Vitodens 200-W: Moduļu kaskādes sistēma līdz 594 kW

Sienas gāzes kondensācijas katls Vitodens 200-W ir ideāli piemērots izmantošanai daudzdzīvokļu ēkās, komerciālās ēkās un sabiedriskās ēkās. Viessmann izstrādātais un ražotais apkures katls ir unikāls visā pasaulē. Kā moduļu kaskādes sistēma tā ir ne tikai cenas ziņā izdevīgs risinājums, bet arī piedāvā vietu taupošus risinājumus. Kaskādes ar nominālo siltuma jaudu divas reizes 49 kW un sešas reizes 99 kW ( vai 150kW bez Viessmann modulārajām sistēmām ) var kombinēt arī zemās telpās ar griestu augstumu 1,9 metri.


Save & Smooth

Saglabāt un pielāgot: augsta efektivitāte ar jebkuru gāzes veidu

Mūsdienīgie Viessmann gāzes kondensācijas katli ir aprīkoti ar patentētu Lambda Pro Plus® degšanas kontrolieri. Tas pielāgo jūsu ierīci mainīgiem darbības apstākļiem, piemēram, mainīgām gāzes īpašībām vai dažādiem gāzes veidiem. Automātiskā vadība nodrošina nemainīgi augstu jūsu sistēmas efektivitātes līmeni. Speciālistiem tie nav jāpielāgo un skursteņslauķa pārbaudes intervāli tiek pagarināti līdz trim gadiem. Tas ietaupa laiku un naudu.


H₂ ready 20 procenti: gatavs nākotnes drošai apkurei ar gāzi

Modernie Viessmann gāzes kondensācijas katli ir gatavi darbam ar līdz 20% H₂ (ūdeņraža) piejaukumu dabasgāzei. 

H₂-Ready

systemabbildung-mit-vitocharge.jpg

Neatkarīgi no Viessmann sistēmas risinājumiem

Augošās naftas un gāzes cenas padara vēl svarīgāku paļauties uz Viessmann pašpietiekamiem un nākotnes risinājumiem, piemēram, siltumsūkņiem, enerģijas uzkrāšanu un fotoelementiem. Šeit jūs atradīsiet visu informāciju par mūsu risinājumiem, kas balstās uz atjaunojamo enerģiju:

Integrētais Viessmann risinājumu klāsts Vitodens 200-W*

Pakalpojumi●  Digitālie Servisi  ●  Savienojamība un platformas
Details anzeigen

Details ausblenden


* ViCare App, ViGuide un Vitoconnect līdz 60 kW

●  Viessmann Wärme ir mūsu risinājums ikvienam, kurš vēlas baudīt augstāko apkures komforta līmeni, neiegādājoties klasisko apkures katlu un vēlas īrēt apkures sistēmu ( pieejams Vācijā )

●  Ar FörderProfi Viessmann piedāvā pakalpojumu, kas digitāli un ievērojami vienkāršo visu procesu no pieteikšanās līdz subsīdiju izmaksai ( pieejams Vācijā )

●  Ar ViCare App apkuri var vadīt attālināti. Lietotnē lietotājs var redzēt apkures sistēma darbojas pareizi .

●  ViGuide ir specializēta partneru programmatūra ar daudzām funkcijām vienģimeņu vai daudzdzīvokļu māju sistēmu uzraudzībai un kontrolei un ātrāko piekļuvi tehniskajam servisam.

●  Vitoconnect ir saskarne starp apkures katlu un lietotni - priekšnoteikums apkures sistēmas darbībai, izmantojot viedtālruni un planšetdatoru, kā arī sistēmas attālinātai apkopei, ko veic speciālists, izmantojot ViGuide lietotni.

 


Vitoden 200-W īpašās iezīmes

Vitodens 200-W in Kaskadenschaltung

Vietu taupoša montāža

Kaskādes bloks sastāv tikai no dažiem moduļiem, kurus ir viegli ievietot un ātri samontēt. Ir iespējamas rindas un bloki.  Vitodens 200-W ir efektīva apkures sistēma ar augstu apkures un karstā ūdens ērtību līmeni, kas ir īpaši piemērota komerciālu objektu modernizēšanai.


Radiālais Nerūsējošā tērauda siltummainis: efektīvs un ilgmūžīgs

Nerūsējošais tērauds padara apkures iekārtu izturīgāku. Korozijizturīgais nerūsējošā tērauda Inox-Radial siltummainis ir Vitodens 200-W sirds. Tas īpaši efektīvi pārvērš izmantoto enerģiju siltumā. Praktiski bez zudumiem, ar 98 procentu efektivitāti, ko diez vai var pārspēt. Un tas ar īpaši izturīga, augstas kvalitātes nerūsējošā tērauda drošību.

Inox-Radial-Wärmetauscher

MatriX-Zylinderbrenner

Izturīgs deglis ar ilgu kalpošanas laiku

MatriX cilindru deglim raksturīgs ilgs kalpošanas laiks, pateicoties tā nerūsējošā tērauda MatriX sietam. Integrētā Lambda Pro Control Plus degšanas kontrole automātiski pielāgo degšanu mainīgajiem gāzes veidiem. Tas nodrošina nemainīgi augstu energoefektivitāti un piedāvā nākotnes drošību liberalizētajos gāzes tirgos un pievienojot biogāzi. Lambda Pro Control Plus arī palīdz samazināt uzturēšanas izmaksas, jo skursteņslauķa pārbaudes intervāli ir trīs gadi.


Kaskādes automātika Vitotronic 300-K

Kaskādes vadībai ir pieejams Vitotronic 300-K. Vienkārša teksta displejs ar grafisko atbalstu piedāvā augstu darbības komforta līmeni. Ja vēlaties, apkures sistēmu var integrēt arī ēkas automatizācijas sistēmās, izmantojot Vitogate 200.

Kaskadenregelung Vitotronic 300-K

Einfacher Transport, auch in Heizzentralen auf dem Dach

Viegla nogādāšana līdz uzstādīšanas vietai 


Vitodens 200-W piedāvā šādas priekšrocības

  • Izturīgs un efektīvs, pateicoties Inox-Radial nerūsējošā tērauda siltummainim
  • Modulējošais MatriX cilindru deglis ar ilgu kalpošanas laiku, pateicoties nerūsējošā tērauda MatriX sietam - noturīgs pret augstām temperatūrām
  • Viegli lietojams Vitotronic vadības bloks ar vienkāršu tekstu un grafisko displeju
  • Lambda Pro Control Plus degšanas kontrole visu veidu gāzēm – ietaupa jūsu izmaksas , pagarinot pārbaudes intervālus līdz 3 gadiem
  • Klusa darbība zemā ventilatora apgriezienu skaita dēļ
  • Pilnīgi iepriekš samontēti kaskādes moduļi sienu un brīvi stāvošai montāžai, kā rindu un bloku konfigurācija


Video par Vitodens 200 W gāzes kondensācijas katlu

No LL-Gas uz P-Gas: izmantojot Lambda Pro Control Plus, iejaukšanās gāzes vārstā vairs nav nepieciešama. Tā kā degšanas kontrole automātiski pielāgojas attiecīgajam gāzes veidam. Tas attiecas arī uz pāreju no dabasgāzes uz sašķidrinātu gāzi. Nākamajā videoklipā parādīts, kā tas darbojas.

Lai aktivizētu video, lūdzu, noklikšķiniet uz atskaņošanas pogas. Lūdzu, ņemiet vērā, ka dati tiek pārsūtīti uz YouTube, izsaucot videoklipu. Lai iegūtu sīkāku informāciju, lūdzu, skatiet mūsu privātuma politiku.

Immer 100% Leistung mit der Verbrennungsregelung Lambda Pro Control Plus


Vitodens 200-W vadība ir saprotama un intuitīvi vadāma

Komfortable Vitotronic Regelung

Ērta Vitotronic vadība

Lietotāji un specializētie uzņēmumi gūst labumu no viegli vadāmā Vitotronic kontrolliera: ar izvēlni vadītais kontrolleris ir loģiski strukturēts un ir viegli saprotams.


Saskaņoti: sistēmas tehnoloģija

“Kopums ir lielāks par tā daļu summu.” Saskaņā ar šo principu Viessmann piedāvā ne tikai atsevišķus apkures komponentus, kas atbilst augstajiem Viessmann standartiem kvalitātes, uzticamības un efektivitātes ziņā. Drīzāk visi produkti ir integrēti saskaņotā pilnā sistēmā, kurā visas sastāvdaļas precīzi sader kopā. Jo tikai perfekta sistēmā integrēto komponentu mijiedarbība pilnībā izmanto novatoriskās augstākās tehnoloģijas veiktspējas potenciālu.

Viessmann sistēmas tehnoloģija ietver visu, kas veido uzticamu un ekonomisku apkures sistēmu. Vitotronic vadības bloks ar radio tālvadības pulti, kā arī jaudīgās Vitocell karstā ūdens tvertnes vislabākajai karstā ūdens ērtībai, līdz pat augstas kvalitātes saules siltuma sistēmām taupošai centrālās apkures rezerves nodrošināšanai.

Aufeinander abgestimmt: Systemtechnik