Vitocal 300-G siltumsūknis izmanto reģeneratīvo siltumu no zemes vai gruntsūdeņiem

Lielai siltuma jaudai ir pieejama divpakāpju versija

Gūstiet labumu no šīm priekšrocībām

 • Zeme/ūdens siltumsūknis, vienpakāpes siltuma jauda: 21,2 līdz 42,8 kW, divpakāpju: 42,4 līdz 85,6 kW, maksimālā jauda 428 kW (kā kaskāde)
 • Ūdens/ūdens siltumsūknis, vienpakāpes siltuma jauda: 28,1 līdz 58,9 kW, divpakāpju: 56,2 līdz 117,8 kW, maksimālā 589 kW (kā kaskāde)
 • Zemas ekspluatācijas izmaksas, pateicoties augstajiem veiktspējas rādītājiem: COP vērtība saskaņā ar EN 14511 līdz 4,8 (zeme 0 °C/ūdens 35 °C) (COP = veiktspējas koeficients)
 • Turpgaitas temperatūra līdz 60 °C
 • Iespējama monovalenta darbība apkurei un karstā ūdens sildīšanai
 • Zemas ekspluatācijas izmaksas ar maksimālu efektivitāti katrā darbības punktā, pateicoties novatoriskajai aukstumnesēja cikla diagnostikas sistēmai (RCD) ar elektronisko izplešanās vārstu (EEV)
 • Zems trokšņa līmenis un zema vibrācija, pateicoties skaņai optimizētai ierīces konstrukcijai
 • Viegli lietojams Vitotronic vadības bloks ar vienkāršu teksta un grafisko displeju laikapstākļu kompensētai apkurei un "dabiskai dzesēšanai" vai "aktīvai dzesēšanai"
 • Iespējots internetam ar Vitoconnect (piederums) darbībai un apkalpošanai, izmantojot Viessmann lietotnes
 • Sagatavots viedajam tīklam un elektroenerģijas pašpatēriņam no fotoelementu sistēmām
 • Vienkāršota uzstādīšana, pateicoties kompaktajiem un vieglajiem moduļiem
 • Energoefektivitātes klase* A++ / A++
*Energoefektivitātes klase atbilstoši ES regulai Nr.811/2013 Apkure, vidējie klimatiskie apstākļi - zemas (35 °C) / vidējas temperatūras pielietojums (55 °C)
 
 Lai iegūtu informāciju par dzesēšanas kontūru/aukstumaģentu, lūdzu, skatiet  Datenblatt (PDF)

Vitocal 300-G siltumsūknis – augstas veiktspējas speciālists

Vitocal 300-G ir speciālists lielām savrupmājām un daudzdzīvokļu ēkām. Tas izmanto siltumu, kas atrodas tieši ārpus durvīm. Un tas ir pielāgots siltuma prasībām: kā vienpakāpes zeme/ūdens siltumsūknis no 21,2 līdz 42,8 kW un kā ūdens/ūdens siltumsūknis no 28,1 līdz 58,9 kW.

Divpakāpju Vitocal 300-G, kas balstīts uz galvenais/padotais principa ir pareizais risinājums daudzdzīvokļu ēkām vai objektiem, kam nepieciešama liela jauda. Tas sasniedz siltuma jaudu no 42,4 līdz 85,6 kW (zeme/ūdens) vai no 56,2 līdz 117,8 kW (ūdens/ūdens). Arī šeit var izvēlēties starp siltuma avotiem gruntsūdeni vai grunti.

Ja ar šo jaudu jums nepietiek varat savienot līdz 5 galvenā/padotā kombinācijas izmantojot kontrolierī integrēto kaskādes funkciju un tādējādi palielināt jaudu līdz 589 kW (ūdens/ūdens) režīmā .

Wärmepumpe Vitocal 300-G

Vitocal 300-G ir speciālists lielām savrupmājām un daudzdzīvokļu ēkām.

Spēcīgs un uzticams

Vitocal 300-G sirds ir jaudīgais Compliant scroll kompresors. Tas pārsteidz ar savu augsto darbības drošības un uzticamības līmeni. Apvienojumā ar lielajiem siltummaiņiem un integrēto aukstumaģenta sadales sistēmu Vitocal 300-G sasniedz augstus veiktspējas rādītājus un plūsmas temperatūru līdz 60 °C.

Klusa darbība un lieliska veiktspēja nav pretruna

Pateicoties hermētiski noslēgtam korpusam un īpaši gudram ierīces dizainam, Vitocal 300-G sasniedz trokšņu samazināšanas līmeni, kas ir ievērojami klusāks ar šajā jaudas diapazonā sagaidāmo.

RCD sistēma maksimālai efektivitātei

RCD ir dzesētāja cikla diagnostikas sistēma. Vitocal 300-G tas pastāvīgi uzrauga dzesēšanas kontūru un kopā ar elektronisko izplešanās vārstu nodrošina maksimālu efektivitāti katrā darbības punktā.

Lieliski piemērots lielai siltuma jaudai

Vitocal 300-G ir pirmā izvēle īpaši lielākām siltuma prasībām. Lai to izdarītu vairākus siltumsūkņus var savienot vienu ar otru izmantojot apkures plūsmas un atgaitas sistēmu. Tas ne tikai nodrošina vēlamo augstu apkures jaudu, bet arī palielina visas sistēmas darbības uzticamību. Modulārā konstrukcija ar atsevišķām kompresoru ķēdēm nodrošina arī īpaši augstu efektivitāti daļējas slodzes režīmā un nodrošina vienlaicīgu darbību apkurei un karstā ūdens sagatavošanai.

Moduļu risinājums master/slave darbībā

Vitocal 300-G ar trim izejas izmēriem kā galvenā vai galvenā/pakalpojuma versija piedāvā plašu kombināciju klāstu ko var precīzi noregulēt atbilstoši nepieciešamajām siltuma prasībām. Augstākām siltuma prasībām Vitocal 300-G var darbināt galvenais/padotais režīmā ar citu tāda paša tipa siltumsūkni vai ar Vitocal 350-G. Kombinētā galvenā/padotā sistēma, kas sastāv, piemēram, no Vitocal 300-G vajadzīgajai siltuma slodzei un Vitocal 350-G augstai turpgaitas temperatūrai karstā ūdens sildīšanai ļauj optimāli pieskaņot siltumsūkņus īpašumam jau plānošanas posmā.

Šis augstais mainīguma līmenis un uz vajadzībām balstītais dizains optimizē darbības laikus un nodrošina ekonomisku darbību. Padoto moduli kontrolē galvenais modulis. Izmantojot dažādu jaudas izmēru kombināciju sistēmas operatoram ir iespēja videi draudzīgu apkures sistēmu ar dažādiem moduļiem pēc iespējas efektīvāk pielāgot savām siltuma prasībām.

EHPA Gütesiegel

EHPA apstiprinājums

EHPA kvalitātes zīmogs kalpo kā pierādījums COP (veiktspējas koeficientam) finansējumam saskaņā ar tirgus stimulēšanas programmu.

Vācijas EHPA kvalitātes zīmoga komisija apliecina, ka Viessmann Vitocal 300-G siltumsūknis atbilst EHPA kvalitātes zīmoga noteikumu prasībām.

Regelung Vitotronic 200

Vitotronic 200 ar enerģijas bilanci

Vadības bloka Vitotronic 200 vadība ir vienkārša un intuitīva pateicoties vienkārša teksta izvēlnes navigācijai un grafiskajam displejam. Cita starpā tas nodrošina integrētu diferencētu enerģijas bilanci, ko atzīst finansēšanas aģentūras.

Savienojamība

Vitotronic 200 kontrolieri  var darbināt arī izmantojot viedtālruņa aplikāciju.

Vitoconnect 100 izveido savienojumu

Vitoconnect 100 saskarne ir nepieciešama darbībai izmantojot lietotni. Agrākos Vitocal sērijas siltumsūkņus (no 2010. gada izbūves gada) arī var aprīkot jebkurā laikā.

Vitoconnect 100
ViCare App

ViCare App

ViCare lietotne ļauj sistēmas operatoram vadīt savu apkures sistēmu izmantojot viedtālruni. Darbības statusu var apskatīt jebkurā laikā, un kļūmes gadījumā var ātri un vienkārši sazināties ar specializēto servisa uzņēmumu, kas iepriekš ir bijis saglabāts lietotnē.

fernbedienungen.jpg

Saskaņoti: sistēmas tehnoloģija

“Kopums ir lielāks par tā daļu summu.” Saskaņā ar šo principu Viessmann piedāvā ne tikai atsevišķus apkures komponentus, kas atbilst augstajiem Viessmann standartiem kvalitātes, uzticamības un efektivitātes ziņā. Drīzāk visi produkti ir integrēti saskaņotā pilnā sistēmā, kurā visas sastāvdaļas precīzi sader kopā. Jo tikai perfekta sistēmā integrēto komponentu mijiedarbība pilnībā izmanto novatoriskās augstākās tehnoloģijas veiktspējas potenciālu.

Viessmann sistēmas tehnoloģija ietver visu, kas veido uzticamu un ekonomisku apkures sistēmu. Vitotronic vadības bloks ar radio tālvadības pulti, kā arī jaudīgie Vitocell karstā ūdens cilindri vislabākajai karstā ūdens ērtībai, līdz pat augstas kvalitātes saules siltuma sistēmām ekonomiskai centrālās apkures rezerves nodrošināšanai.

Īpašības

Pārskats

Nominālā siltuma jauda (kW)
vienpakāpes: 21,2–42,8 kW, divpakāpju: 42,4–85,6 kW
COP apkures režīmā
atkarībā no veiktspējas līmeņa līdz 4,8
Energoefektivitātes klase saskaņā ar ES regulu Nr.811/2013 Apkure, vidējie klimatiskie apstākļi - zemas temperatūras pielietojums (35 °C) / vidējas temperatūras pielietojums (55 °C)
energieeffizienklasse.png
A++ / A++
Energoefektivitātes klases dzeramā ūdens sagatavošana
Pielietojuma joma
icon-wohngebaeude.png icon-gewerbe.png icon-kommunen.png
Savrupmāja, dvīņu mājas, daudzdzīvokļu mājas, komercēkas, komunālās ēkas, jaunbūves un modernizācijas
Automātika
Einfaches RGB
Vitotronic 200 kontrolieris ar vienkāršu teksta un grafisko displeju, var vadīt izmantojot Viessmann lietotnes
Ūdens sildīšana
Karstā ūdens sagatavošanai nepieciešama karstā ūdens tvertne
Citas funkcijas
Funkcija "Dabiskā dzesēšana" ar papildu NC kārbu, "aktīvā dzesēšana" ar papildu AC kārbu
Produktschnitt Sole/Wasser-Wärmepumpe Vitocal 300-G