Vitodens 111-F: inteliģenta iekārtas par pievilcīgu cenu kombinācija ar efektīvu gāzes kondensācijas tehnoloģiju un augstām karstā ūdens ērtībām

Vietu taupoši kompakti gāzes kondensācijas katli ar augstiem karstā ūdens komforta līmeņiem dažādām ūdens kvalitātēm

Vitodens 111-F ir inteliģenta apkures iekārta  par pievilcīgu cenu , kas apvienota ar efektīvu gāzes kondensācijas tehnoloģiju ar augstiem karstā ūdens komforta līmeņiem - viegli lietojama, izturīga un digitāla. Vitodens 111-F kompaktais gāzes kondensācijas katls ir paredzēts apkures sistēmas modernizēšanai un kā aizstājējs veciem gāzes kondensācijas katliem ar karstā ūdens tvertnēm. Ar ātruma kontrolētu augstas efektivitātes sūkni Vitodens 111-F darbojas ārkārtīgi energoefektīvi un klusi. Mūsdienu enerģijas centrs atbilst visaugstākajām prasībām pēc efektīvas siltumapgādes. Ar emaljētu 100 litru karstā ūdens akumulācijas tvertni vai 130 litru karstā ūdens tvertni ar spirāli Vitodens 111-F nodrošina augstu karstā ūdens komfortu - vienā kompaktā ierīcē.


Aprīkots nākotnei

Tehnika dabasgāzes / ūdeņraža maisījumu izmantošanai ēku apsildīšanai jau pastāv un ir pieejama tirdzniecībā. Jaunākās paaudzes Vitodens 100 gāzes kondensācijas katli jau var darboties ar 20% ūdeņraža piemaisījumu. Tāpēc māju īpašnieki, kuri izvēlas šos modernos sienas katlus, jau būs lieliski sagatavoti nākotnes prasībām.

H2 READY

Vitodens 111-F mit attraktivem Design in der Farbe Vitopearlwhite

Vitodens 111-F ar pievilcīgu dizainu Vitopearlwhite krāsā


Vitodens 111-F Īpašības

MatriX-Plus deglis: jūsu apkures sistēmas sirds

MatriX-Plus deglis var lepoties ar efektīvu un klusu darbību, kā arī ar zemu izmešu līmeni. Īpašā MatriX izstarotā virsma, kas izgatavota no nerūsējošā tērauda, ​​ir nejutīga pret augstām temperatūrām, nodrošinot augstu efektivitāti un ilgu degļa kalpošanas laiku.

Lambda Pro - samazina izmaksas

Automātiskā degšanas kvalitātes kontroles sistēma kompensē gāzes kvalitātes svārstības un palīdz uzturēt visaugstāko degšanas efektivitāti. Tas nozīmē tiešu ekspluatācijas izmaksu samazinājumu un nemainīgi augstu katla efektivitāti.

MatriX-Plus-Brenner: Das Herzstück Ihrer Heizung

Korrosionsbeständiger Inox-Radial-Wärmetauscher aus Edelstahl

Inox-Radial siltummainis, kas izgatavots no nerūsējošā tērauda: efektīvs un izturīgs

No nerūsējošā tērauda izgatavots korozijizturīgs siltummainis Inox-Radial ir Vitodens 111-F kondensācijas katla centrālais mezgls. Tas efektīvi pārvērš gāzes sadegšanas enerģiju siltumā praktiski bez zudumiem, ar augstu efektivitāti līdz 98%(Hs)/109%(Hi). Tas izceļas ar uzticamību un izturību, kas raksturīga augstas kvalitātes nerūsējošajam tēraudam.

10 gadu garantija

nerūsējošā tērauda siltummaiņiem šķidrā kurināmā/ gāzes kondensācijas katliem līdz 150 kW


Vitodens 111-F Automātika

Vienkārša darbība ar 7 segmentu displeju

Jaunās elektronikas platformas LCD ekrānu ar 7 segmentu displeju raksturo ļoti vienkārša un saprotama darbība un smalks dizains "melnā paneļa" optikā. Ērti var vadīt apkures sistēmas ar apkures loku ar maisītāju un(vai) tiešo apkures loku .

LCD-Display mit 7-Segment-Anzeige und Touch-Buttons

Integrierte WLAN-Schnittstelle – Wärmekomfort wird digital

Enerģijas taupīšana, komforts un drošība, izmantojot ViCare

Vitodens ar jauno elektronikas platformu ir integrēts WLAN interfeiss. Ja vēlaties, apkure tiek tieši savienota ar internetu. Izmantojot ViCare lietotni, apkures vadīšana ir ļoti vienkārša un intuitīva. Tā nosaka kursu digitālajiem pakalpojumiem un var būt kontaktā ar vietējo servisa firmu .

ViCare pēc pieprasījuma izmanto viedtālruņa GPS funkciju (pēc izvēles par maksu) un nosaka attālumu līdz apkures iekārtai. Ja tiek pārsniegti norādītie attālumi, telpas temperatūra tiek automātiski pazemināta. 


ViCare termostats lielākam komfortam un efektivitātei

Apkures sistēmu var paplašināt arī ar ViCare radiatoru un(vai) telpu termostatiem, tādējādi vēl vairāk palielinot apkures komfortu un efektivitāti.

ViCare Thermostat für mehr Komfort und Effizienz

Informācija par produktu Vitodens 111-F

Pārskats

Jauda (kW)
3,2 līdz 32 kW
Standarta lietderības koeficients
līdz 98% (Hs) / 109% (Hi)
Energoefektivitātes klase
energieeffizienklasse.png
A
Kurināmais
icon-gas.png
Dabasgāze, sašķidrinātā propāna gāze, 20% ūdeņraža piemaisījums
Pielietošanas joma
icon-wohngebaeude.png
Vienģimenes / rindu mājas, dzīvokļi .Jaunbūves un modernizācijas
apkalpošana
Einfaches RGB
Vienkārša un intuitīva vadība, izmantojot LCD displeju ar 7 segmentu displeju un skārienpogām, kā arī izmantojot mobilo ierīci. Iespējots ar internetu, pateicoties integrētajam WLAN interfeisam, lai nodrošinātu lielāku ērtību, enerģijas ietaupījumu un drošību ar ViCare mobilo aplikāciju.
Ūdens sildīšana
Ar emaljētu 100 litru karstā ūdens akumulācijas tvertni (B1TF tips) vai 130 litru karstā ūdens tvertni ar spirāli (B1SF tips)
Citas funkcijas
MatriX-Plus deglis ar Lambda Pro sadegšanas kontroli pastāvīgi augstai efektivitātei un zemām emisijas vērtībām. Sertificēts ar 20% ūdeņraža saturu dabasgāzē. Iebūvēts Wi-Fi modulis .


Produkta šķērsgriezums Vitodens 111-F (B1TF tips)
 

Produktschnitt Gas-Brennwert-Kompaktgerät Vitodens 111-F (Typ B1TF)


Produkta šķērsgriezums Vitodens 111-F (B1SF tips)
 

Produktschnitt Gas-Brennwert-Kompaktgerät Vitodens 111-F (Typ B1SF)


Vitodens 111-F Priekšrocības

  • Īpaši pievilcīga cenas / veiktspējas attiecība
  • Izturīgs un efektīvs, pateicoties nerūsējošā tērauda siltummaiņiem Inox-Radial
  • MatriX-Plus deglis ar Lambda Pro sadegšanas kontroli pastāvīgi augstai efektivitātei un zemām emisijas vērtībām
  • Vienkārša un intuitīva darbība, izmantojot LCD displeju ar 7 segmentu displeju un skārienpogām, kā arī izmantojot mobilo ierīci
  • Iespējots ar internetu, pateicoties integrētajam WLAN interfeisam, lai nodrošinātu lielāku ērtību, enerģijas ietaupījumu un drošību ar ViCare
  • Sertificēts ar 20% ūdeņraža saturu dabasgāzē