Vitosol 200-F – jaudīgs plākšnu kolektors ar absorbējošu slāni ThermProtect

Jaudīgais plākšnu kolektors Vitosol 200-FM lieliski papildina jebkuru apkures sistēmu. Tā absorbējošais laukums ir 2,32 m2, tādējādi tas ir piemērots nepieciešamās enerģijas nodrošināšanai.

Vidēji gadā tas dod līdz 60% no dzeramā ūdens uzsildīšanai nepieciešamās enerģijas. Savienojumā ar apkures kondensācijas katlu tas, pateicoties bezmaksas saules enerģijai, var ieekonomēt vairāk nekā trešdaļu no apsildei un ūdens sildīšanai nepieciešamās enerģijas gadā.  

Gūstiet labumu no šīm priekšrocībām

  • Jaudīgs plākšņu kolektors ar ThermProtect absorbējošo pārklājuma slāni
  • Nekādas pārkaršanas un tvaika veidošanās, pateicoties samazinātai siltuma uzņemšanai
  • Palielināts solārās enerģijas daudzums apkures iekārtas atbalstam un dzeramā ūdens uzsildīšanai
  • Ideāli piemērots montāžai uz jumta, jumtā, uz plakanā jumta un pie fasādes
  • Iespējama horizontāla un vertikāla montāža
  • Atraktīvs dizains, iespējams individuāls korpusa krāsojums RAL krāsās 

 

Beratung - kostenlos & unverbindlich

Partner vor Ort

Eine individuelle Beratung erhalten Sie bei Ihrem Viessmann Fachpartner vor Ort. Bitte geben Sie für die Suche Ihre Postleitzahl, für genauere Treffer Ihre komplette Anschrift ein.

Sonnenkollektor Vitosol 200-FM

Saules kolektors Vitosol 200-FM

Jaudīgie Vitosol 200-FM plakanie kolektori ir ideāls papildinājums jebkurai apkures sistēmai. Ar savu absorbcijas laukumu 2,3 ​​m² saules kolektors pielāgojas attiecīgam enerģijas pieprasījumam.

Vidēji gadā tie aizvieto līdz pat 60 procentiem no enerģijas, kas citādi nepieciešama dzeramā ūdens sildīšanai un palīdz uzturēt apkures sistēmu. Saistībā ar kondensācijas katlu, pateicoties bezmaksas saules enerģijai, var ietaupīt vairāk nekā trešdaļu no gada enerģijas apkurei un karstajam ūdenim.

ThermProtect novērš pārkaršanu

Inteliģentais absorbcijas slānis pasargā kolektorus no pārkaršanas. Viessmann patentētā ThermProtect tehnoloģija izslēdz turpmāku enerģijas patēriņu, kad ir sasniegta noteikta temperatūra un saules kolektoras karstā ūdens tvertne ir pilnībā uzsildīta.

Ar Vitosol 200-FM ThermProtect nodrošina arī lielāku ražību nekā ar parastajiem plakanajiem kolektoriem, jo ​​pateicoties ThermProtect sistēmai mēs varam palielināt kopējo kolektoru sistēmas laukumu . 

ThermProtect

ThermProtect

Virs pārslēgšanas temperatūras mainās absorbētāja slāņa kristāliskā struktūra daudzkārt palielinot siltuma izkliedi un samazinot kolektora jaudu. Rezultātā stagnācijas temperatūra ir ievērojami zemāka un tiek novērsta tvaika veidošanās saules ķēdē.

Kolektora temperatūrai pazeminoties, kristāla struktūra atgriežas sākotnējā stāvoklī. Tad atkal vairāk nekā 95 procenti no krītošās saules enerģijas tiek absorbēti un pārvērsti siltumā. Tiek atstaroti tikai atlikušie pieci procenti. Kristāla struktūras izmaiņas ir atgriezeniskas uz nenoteiktu laiku, un sistēma ir pastāvīgi darboties spējīga.

Pievilcīgs uz visiem jumtiem

Vitosol 200-FM ir pareizā izvēle, ja saules kolektoru paredzēts piegādāt ar rāmi individuālā RAL krāsā. Standartā tas ir krāsots tumši zilā krāsā un pielāgojas gandrīz jebkurai jumta virsmai. Lai nodrošinātu harmonisku jumta integrāciju, Vitosol 200-FM, tips SV2G (vertikāls) vai tips SH2G (horizontāls), var tikt uzstādīts gandrīz vienā līmenī ar jumta apšuvumu.

Solarkollektor Vitosol 200-F (Typ 5DIA)

Vitosol 200-F (Tips 5DIA)

Alternatīva individuālajiem kolektoriem ir liela laukuma kolektors Vitosol 200-F (5DIA tips) ar absorbcijas laukumu 4,87 m².

Pastāvīgi noslēgts un labi izolēts

Visapkārt izliektais alumīnija rāmis un bezšuvju stikla apmales garantē saules kolektora pastāvīgu hermētiskumu un augstu stabilitāti. Aizmugurējais panelis ir necaurdurams un izturīgs pret koroziju. Ļoti efektīva siltumizolācija samazina siltuma zudumus, īpaši pārejas periodos un ziemā.

Viegla uzstādīšana

Kolektorus ir īpaši viegli uzstādīt. Integrētās plūsmas un atgaitas caurules ļauj arī droši uzstādīt lielākus kolektoru blokus izmantojot elastīgus nerūsējošā tērauda gofrēto cauruļu savienotājus. Līdz pat divpadsmit saules paneļiem var viegli savienot viens ar otru.

Plakanie plākšņu kolektori ir universāli piemēroti uzstādīšanai uz jumta, integrēšanai jumtā un uzstādīšanai uz paaugstinājuma, piemēram uz plakaniem jumtiem. Viegli uzstādāmā Viessmann stiprinājumu sistēma sastāv no statiski pārbaudītām un korozijizturīgām detaļām, kas izgatavotas no nerūsējošā tērauda un alumīnija.

Sonnenkollektor Vitosol 200-FM, Zweifamilienhaus Geisenfeld

Pievilcīgs uz jebkura jumta

Vitosol 200-FM ir pareiza izvēle, ja kolektoru vēlaties iegādāties jūsu izvelētā RAL krāsā. Standarta izpildījumā korpuss ir pieejams tumši zilā krāsā. 

Sonnenkollektor Vitosol 200-FM – Dachintegration

Intergrācija jumtā

Harmoniskai integrācijai jumtā ir pieejami Vitosol 200-FM, tips SV2G (vertikāls) vai tips SH2G (horizontāls).

Kollektorrahmen des Sonnenkollektor Vitosol 200-FM

Kolektora korpuss ar speciālu profilu montāžai jumtā 

 

Online-Abfrage*

Fördermittel

Ich suche Fördermittel für eine thermische Solaranlage

Nederīgs indekss

Izstrādājuma šķērsgriezums

Pārskats

Bruto laukums
2,51 m² (SV2F/SH2F), 2,56 m² (SV2G/SH2G)
Absorbcijas laukums
2,32 m²
Kolektora tips
icon-solar.png
Plākšņu kolektors
Dizains
Standartā - tumši zils korpuss, pieejams arī citās RAL krāsās
Pielietošanas joma
icon-wohngebaeude.png icon-gewerbe.png icon-kommunen.png
Dzīvojamās ēkas, rūpnieciskie objekti, sabiedriskās ēkas | jaunbūves un modernizēšana
Montāžas veids
Plākšņu kolektors vertikālais (tips SV2F) vai horizontālais (tips SH2F) montāžai uz jumta un slīpi, tips SV2G (vertikāli) vai SH2G (horizontāli) integrācijai jumtā
Citas pazīmes
Karstā ūdens, apkures un baseina ūdens uzsildīšanai izmantojot siltummaini
Vitosol-200-FM-Schnitt.png

Energie-Spar-Check-2s.jpg
Geprüftes Berechnungsverfahren

TÜV-zertifizierter Gebäude-Energie-Spar-Check

Neue Solaranlage kaufen und finanzieren
Günstig zur neuen Solaranlage

Finanzierung

Prospektanforderung.jpg
Prospekte

Online-Anforderung