Das Herzstück des BHKW: der gasbetriebene Ottomotor.

BHKW für Wärme und Strom

Bei den kompakten Geräten Vitobloc 200 steht die Idee von dezentralen, wärmegeführten BHKW im Vordergrund: In vergleichsweise kleinen Einheiten wird einerseits Strom für den Eigenbedarf erzeugt, andererseits wird die zeitgleich anfallende Wärme weit gehend verlustfrei für die Heizung genutzt. Nicht benötigter Strom wird in dasöffentliche Netz eingespeist und vom Stromversorgungsunternehmen vergütet.

Das Herzstück des BHKW: der gasbetriebene Ottomotor.

Pielāgoti enerģijas koncepti izmantošanai vidējā jaudas diapazonā.

Ar gāzi darbināma koģenerācijas stacija (KOĢS) vienlaicīgi ražo gan siltumu, gan elektroenerģiju. Ar to piedāvāto jaudu, šīs iekārtas ir piemērotas dzīvojamām ēkām un komercēkām. No siltuma ražošanas puses KOĢS paralēli darbojas uz apkures katlu. Abi siltuma ģeneratori ir pieslēgti apkures iekārtām apkures un dzeramā ūdens uzsildīšanai.

Koģenerācijas stacijas (KOĢS)

Uzņēmums Viessmann Kraft-Wärme-Kopplung GmbH (iepriekš ESS - Energie Systeme & Service GmbH) ir Viessmann uzņēmumu grupas koģenerācijas staciju speciālists un uzņēmumam pieder kopš 2008. gada. Ar vairāk nekā 25 gadu pieredzi šajā produktu jomā Viessmann piedāvā efektīvas ar gāzi darbināmas sistēmas koģenerācijai. Līdztekus sērijveida produktiem tiek piedāvāti arī īpaši klienta vajadzībām pielāgoti koģenerācijas ģeneratori.