Saderīgs ar Viessmann Vitovent mājas ventilācijas iekārtu vadību

Augsta efektivitāte - zemas enerģijas izmaksas

Papildus jaudas kontrolei RCD sistēma (Refrigerant Cycle Diagnostic System) nodrošina īpaši precīzu un ātru aukstā kontūra vadību izmantojot elektronisko izplešanās vārstu. Enerģiju taupoši augstas efektivitātes sūkņi zemes un apkures lokam samazina enerģijas patēriņu un izmaksas.

Augsta karstā ūdens efektivitāte un augsts dzīves komforts

Jaunizstrādātā 220 litru karstā ūdens tvertne Vitocal 333-G sasniedz maksimālo ūdens ražību virs 300 litriem (karstā udens temperatūra 40 ° C) efektivitātes klasē A + (XL profils) un uztur maksimālo karstā ūdens temperatūru 60 ° C bez elektriskās piesildīšanas. Saules siltuma sistēmu dzeramā ūdens sagatavošanai pēc izvēles var integrēt izmantojot saules siltummaiņa komplektu. Siltumsūkņa kombinācija ar Viessmann Vitovent ventilācijas iekārtu nodrošina īpašas dzīves un ekspluatācijas ērtības. Abas ierīces var ērti vadīt  izmantojot integrēto vadību vai izvēlēties tālvadības pulti. Siltumsūknis var arī atdzesēt telpas karstās vasaras dienās. Šai integrētajai dzesēšanas funkcijai ir nepieciešams papildus dabiskās dzesēšanas bloks .

ViShare – Wärmestrom und Flatrate
Viessmann Energy Community

ViShare – Wärmestrom und Flatrate


Vienkārša montāža, ļoti kompakts un īpaši klusa darbība

Pateicoties hidrauliskajiem un elektriskajiem savienotājiem, jauno aukstā kontūru moduli var viegli izņemt no siltumsūkņa un transportēt atsevišķi lai Vitocal 333-G varētu viegli ienest un uzstādīt. Turklāt, pateicoties elastīgai pieslēguma koncepcijai siltumsūkni var ātri pielāgot uzstādīšanas uz vietas.

Nelieli izmēri, kas ir mazāki par 0,5 m² un piekļuve visiem apkopei svarīgajiem komponentiem no priekšpuses nodrošina vietu taupošu uzstādīšanu. Sakarā ar ļoti zemo darbības troksni 41 dB (A) (skaņas jauda saskaņā ar ErP pie B0 / W55), kompakto ierīci var uzstādīt arī tuvu viesistabai, piemēram, saimniecības telpā.


Vadības bloks Vitotronic 200

Tiešsaistes vadība izmantojot mobilo lietotni ViCare

Izmantojot Vitoconnect ( papildus opcija ) interneta saskarni siltumsūkni var kontrolēt tiešsaistē no jebkuras vietas ar bezmaksas lietotni ViCare Jūsu mobilajās ierīcēs. Pašā ierīcē Vitotronic 200 vadības bloks ar vienkāršu tekstu un grafisku displeju piedāvā intuitīvu un izvēlņu vadītu darbību.


ViCare lietotne

ViCare lietotne ļauj sistēmas operatoram kontrolēt savu apkures sistēmu izmantojot viedtālruni. Darbības statusu var apskatīt jebkurā laikā un darbības traucējumu gadījumā var ātri un vienkārši sazināties ar servisa uzņēmumu, kas iepriekš tika saglabāts lietotnē.

ViCare App

Vitoconnect 100

Vitoconnect 100 attālinātā vadība

Lai iekārtu vadītu attālināti ar ViCare lietotni ir nepieciešams Vitoconnect 100 interfeiss ( papildaprīkojums). Tagad arī Iepriekšējo Vitocal sērijas siltumsūkņu (no 2010.gada) attālināta vadība ir iespējama jebkurā laikā.


Produkta īpašības

 • Kompakti zeme/ūdens siltumsūkņi ar invertora tehnoloģiju, jaudas diapazonā 1,7 līdz 11,4 kW (modulējoši)
 • Ļoti augsts karstā ūdens lietošanas komforts , karstā ūdens temperatūra līdz pat 60 °C ( bez elektro piesildes ) un līdz pat 300 litru ūdens ražībai, pateicoties 220 litru karstā ūdens sagatavošanas tvertnei
 • Ļoti zemas ekspluatācijas izmaksas pateicoties optimizētai karstā ūdens efektivitātei – energoefektivitātes klase A+
 • Sadzīves karstā ūdens temperatūra: līdz 60°C bez elektriskās piesildīšanas
 • Zemas ekspluatācijas izmaksas, pateicoties optimizētai sezonas efektivitātei (SCOP = sezonas veiktspējas koeficients) saskaņā ar EN 14825: līdz 5,5 (aukstā klimata/zemas temperatūras pielietojums)
 • COP vērtība (veiktspējas koeficients) saskaņā ar EN 14511 (5/2018): līdz 4,8 (B0 / W35)

Izstrādājuma šķērsgriezums

Pārskats

Nominālā siltuma jauda (kW)
1,7 līdz 11,4 kW
COP apkures režīmā saskaņā ar EN 14511 (5/2018)
līdz 4,8 (B0/W35)
Energoefektivitātes klase saskaņā ar ES regulu Nr. 811/2013 apkure, vidējie klimatiskie apstākļi - pielietojums zemā temperatūrā (W35) / vidēja temperatūra (W55)
energieeffizienklasse.png
WT 331.C06), A +++ / A +++ (tips BWT 331.C12). Jaunā energoefektivitātes klase A +++ spēkā no 2019. gada 26. septembrī.
Energoefektivitātes klase dzeramā ūdens sagatavošanai
A+
Pielietojuma joma
icon-wohngebaeude.png
Vienģimenes mājas, jaunbūves
Apkalpošana
Einfaches RGB
Vitotronic 200 vadības bloks ar vienkāršu tekstu un grafisku displeju, iespējams darbināt attālināti (Vitoconnect papildpiederums) izmantojot ViCare lietotni
Ūdens sildīšana
Integrēta 220 litru karstā ūdens tvertne
Citas funkcijas
Īpaši kluss, piemērots arī uzstādīšanai dzīvojamās istabas tuvumā
Produktschnitt Sole/Wasser-Wärmepumpe Vitocal 333-Gfernbedienungen.jpg

Nodrošināta saderība: Sistēmas tehnika

„Kopums ir vairāk nekā atsevišķu tā daļu summa." Atbilstoši šim pamatnoteikumam, Viessmann nepiedāvā tikai atsevišķus apkures komponentus, kas pilnībā atbilst augstajiem Viessmann kvalitātes, drošības un efektivitātes standartiem. Atsevišķi produkti turpretim ir savienoti saskaņotā pilnīgā sistēmā, kurā visi elementi precīzi atbilst viens otram. Tā kā tikai izcila sistēmā integrēto elementu mijiedarbība izvērš visu inovatīvās vadošās tehnoloģijas jaudas potenciālu.

Viessmann sistēmu tehnika paveic it visu, ko sola uzticama un ekonomiska apkure. Vitotronic vadības bloks ar bezvadu tālvadību, tāpat kā produktīvais Vitocell karstā ūdens rezervuārs vislabākajam karstā ūdens komfortam līdz augstvērtīgām solārām iekārtām nodrošina ekonomisku apkures atbalstu.


erklaervideo-waermepumpe.jpg

Siltumsūkņi - vienkāršs skaidrojums

Siltumsūkņa darbības principu, kā arī fizikālās pamatīpašības vienkārši skaidro mūsu eksperts Karstens Kūlmans (Carsten Kuhlmann).

Youtube
erklaervideo-wp-umgebungswaerme.jpg

No kurienes rodas apkārtējās vides siltums?

Karstens Kūlmans skaidro, no kurienes rodas apkārtējās vides siltums, un kā to izmanto dažādu tipu siltumsūkņi.

Youtube
Beratung - kostenlos & unverbindlich

Partner vor Ort

Eine individuelle Beratung erhalten Sie bei Ihrem Viessmann Fachpartner vor Ort. Bitte geben Sie für die Suche Ihre Postleitzahl, für genauere Treffer Ihre komplette Anschrift ein.


erp-label.jpg
Heizsysteme | ErP-Richtlinie

Effizienzlabel