Augsta efektivitāte pateicoties modernajai invertora tehnoloģijai: Vitocal 300-G

Pateicoties modernajai invertora tehnoloģijai Vitocal 300-G zeme/ūdens siltumsūknis ir visefektīvākais risinājums jaunbūvēm un labākā izvēle rekonstrukcijām .

Pateicoties modernajai invertora tehnoloģijai zeme/ūdens siltumsūkņos, jaunais Vitocal 300-G siltumsūknis ir visefektīvākais risinājums jaunbūvēm un labākā izvēle nomainot vecākus zeme/ūdens siltumsūkņus. Darbības kontrolētais dzesēšanas kontūrs pielāgo siltumsūkņa siltuma jaudu atbilstoši ēkas attiecīgajai siltuma nepieciešamībai. Tā rezultātā daļējas slodzes diapazonā ir mazāk iedarbināšanas/apturēšanas ciklu un lielāka gada efektivitāte. Vitocal 300-G ir pieejams trīs jaudas izmēros ar modulācijas diapazonu no 1,7 līdz 8,6 kW un 2,4 līdz 11,4 kW, kā arī no 3,8 līdz 15,9 kW un tādējādi aptver plašu pielietojumu klāstu jaunbūvēm un modernizācijām.

Beratung - kostenlos & unverbindlich

Partner vor Ort

Eine individuelle Beratung erhalten Sie bei Ihrem Viessmann Fachpartner vor Ort. Bitte geben Sie für die Suche Ihre Postleitzahl, für genauere Treffer Ihre komplette Anschrift ein.

Das integrierte Viessmann Lösungsangebot für die Vitocal 300-G

Dienstleistungen  ●  Digitale Services  ●  Konnektivität & Plattformen
Details anzeigen

Details ausblenden


●  Viessmann Wärme ir mūsu risinājums ikvienam, kurš vēlas baudīt augstāko apkures komforta līmeni bez nepieciešamības iegādāties klasisko apkures katlu un vēlas īrēt apkures sistēmu. Pieejams Vācijā . 

●  ViShare Energy-Community var iegūt lētu 100% zaļo elektroenerģiju, elektroenerģijas tarifu līgumpartneris ViShare Energy Community ir Viessmann grupas meitas uzņēmums Energy Market Solutions GmbH (EMS). Vienotās likmes tarifi vienkāršo sarežģītas energosistēmas savstarpējās attiecības un atvieglo ieguldījumus savā enerģētikas pārejā mājās. Pieejams Vācijā . 

●  Ar FörderProfi Viessmann piedāvā pakalpojumu, kas digitāli un ievērojami vienkāršo visu procesu no pieteikuma iesniegšanas līdz subsīdiju izmaksai. Pieejams Vācijā . 

●  Ar lietotni ViCare App apkuri var vadīt intuitīvi. Lietotnē lietotājs vienā mirklī var redzēt  vai ar apkures sistēmu viss ir kārtībā.

●  ViGuide ir specializēta Viessmann partnerfirmu programmatūra ar daudzām funkcijām vienģimeņu vai daudzdzīvokļu māju sistēmu uzraudzībai un kontrolei un ātru piekļuvi servisa funkcijām.

●  Vitoconnect ir saskarne starp apkures katlu un lietotni - priekšnoteikums apkures sistēmas darbībai, izmantojot viedtālruni un(vai) planšetdatoru, kā arī sistēmas attālinātai apkopei, ko veic speciālists, izmantojot ViGuide lietotni.

●  wibutler ir no ražotāja neatkarīgs viedās mājas centrs, kas savieno dažādu ražotāju produktus un ļauj tos kontrolēt un automatizēt izmantojot lietotni. Pieejams Vācijā .

●  Viessmann GridBox ir ideāls papildinājums sistēmu komplektiem, kas sastāv no fotoelementu sistēmām un elektroenerģijas uzglabāšanas un nodrošina enerģijas plūsmu caurskatāmību mājā un ir elektrības komponentu centrālais savienojums. Pēc izvēles ir iespējama Viessmann siltumsūkņu patēriņa vērtību pieslēgšana un vizualizācija. Pieejams Vācijā . 

 


Vitocal 300-G īpašās iezīmes

Augsta efektivitāte - zemas enerģijas izmaksas

Papildus jaudas kontrolei RCD sistēma (Refrigerant Cycle Diagnostic System) nodrošina īpaši precīzu un ātru dzesēšanas kontūra vadību, izmantojot elektronisko izplešanās vārstu. Enerģiju taupoši augstas efektivitātes sūkņi zemes un apkures lokam samazina enerģijas patēriņu un izmaksas.

Ar ventilācijas iekārtu augstam dzīves komfortam

Siltumsūkņa kombinācija ar Vitovent ventilācijas iekārtu nodrošina īpašu dzīves un ekspluatācijas ērtību. Abas ierīces var ērti vadīt izmantojot integrēto siltumsūkņa automātiku vai izvēloties atsevišķu tālvadības pulti. Karstās vasaras dienās siltumsūknis var arī atdzesēt telpas. Šim nolūkam ir nepieciešama papildus iekārta "Natural Cooling".

Viegla montāža, vietu taupoša un klusa iekārta

Nelielā platība, kas ir mazāka par 0,5 kvadrātmetriem un piekļuve visiem ar pakalpojumu saistītajiem komponentiem no priekšpuses nodrošina vietu taupošu uzstādīšanu. Sakarā ar ļoti zemo darbības troksni 41 dB(A) (skaņas jauda saskaņā ar ErP pie B0/W55), siltumsūkni var uzstādīt arī tuvu dzīvojamai telpai, piemēram, saimniecības telpā.


An heißen Sommertagen kann die Wärmepumpe die Räume auch kühlen. Dafür wird die optionale „natural cooling“-Box benötigt.
Vitocal 300-G ist KEYMARK zertifiziert.


Vitocal 300-G priekšrocības

Wärmepumpe Vitocal 300-G
  • Ļoti zemas ekspluatācijas izmaksas pateicoties veiktspējas kontrolētai dzesēšanas ķēdei ar novatorisku invertora tehnoloģiju maksimālai sezonas efektivitātei SCOP (sezonas veiktspējas koeficients), SCOP vērtība saskaņā ar EN 14825: līdz 5,6 vidējiem klimatiskajiem apstākļiem un lietošanai zemā temperatūrā (W35)
  • Pateicoties jaunajai skaņas izolācijas koncepcijai siltumsūknis ir ļoti kluss un praktiski nedzirdams pat uzstādot tuvu dzīvojamai istabai
  • Kompakti izmēri un neliela izmēri lai ēkā būtu vairāk vietas
  • Augsts ekspluatācijas ērtības līmenis – apkure, dzesēšana, karstais ūdens un ventilācija, izmantojot integrēto Vitotronic regulatoru ar vienkāršu tekstu un grafisko displeju
  • Optimizēts pašu saražotās elektroenerģijas patēriņš no fotoelektriskajām sistēmām, pateicoties siltumsūkņa lielai jaudas modulācijai
  • Iespējots internetam ar Vitoconnect (piederums) darbībai un apkopei, izmantojot bezmaksas ViCare lietotni

Lai aktivizētu video, lūdzu, noklikšķiniet uz atskaņošanas pogas. Lūdzu, ņemiet vērā, ka dati tiek pārsūtīti uz YouTube, izsaucot videoklipu. Lai iegūtu sīkāku informāciju, lūdzu, skatiet mūsu privātuma politiku.

Benedikt Doll - Daheim am Start.

Benedikt Doll – mājās startā

Viņa mājvieta Švarcvaldē biatlonistam Benediktam Dollam ir īpaši nozīmīga. Pat bērnībā viņš daudz laika pavadīja ārā un trenējās. Tomēr klimata pārmaiņas nozīmē, ka sniegs šeit kļūst arvien retāks. Tāpēc 2017. gada sprinta pasaules čempions un viņa ģimene, atjaunojot savu māju, nolēma pievērsties inovācijām un ilgtspējībai ar siltumsūkni un siltumsūkni un saules paneļu sistēmu  Photovoltaik-Anlage tādējādi sniedzot ieguldījumu klimata aizsardzībā.

Online-Abfrage*

Fördermittel

Ich suche Fördermittel für eine Wärmepumpe

Nederīgs indekss


Lietošanas ērtums

Regelung Vitotronic 200

Tiešsaistes regulēšana izmantojot lietotni ViCare

Siltumsūkni var vadīt tiešsaistē no jebkuras vietas izmantojot bezmaksas ViCare lietotni pievienojot papildu Vitoconnect interneta saskarnes bloku. Pašā ierīcē Vitotronic 200 vadības bloks piedāvā intuitīvu, izvēlnēs vadītu darbību ar vienkāršu tekstu un grafisku displeju.


Vitoconnect izveido savienojumu

Lai darbotos izmantojot lietotni ir nepieciešams Vitoconnect interfeiss. Agrākos Vitocal sērijas siltumsūkņus (no 2010. gada ražošanas gada) var aprīkot jebkurā laikā.

Optolink-Schnittstelle Vitoconnect

ViCare App

ViCare App

ViCare lietotne ļauj sistēmas operatoram vadīt savu apkures sistēmu izmantojot viedtālruni. Darbības statusu var apskatīt jebkurā laikā un kļūmes gadījumā var ātri un vienkārši sazināties ar specializēto servisa uzņēmumu, kas iepriekš ir ticis saglabāts lietotnē.


Sistēma

fernbedienungen.jpg

Saskaņots: sistēmas tehnoloģija

“Kopums ir lielāks par tā daļu summu.” Saskaņā ar šo principu Viessmann piedāvā ne tikai atsevišķus apkures komponentus, kas atbilst augstajiem Viessmann standartiem kvalitātes, uzticamības un efektivitātes ziņā. Drīzāk visi produkti ir integrēti saskaņotā pilnā sistēmā, kurā visas sastāvdaļas precīzi sader kopā. Jo tikai perfekta sistēmā integrēto komponentu mijiedarbība pilnībā izmanto novatoriskās augstākās tehnoloģijas veiktspējas potenciālu.

Viessmann sistēmas tehnoloģija ietver visu, kas veido uzticamu un ekonomisku apkures sistēmu. Vitotronic vadības bloks ar radio tālvadības pulti, kā arī jaudīgās Vitocell karstā ūdens tvertnes vislabākajai karstā ūdens ērtībai, līdz pat augstas kvalitātes saules siltuma sistēmām taupošai centrālās apkures rezerves nodrošināšanai.

Produktdetails

Pārskats

Nominālā siltuma jauda (kW)*
Zeme/ūdens siltumsūknis: 4,3 / 5,3 / 7,5 kW | *saskaņā ar EN 14511, B0/W35, temperatūru starpība 5 K
Veiktspējas koeficients ε (COP vērtība)*
Zeme/ūdens: 4,7 | 4,8 | 5,0 *saskaņā ar EN 14511, B0/W35, temperatūru starpība 5 K
Energoefektivitātes klase*
energieeffizienklasse.png
Zeme/ūdens: Typ BWC 301.C06: A+++/A++ | Typ BWC 301.C12: A+++/A+++ | Typ BWC 301.C16: A+++/A+++ |*saskaņā ar ES regulu Nr. 813/2013 Apkure, vidēji klimatiskie apstākļi – Lietošana zemā temperatūrā (W35)/vidēja temperatūra (W55)
Energoefektivitātes klases dzeramā ūdens sagatavošanai
Pielietojuma joma
icon-wohngebaeude.png
Privātmājas, jaunbūves
Automātika
Einfaches RGB
Vitotronic vadība ar vienkāršu tekstu un grafisku displeju. Iespējots internetam ar Vitoconnect (piederums) darbībai un apkopei, izmantojot bezmaksas lietotni ViCare.
Ūdens sildīšana
Nepieciešams karstā ūdens tvertne
Citas funkcijas
Karstās vasaras dienās siltumsūknis var arī atdzesēt telpas. Šim nolūkam ir nepieciešama "Natural Cooling" Box , papildus opcija .
Produktschnitt Sole/Wasser-Wärmepumpe Vitocal 300-G


ServiceConnect | Commercial

ServiceConnect | Commercial

Inovatīvā servisa koncepcija Viessmann speciālistu partnerim sniedz papildu priekšrocības komerciālajiem klientiem un pašvaldībām.

Pilns serviss attālināti

+ Lielāka ekspluatācijas drošība
+ Ērta attālināta diagnostika
+ Pilnīga kļūdu ziņojumu pārvaldība

> Jetzt mehr erfahren

Energie-Spar-Check-2s.jpg
Geprüftes Berechnungsverfahren

TÜV-zertifizierter Gebäude-Energie-Spar-Check

Neue Wärmepumpe kaufen und finanzieren
Günstig zur neuen Wärmepumpe

Finanzierung


Prospektanforderung.jpg
Prospekte

Online-Anforderung

erp-label.jpg
Heizsysteme | ErP-Richtlinie

Effizienzlabel