Vitodens 222-W: Apkures komforts visefektīvākajā veidā

Jaunās paaudzes apkures sistēmas. Lielāka efektivitāte, mazāk izmešu, vienkārša darbība. Nākotnes drošs, izturīgs un digitāls. Vitodens 222-W nosaka nākotnes kursu..

Viegli uzstādīt, darbināt un uzturēt - šī ir nākamās paaudzes Viessmann sienas gāzes iekārta. Ierīču sērija ir droša un efektīva jūsu mājas apkurei un apgādei ar silto ūdeni - un īpaši novatorisks dizains.


Īpašības Vitodens 222-W

Vitodens 222-W ir inteliģents enerģijas centrs, kas atbilst visaugstākajām prasībām pēc komfortablas telpu apkures. Ar savu moderno, funkcionālo dizainu un skaidri dizainēto, matēto virsmu tas harmoniski iekļaujas jebkurā dzīves vidē.


MatriX-Plus-Brenner: Das Herzstück Ihrer Heizung

MatriX-Plus deglis: Jūsu apkures sistēmas sirds

Jaunais MatriX-Plus deglis sniedz Jums augstu efektivitāti, pateicoties efektīvai darbībai un zemām dūmgāzu un trokšņu emisijām. Īpašā nerūsējošā tērauda MatriX virsma ir nejutīga pret augstām temperatūrām un tādējādi nodrošina uzticamu veiktspēju un ilgu kalpošanas laiku.

Lambda Pro Plus: automātiska degšanas vadība samazina Jūsu izmaksas

Degšanas kvalitātes automātiskā uzraudzība kompensē svārstīgo gāzes kvalitāti un pagarina dūmvada pārbaudes intervālu līdz trim gadiem. Tas nodrošina efektivitāti visu gadu un ietaupa uzturēšanas izmaksas.

Lambda Pro Plus
● Pielāgošanās gāzes kvalitātei
● Nemainīgi augsta energoefektivitāte
● Nākotnes drošība
● Zemas uzturēšanas izmaksas
● Pārbaudes intervālus dūmvadam trīs gadi


Inox-Radial nerūsējošā tērauda siltummainis: efektīvs un izturīgs

Nerūsējošais tērauds pārliecina. No nerūsējošā tērauda izgatavots korozijizturīgs siltummainis Inox-Radial ir Vitodens 222-W centrālais elements. Tas īpaši efektīvi pārvērš patērēto enerģiju siltumā. Praktiski bez zaudējumiem, ar 98 procentu efektivitāti, kuru diez vai var pārsniegt. Un tas ar īpaši izturīga, augstas kvalitātes nerūsējošā tērauda drošību.

10 gadu garantija

Nerūsējošā tērauda siltummaiņiem šķidrā kurināmā / gāzes kondensācijas katliem līdz 150 kW

Korrosionsbeständiger Inox-Radial-Wärmetauscher aus Edelstahl


Priekšrocības Vitodens 222-W

  • Vietas ietaupījums ar integrētu 46 litru nerūsējošā tērauda karstā ūdens akumulācijas tvertni augstam karstā ūdens komfortam
  • Īpaši vienkārša, intuitīva darbība un integrēts WLAN interfeiss
  • Augstas ērtības, pateicoties 7 collu krāsainā skārienjūtīgajam vai izmantojot ViCare lietotni
  • Enerģijas kokpits enerģijas ražošanas un enerģijas patēriņa vizualizēšanai
  • Augsta ekspluatācijas drošība, pateicoties integrētajai Lambda Pro Plus sadegšanas kontrolei
  • Lielāka efektivitāte un mazāk slāpekļa oksīdu, pateicoties jaunajam MatriX-Plus deglim
  • Izturīgs un efektīvs, pateicoties Inox-Radial nerūsējošā tērauda siltummaiņiem
  • Pareiza darbība vienmēr ir redzama, pateicoties gaismas diožu joslai
  • Energoefektivitātes klase: A
Vitodens 222-W - die intelligente Energiezentrale für höchste Ansprüche


Automātika Vitodens 222-W viegli vadāma ar intuitīvu ievadi

7-Zoll-Farb-Touch-Display für einfache intuitive Bedienung

Enerģijas kokpits: vienkārši iestatījumi un darbība palielina efektivitāti

Cik viegli ir iestatīt un darboties ar apkures iekārtu? Šis ir viens no vissvarīgākajiem kritērijiem, lemjot par jaunu apkures katlu. Vitodens 222-W pārsteidz ar ārkārtīgi augsto lietošanas ērtuma līmeni. To var viegli un intuitīvi darbināt, izmantojot viedtālruni, planšetdatoru vai tieši uz lielā  7 collu krāsu skārienekrāna  kuru var pārvietot arī iekārtas augšējā daļā. Vienkāršs teksta un grafiskais displejs palīdzēs Jums iziet visus izvēlnes vienumus. Izmantojot enerģijas kokpitu, jums ir pārskats par visu enerģijas patēriņu.


Integrēts WLAN interfeiss: siltuma komforts kļūst digitāls

Integrētais WLAN interfeisa savienojums ar sienas gāzes kondensācijas katlu tieši ar internetu - nozīmīgu gadījumu gadījumā, kad ir izveidots tīkla un digitālo pakalpojumu kursu. Lietotne ViCare padara darbību vēl ērtāku: ar jūs kontrolējat visas apkures sistēmas funkcijas. Un, ja arī gadās kļūme iekārtā, apkures speciālisti ir tieši informēti, izmantojot servisa lietotni, un viņš var ātri veikt korektīvus pasākumus

Integrierte WLAN-Schnittstelle: Wärmekomfort wird digital

ViCare App

ViCare App

Lietotne ViCare ļauj sistēmas lietotājamkontrolēt apkures sistēmu, izmantojot viedtālruni. Darbības statusu var apskatīt jebkurā laikā, un nepareizas darbības gadījumā ātri un ērti var sazināties ar iepriekš lietotnē saglabāto servisa uzņēmumu.


Savstarpēji saskaņoti: sistēmas tehnoloģija

“Kopums ir vairāk nekā tā daļu summa.” Saskaņā ar šo principu Viessmann piedāvā ne tikai atsevišķus apkures komponentus, kas atbilst Viessmann augstajiem kvalitātes, uzticamības un efektivitātes standartiem. Drīzāk visi produkti ir integrēti saskaņotā pilnīgā sistēmā, kurā visi komponenti precīzi sader kopā. Tā kā tikai perfekta sistēmā integrētu komponentu mijiedarbība izmanto visu novatorisko modernāko tehnoloģiju veiktspējas potenciālu.
Viessmann sistēmas tehnoloģija ietver visu, kas padara uzticamu un ekonomisku apkures sistēmu. Vitotronic vadības bloks ar radio tālvadības pulti, kā arī augstas veiktspējas Vitocell karstā ūdens tvertnes, kas nodrošina vislabāko karstā ūdens komfortu, un augstas kvalitātes saules sistēmas, kas ļauj ietaupīt apkures izmaksas . 

Aufeinander abgestimmt: Systemtechnik