Atrodiet piemērotus Viessmann produktus viegli un ātri

Foto: © goodluz / Shutterstock.com

Viessmann jau vairāk nekā 100 gadus ir inovatīvas apkures tehnikas simbols. Tehniskais progress vienmēr ir bijis neatņemama mūsu DNS sastāvdaļa. To apliecina arī tas, kā ir mainījies mūsu produktu klāsts. Ja agrāk galvenā uzmanība tika pievērsta tradicionālajiem siltuma ģeneratoriem, piemēram, gāzes un šķidrā kurināmā apkures sistēmām, tad šodien tā ir vērsta uz efektīviem sistēmu risinājumiem apkurei, dzesēšanai, ventilācijai un enerģijas ražošanai. Šajā attīstībā liela nozīme ir arī pieaugošajai atjaunojamās enerģijas nozīmei, lai risinātu klimata problēmas. Kā ražotājs mēs apzināmies savu atbildību. Tāpēc, izstrādājot jaunus Viessmann produktus, mēs vairāk nekā jebkad pievēršamies atjaunojamiem enerģijas avotiem. Ar produktu meklētāju mēs piedāvājam jums rīku, ar kura palīdzību varat ātrāk orientēties augošajā produktu klāstā un atrast savām vajadzībām pielāgotu sistēmu.

Daži soļi ceļā uz jaunu sistēmu

Pilnīgs risinājums jaunbūvei vai esošās apkures sistēmas papildinājumam - sistēmas izvēlē nozīme ir daudziem faktoriem. Līdztekus ēkas strukturālajiem apstākļiem un energoefektivitātei ir svarīgi arī tādi aspekti kā energoefektivitāte, ieguldījumu izmaksas un ekspluatācijas izmaksas. Mūsu produktu meklētājā tas viss ir ņemts vērā. Šis rīks tikai dažos soļos parāda Viessmann produktus, kas, mūsuprāt, ir piemēroti tieši Jums. Plašas tehniskās zināšanas nav nepieciešamas. Ja pēc tam vēlaties uzzināt vairāk par mūsu produktu ieteikumiem, varat iesniegt tiešu pieprasījumu par konsultāciju bez saistību uzņemšanās.

Tas nevar būt vienkāršāk

  1. Atbildiet uz dažiem jautājumiem
  2. Saņemiet produktu ieteikumus
  3. Pieprasīt bezmaksas konsultāciju

Viessmann produkti - individuāli sistēmu risinājumi

Viessmann produkti - individuāli sistēmu risinājumi

Viessmann visiem saviem produktiem izvirza augstus kvalitātes standartus. Tas ietver arī to, ka tie ir optimāli saskaņoti un tos var savstarpēji kombinēt, veidojot sistēmiskus risinājumus. Nav nozīmes, kurā pielietojuma jomā. Viessmann produktu klāsts piedāvā risinājumus gan dzīvojamām ēkām, gan arī tirdzniecībai un rūpniecībai. Papildus sistēmām energoefektīvām jaunbūvēm ir pieejamas arī iespējas nemodernizētām esošām ēkām. Mūsu digitālie pakalpojumi nodrošina augstu ekspluatācijas ērtību līmeni, kā arī vienkāršu un efektīvu enerģijas pārvaldību. Viessmann produkti īsumā:

Apkure ar vides enerģiju

Siltumsūkņi izmanto brīvi pieejamo gaisa, zemes vai ūdens enerģiju, lai apsildītu un atdzesētu telpas. Tas ir energoefektīvs un klimatam draudzīgs risinājums - īpaši, ja darbībai nepieciešamā elektroenerģija tiek iegūta no uz vietas uzstādītas fotoelementu sistēmas.

Apkure ar gāzi

Pateicoties modernajai kondensācijas tehnoloģijai, īpaši efektīvi tiek izmantots fosilais kurināmais - dabasgāze un sašķidrinātā naftas gāze. Viessmann gāzes apkures sistēmas arī automātiski pielāgojas dažādiem gāzes veidiem. Ir iespējami gan biogāzes, gan ūdeņraža maisījumi.

Apkure ar šķidro kurināmo

Lai efektīvi izmantotu fosilajā kurināmajā uzkrāto enerģiju, Viessmann izmanto arī produktus ar kondensācijas tehnoloģiju. Pateicoties tādām iespējām kā ekspluatācija ar "zaļo" kurināmo un kombinācijām ar atjaunojamo siltuma ģeneratoru, apkures sistēmas, kurās izmanto šķidro kurināmo, ir piemērotas nākotnei.

Apkure ar vairākiem siltuma ģeneratoriem

Hibrīdās apkures sistēmās tiek kombinēti dažādi siltuma ģeneratori, piemēram, gāzes katls un siltumsūknis. Atkarībā no izvēlētā virziena inovatīvā Viessmann vadības ierīce nodrošina īpaši ekonomisku vai zemu emisiju darbību.

Apkure ar elektrību

Elektriskā apkures sistēma nodrošina decentralizētu apkuri. Tās var papildināt esošo sistēmu un ātri nodrošināt siltumu, kad tas ir nepieciešams. Ja elektroenerģija darbībai tiek iegūta no fotoelementiem, šīs sistēmas ir gan lētas, gan klimatam draudzīgas.

Ražojam elektrību un sildāmies  

Ūdeņraža elementi izmanto koģenerācijas principu. Tas nozīmē kombinētu siltuma un elektroenerģijas ražošanu, kas palielina lietotāja pašpietiekamības pakāpi. Viss, kas nepieciešams darbībai nepieciešamā ūdeņraža ražošanai, ir gāzes pieslēgums.

Elektroenerģijas ražošana no saules enerģijas

Ja jumta orientācija ir piemērota un pašpatēriņš ir salīdzinoši liels, piemēram, tāpēc, ka ēkā ir uz elektrību balstīta apkures sistēma, tad īpaši lietderīga ir fotoelektriskā sistēma. Akumulatori nodrošina optimālu saules enerģijas pieejamību jebkurā laikā.

Siltuma ražošana no saules enerģijas

Enerģiju, kas iegūta no saules siltumenerģijas, var izmantot karstā ūdens uzsildīšanai vai centrālās apkures atbalstam. Saules kolektoru sistēmas papildina esošās apkures sistēmas un samazina gan enerģijas izmaksas, ganCO2 emisijas.

Siltumenerģijas un karstā ūdens uzkrāšana

Viessmann ūdenssildītāji nodrošina centralizētu un decentralizētu karstā ūdens apgādes sistēmu. Karstā ūdens tvertnes un elektriskie ūdens sildītāji nodrošina uz pieprasījumu orientētu karstā ūdens piegādi, savukārt akumulācijas tvertnes palielina apkures sistēmu efektivitāti.

Ventilācija un enerģijas taupīšana

Centrālās un decentralizētās ventilācijas sistēmas samazina gaisa mitrumu un tādējādi novērš pelējuma veidošanos. Filtri nodrošina augstu gaisa kvalitāti telpās . Atgūstot siltumu no izplūdes gaisa, Viessmann ventilācijas sistēmas palīdz atslogot apkures sistēmu .  

Viessmann produktu mērķtiecīga meklēšana un konsultācijas

Foto: © LightField Studios / Shutterstock.com

Ja jau esat veicis izpēti un zināt, kura apkures sistēma ir piemērota jūsu individuālajai situācijai, iesakām mūsu produktu katalogu. Tajā varat filtrēt pēc noteiktiem kritērijiem, piemēram, enerģijas avota. Pēc tam dažādu Viessmann produktu lapaspusēs Jūs atradīsiet plašu informāciju par tehniskajiem datiem, iespējamām pielietojuma jomām un ekspluatāciju. Lai plānotu jūsu individuālo situāciju, varat sazināties ar mūsu tirdzniecības partneriem. Viņi kopā ar jums atradīs pareizos Viessmann produktus un rūpēsies par sistēmas uzstādīšanu un, ja nepieciešams, arī par turpmāko apkopi.

Padomi par apkuri un enerģijas taupīšanu

Papildus izsmeļošai informācijai par Viessmann produktiem mēs piedāvājam arī daudzus padomus par apkuri un enerģijas taupīšanu. Šeit un citur varat atrast noderīgus padomus:

  • Pirmie soļi ar jauno apkures sistēmu
  • Pareiza termostata iestatīšana
  • Pareiza apkures līknes regulēšana
  • Hidronikas balansēšana
  • Apkures sistēmas atgaisošana

Viedie enerģijas risinājumi jūsu mājai

Viessmann produkti ir paredzēti darbam sistēmā. Lai optimāli izmantotu enerģiju un nodrošinātu augstu komforta līmeni, mēs piedāvājam dažādas inteliģentas enerģijas pārvaldības tehnoloģijas. Izmantojot Viessmann lietotnes, jūs varat sekot līdzi, piemēram, patēriņam un telpu klimatam, kā arī vadīt apkures sistēmu, izmantojot viedtālruni vai balss asistentu. GridBox ļauj savienot uz elektrību balstītus komponentus, piemēram, fotoelementu sistēmu, ar siltuma ģeneratoru, kas rada ideālus apstākļus efektīvai enerģijas izmantošanai. Tas ir tāpēc, ka papildus patēriņa vizualizācijas funkcijai ir pieejamas dažādas optimizācijas iespējas.

Kā mēs varam jums palīdzēt?

Mūsu eksperti jums palīdzēs izvēlēties piemērotu apkures sistēmu jums.

Atrast ekspertu padomi